Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Rakovník

 

Libor Karel

Nabízíme to nejlepší v oblasti auto moto. Naše znalosti oboru jsou na výborné úrovni. U nás očekávejte pouze moderní služby v oblasti auto-moto. Jsme velice ochotná společnost nabízející auto-moto služby. Začněte znovu řídit bezpečně. Přijďte k nám absolvovat kondiční jízdy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Michalová - Nehtyshop.cz

Internetový obchod zaměřený na gelové nehty, doplňky na nehty, sady pro nehtovou modeláž a kosmetiku s nízkými cenami. Zboží vysoké kvality, především z USA a Německa. Profi přístup, kvalitní zboží za nízké ceny a rychlé dodání pro naše zákazníky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CB Computers, v.o.s.

Naše služby v oblasti výpočetní techniky i všichni zákazníci chválí. V popředí naší nabídky je vždy rychlé dodání. Nejvyšší kvalita za rozumnou cenu, to je výpočetní technika od naší společnosti. Konečně nabídka kvalitních počítačů za výhodné ceny. Sortiment prodeje výpočetní techniky je rozmanitý a ve vysoké jakosti. V prodeji síťových prvků nemáme konkurenci. Díky nám pro vás bude nakupování na splátky příjemné. Jsme bezkonkurenční v sortimentu prodeje kopírek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jazyková škola SVĚT

Jazyková škola SVĚT - kurzy pro všechny! Jazyková škola SVĚT sídlící v Rakovníku v Kuštově ulici poskytuje jazykové vzdělávání pro širokou veřejnost i firmy. Vyučujeme angličtinu, španělštinu, němčinu a ruštinu. Pořádáme odpolední kurzy pro veřejnost, specializované kurzy (příprava k maturitě, přijímacím zkouškám, státním zkouškám), individuální výuku přímo na míru a konverzaci. Také zajišťujeme překladatelské a tlumočnické služby. Vyučujeme efektivní komunikativní metodou, při které jsou studenti neustále zapojeni do výuky a procvičují si všechny základní dovednosti v jazyce - poslech, čtení, psaní a hlavně ústní projev. Pracujeme s moderními učebnicemi vybraných nakladatelství, které studenty poutavou formou provádějí jednotlivými lekcemi, výuka je pestrá a zábavná. Kdo se nechce ve světě ztratit, studuje jazyky u nás! .

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Porner

K našim činnostem patří výroba nábytku. V kategorii kuchyňské linky nabízíme několik typů kuchyní. Nabízíme návrhy ložnic včetně vybavení nábytkem. Naše dětské pokoje si vaše děti zamilují. Kromě vybavení koupelny dodáváme i obkladové dlaždice. Součástí naší nabídky ložnicového nábytku je i široký sortiment postelí. Nabízíme široké spektrum designového nábytku pro vaši kancelář..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Jonáš

Jsme maloobchodní firma zaměřující se na prodej vybavení domů. S našimi vodovodními bateriemi budete jistě spokojeni. Vyzkoušejte naši akční nabídku na montáž vybavení domu. Na naše pracovní desky ze sortimentu vybavení domů se můžete spolehnout. Poskytujeme prodej nábytku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Libor Karel

Rádi přicházíme s výhodnou nabídkou v oblasti auto-moto. Našimi službami vám dokážeme znalost našeho oboru. Zaměstnanci naší firmy jsou při poskytování auto-moto služeb velice seriozní. S dobrou cenou bouráme mantinely. Zajistíme vám služby v té nejvyšší kvalitě. Spolupracujeme s klienty, kteří absolvují kondiční jízdy během výcviku o řidičské oprávnění..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jaroslav Anděl- Chaty a chalupy

S našimi službami na ubytování budete zaručeně nad míru spokojeni. Nabízíme vám rovněž možnost pronájmu elektrické přípojky. Nabízíme levné ubytování v našich chalupách. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. Vyberte si z naší pestré nabídky mnoha účinných rekondičních pobytů. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. Připravili jsme pro vás několik variant rodinných pobytů. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Hlaváček - Vyklízecí a úklidové práce

Naše firma se specializuje na úklid. Na služby od naší firmy se můžete spolehnout. Specializujeme se na profesionální údržbu. Naší specializací jsou úklidové práce. Využijte naši nabídku na čištění vzduchotechniky. Ochotně vám pomůžeme s vyklízením. Zajistíme vám ty nejlepší mycí prostředky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nehtyshop.cz

V našem internetovém obchodě nabízíme také prodej sortimentu drogerie. U nás nabízíme zákazníkům pouze produkty splňující normy. Do našeho sortimentu vybíráme pouze kvalitu. Našim zákazníkům garantujeme seriozní přístup. Naši zákazníci si u nás mohou zakoupit zboží za výhodné ceny. Naše zákaznice si mohou zakoupit také sortiment kvalitních laků na nehty. Náš internetový obchod vám nabízí on-line prodej přípravků na péči o nehty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku