Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Plzeň-sever

 

Dagmar Sojková - Rodatour, zájezdy

Pobyt u moře přizpůsobíme Vašim potřebám. Využijte naší výhodné nabídky eurovíkendů. Využijte first minute nabídku naší pobočky a zakupte si exotickou dovolenou. Pobytové i poznávací last minute zájezdy od naší cestovní kanceláře se vám vyplatí. Přicházíme také s výhodnou nabídkou rybářských pobytů. Naše cyklistické zájezdy jsou vhodné pro každého. Našim sportovním zájezdům neodoláte. Vyberte si z velkého množství našich oblíbených lyžařských zájezdů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RAINBOW-NEVŘEŇ

Jsme osvědčená firma se sortimentem prodeje vybavení domů. Na našich prodejnách naleznete vybavení splňující všechny legislativní normy. Prvotřídní znalost nabízeného sortimentu je výsadou prodejců naší společnosti. Výsadou zaměstnanců naší prodejny jsou nadstandardní služby a péče o zákazníka, serioznost a pečlivost. Naše společnost vám poskytne opravdu kvalitní poradenství. S radostí vám prodáváme nábytek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Elkosat servis a prodej

Prodej a montáže satelitů, antén, kompletní instalace a poradenství.Opravy domácích elektrospotřebičů ,pračky, myčky, kávovary. skylink,cs link,Electrolux, Zanussi, Aeg, Bosch, Siemens, Baumatic, Ardo. Plzen,sever,západní čechy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Bláha

Využijte naši skvělou nabídku v oblasti auto moto. Jsme specialisté na poskytování auto-moto služeb za dobrou cenu. Naše auto-moto služby provádíme s maximální ochotou. V kategorii auto-moto nabízíme oblíbené služby. Mezi naši nabídku služeb patří servis klimatizace.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Dobrý

Naše společnost se specializuje na velkoobchod. Dbáme na kvalitu poskytovaného zboží. Vyberte si z naší bohaté nabídky hraček. Textil u nás pořídíte za výhodné ceny. Potřebujete-li kvalitní dřevotřískové desky, obraťte se na nás. V portfoliu našich služeb je velkoobchodní prodej s nátěrovými hmotami. Zabýváme se velkoobchodním prodejem nářadí. Neváhejte využít služeb našeho velkoobchodu s ochrannými prostředky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dagmar Sojková

Oblast autodopravy je hlavní doménou naší firmy. Poskytneme vám maximálně seriózní služby. Realizujeme přepravu a dopravu s pomocí znalých a zkušených řidičů. Velkou kvalitu nabízí naše doprava a přeprava. Naše mezinárodní kamionová doprava je správnou volbou pro naše klienty. Naši klienti rádi využívají výhod spojených s objednávkou našich služeb z oblasti vnitrostátní dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Elektromont-radek

Naše společnost je zárukou kvality nabízeného sortimentu prodeje vybavení domů a nevšedních cen. Se službami našeho poradenství bude váš výběr vybavení domu jednodušší. Ochotné chování našich pracovníků je pro naší společnost velmi důležité. Naši klienti u nás ocení především kvalitu poskytovaných prodejních služeb. Na naši prodejnu pečlivě vybíráme sortiment zboží, které splňuje předepsané normy. Naši zákazníci si cení jednoduchého funkčního designu našich výrobků. Znalosti v oboru prodeje vybavení domů, z náš dělají vyhledávaného odborníka..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Elkosat - Jan Koptík

Jsme firma, která se zaměřuje na elektroservis. Možnost servisu našeho zboží je samozřejmou součástí naší nabídky. Využijte naší nabídky na bezkonkurenční servis pračky. Přijďte si k nám vybrat z mnoha druhů myček. Kvalitní a rychlý servis vysavačů najdete u nás. Zajistíme pro vás kvalitní a levný servis vaší trouby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Plotry MT

Naše společnost se specializuje na provoz špičkového elektroservisu. Přicházíme s širokými odbornými znalostmi. Naší prvotní nabídkou je serióznost. Vše zařídíme rychle a spolehlivě. Naše pobočka poskytující servis elektra je mezi zákazníky velmi vyhledávaná.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Komerční banka, a.s.

Bankovní služby v oblasti retailového, podnikového a investičního bankovnictví. Specializované služby: - penzijní připojištění - stavební spoření - faktoring - spotřebitelské úvěry a pojištění.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku