Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Opava

 

Zdeněk Rozsypal

Provozujeme velkoobchod s bohatou nabídkou produktů. Kvalita námi nabízeneého zboží je pro nás důležitá. Naši zaměstnanci vykazují znalost v oboru. Při prodeji zboží dbáme na splnění norem. Jako Váš spolehlivý dodavatel zaručujeme serióznost a věrohodnost. V rámci velkoobchodu máme k dispozici i poradenství..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roman Osmančík

Poskytujeme výrobu hobby potřeb dle vašich požadavků. Při výrobě hobby potřeb klademe důraz především na jejich kvalitu. Máme hluboké znalosti výrobních procesů. Kromě dnes nejběžnějších lepených akvárií nabízíme i další druhy včetně plastových. Poradíme vám s výběrem krmiva pro zvířata a jiných chovatelských potřeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DUET- Libor Hanyáš

Prodej antického nábytku, obrazů, zahradní dekorace a bytových doplňků. Nabízíme dekorace ve stylu Egypt, Antika, Versace, Budhistické a jiné. V sortimentu se nachází také globusy, jídelní sety, sofa, křesla, dekorační sloupy, vázy, mísy, lampy, reliéfy, konferenční stoly a jiné.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ceskom, s.r.o.

Nabízíme kvalitní stavební materiál. Při výběru sortimentu stavebnin oceníte také naše znalosti. Každý zákazník ocení náš seriózní přístup. Naše cihly jsou vysoce kvalitní. Nízká cena, dobrá kvalita to jsou naše izolace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Štefan Kopecký - Slovnaft

V naší prodejně prodáváme jen kvalitní a prověřená auta v perfektním stavu. Náš vozový park nabízí hlavně spolehlivost a kvalitu. Poskytujeme také velkou nabídku spolehlivé autoelektriky. Přijďte si k nám kdykoli vybrat potřebné zboží z oblasti autoelektroniky. Věnujeme se i prodeji potřeb pro motoristické sporty. Jednou z našich činností je i prodej ostatních značek automobilů. Nákupem automobilu na splátky si konečně splníte svůj sen o novém voze..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Němčanský

Rychle, spolehlivě a nepřetržitě zajišťujeme autodopravu. Zabýváme se silniční dopravou. Požadavky na kvalitu při poskytování služeb jsou naší prioritou. Klienti si díky našim znalostem mohou být jistí, že jsme profesionály v oboru. Nabízíme autobusovou dopravu osob. Vyzkoušejte také naše služby autobusové dopravy a přepravy. Využijte možnosti sjednat si u nás i dopravu na Vámi zvolený zájezd..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Informační centrum Hlučín

Zaručujeme Vám spokojenost s našimi službami turistům. S našimi službami pro turisty budete spokojení. Naše společnost na služby turistům se vyznačuje ochotou. Disponujeme skvělou znalostí, kterou přenášíme do služeb turistům. Poskytujeme také skvělé ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alfred Černý

S naší firmou se pojí široká nabídka v oblasti auto moto. Díky nám pro vás nebude STK strašákem, ale hračkou. Nechte si auto pravidelně prohlídnout u nás. Provozujeme pneuservis, vše potřebné pro kola Vašeho automobilu. Prodej použitých náhradních dílů patří k našim různorodým službám. Nabízíme levné autodíly na všechna vozidla. U nás si můžete pořídit i plechové disky. Nenechte si ujít naši nabídku na prodej ocelových disků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Jurosz - Jurall

U nás naleznete kombinaci špičkových služeb a vysoké kvality elektrospotřebičů. Na naše poradenství v oblasti spotřební elektroniky se můžete spolehnout. Spokojenost zákazníka je u nás prioritou. Naši prodejci elektra se vám budou ochotně věnovat. Jsme odborníky na kvalitní spotřební elektroniku. Naše společnost je maximálně znalá v dané problematice elektroniky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Hedvika Thiemlová Time - cestovní kancelář

Pobočka naší společnosti nabízí komplexní služby v oblasti cestovního ruchu ve vysoké kvalitě. Serioznost je jednou z našich priorit. Naše cestovní kancelář a agentura je pojištěna proti úpadku dle zákona. Nabízíme vám i víkendové pobyty. S našimi pobytovými zájezdy poznávejte svět.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku