Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Most

 

Pedagogické centrum Ústí nad Labem, zařízení pro další vzdělávání pedagogických pracovníků, o.p.s.

Zabýváme se dalším vzděláváním pedagogických pracovníků všech stupňů škol ve formě kurzů, seminářů, přednášek, workshopů a exkurzí. Pořádáme vzdělávací akce pro veřejnost. Poskytujeme poradenství a spolupracujeme s nakladatelstvími.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Meziboří - městský úřad

Každoročně se můžete seznámit s činností naší samosprávy ve výroční zprávě. U nás naleznete ochotu. Do naší kompetence náleží vyřizování žádostí. Řešíme záležitosti spadající pod naši instituci, otevřeno máme během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Kaplan TORAKA

Naší hlavní činností je nákup a prodej elektromateriálů.Věnujeme se velkoobchodnímu i maloobchodnímu prodeji.Jsme také schopni navrhovat a připravovat různé druhy elektroinstalací a to včetně,kompletních nn rozvodů,rozváděčů,hromosvodů,svítidel,senzorové techniky a dalších elektro materiálů.Zboží rozvážíme po dohodě se zákazníkem z našeho skladu na místo určení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ELSVO - MOST, společnost s ručením omezeným

Úspěchu v oblasti elektro dosáhla naše společnost díky kvalitní výrobě. Audiovizuální elektronika je součástí naší výroby. Zabýváme se profi výrobou elektrotechnických produktů. Specializujeme se na výrobu kancelářské elektroniky. Realizujeme výrobu výpočetní a komunikační techniky na míru. Nabízíme opravy průmyslové elektroniky. Vyrábíme vysoce kvalitní výrobky z oblasti elektroniky. Na naše elektrosoučástky se můžete spolehnout.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Maso Jiko Jiří Kozojed

Rádi vám zprostředkujeme kompletní činnosti v oblasti výroby potravin. Vyzkoušejte si sami rychlost našich služeb. V naší firmě se setkáte s velkou pečlivostí zpracování všech našich produktů. Kvalita našich výrobků je naší prioritou. Naše firma patří k tradičním producentům masa a masných výrobků. Rádi vám vyrobíme kvalitní uzeniny podle nejlepších receptur. Spolehněte se na kvalitní šunku z našeho sortimentu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KalMont

Z našeho bohatého výběru komunikační techniky si zaručeně dokážete zvolit to nejlepší. Odborná montáž komunikační techniky je součástí našich služeb. Náš servis se specializuje na maximální spokojenost zákazníka. Naše telefony představují záruku kvality. V oblasti telekomunikační techniky vám poradí naši odborníci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VOGEL electric, s.r.o.

Seznamte se s naším velkoobchodem poskytujícím nejkvalitnější sortiment. V rámci našich služeb provádíme poradenství. Jsme vašimi obchodními partnery se zemědělskými komoditami. Věnujeme se velkoobchodu s ponožkami a punčochovým zbožím. Náš velkoobchod vám nabízí zboží z oblasti elektro. V rámci velkoobchodu nabízíme ochranné prostředky. Provozujeme velkoobchod v oblasti nátěrových hmot. Nabízíme vysoce kvalitní dřevotřískové desky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

René Kukal

Máme velké zkušenosti s prodejem vybavení domů. Naši zákazníci na nás oceňují naši serióznost. Poradíme Vám, jak můžete vytvořit jednoduchý a funkční design díky našim výrobkům. Ochotný a profesionální personál je vždy připraven zodpovědět Vaše dotazy. Součástí naší nabídky jsou také kvalitní mříže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Komerční banka a.s.

Bankovní služby v oblasti retailového, podnikového a investičního bankovnictví. Specializované služby: - penzijní připojištění - stavební spoření - faktoring - spotřebitelské úvěry a pojištění..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

David Kafka

U nás se můžete spolehnout na poskytované služby. Naše firma Vám je k dispozici se svými seriozními službami v oblasti zahrady. U nás najdete v první řadě kvalitu. Ochota je pro nás konkurenční výhoda. Využijte naše zkušenosti při realizaci vašeho vysněného bydlení. Zaručujeme rychlé jednání. Poskytneme Vám i možnost stěhování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku