Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Strakonice

 

Občanské sdružení Přátelé mateřského centra Beruška Strakonice

Hlavním cílem naší organizace je sdružení lidí. Našim členům nabízíme příležitost k setkávání. Naše sdružení klade velký důraz na serioznost. Jsme ochotni vyjít vám kdykoli vstříc. Poskytneme vám poradenství na odborné úrovni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Ostrovec

Provozujeme restauraci s nabídkou teplých i studených jídel včetně alkoholických či nealkoholických nápojů. Nabízíme grilované steaky, čerstvé ryby i vepřová kolena. Disponujeme salonkem pro 25 osob a zastřešenou terasou pro 60 osob. Pořádáme soukromé a firemní večírky či svatby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AGRA GROUP, a.s.

U naší firmy se zaměřujeme na výrobu drogerie a chemie. Můžeme dokázat, že prodávané produkty splňují všechny potřebné normy. Přijďte si vybrat z velkého množství našich hnojiv. Vyrábíme kvalitní a účinné čistící prostředky. Vyrábíme a prodáváme různé prací prostředky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GEODEST plus - Ing. Jaroslav Grabmüller

S důvěrou se na nás obraťte, pokud potřebujete poradit v oblasti prodeje elektrotechnického zařízení. Můžeme pro Vás zajistit poradenství. Našim klientům zajišťujeme kvalitu veškerého elektrotechnického zboží. Po svých zaměstnancích vyžadujeme serioznost. Umíme využívat našich odborných znalostí v oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

EUT, spol. s r.o.

Fantastické zázemí a kvalifikovaní pracovníci nás posouvají v prodeji aut neustále dopředu. Seriozní přístup a jednání vůči našim zákazníkům je pro nás prioritou. Naši odborníci se vás ochotně ujmou při nákupu auto-moto potřeb. Rychlost našich auto-moto prodejců je to, na co se můžete spolehnout. Počítejte s absolutní kvalitou, kterou nabízíme v sektoru prodeje auto-moto. Získejte to nejlepší z naší nabídky díky dobrým cenám. Můžeme vám nabídnout znalosti při výběru toho správného zboží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Park

Nabízíme kvalitní ubytování za příznivé ceny. Naše společnost disponuje velkou ochotou při poskytování ubytovacích služeb. Pokud se rozhodnete k ubytování u nás, nebudete litovat. Hosté mohou volně využívat našich sociálních zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Devil Car

Nabízíme velký sortiment zboží v oblasti auto moto. Výši kurzovného je možno rozdělit do několika splátek. Využijte naší nabídky pro samoživitelky a přijďte si k nám pro slevu. Naše firma se specializuje na prodej levných autodílů. Naše společnost se zabývá také prodejem použitých náhradních dílů. U nás vám rádi prodáme sortiment autokosmetiky. Prodáváme vysoce kvalitní motorovou naftu. Provoz naší mycí linky je uzpůsoben tak, aby vyhověl velkému množství zákazníků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čtyřkolky Bavorov, s.r.o.

Naše firma poskytuje prodej automobilů. O své znalosti v oblasti auto-moto se s vámi rádi podělíme. Pro naše prodejce je dobrá cena základním kamenem spolupráce. Garantujeme vám rychlost vyřízení vašich nákupů. Pro své klienty jsme ochotni řešit jakýkoli problém. Máme dlouhou tradici a dokonalý servis..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Běhavý - Hospoda na statku

K dispozici vám samozřejmě bude také ubytování. Chceme, aby vám u nás bylo příjemně a prostředí se vám líbilo. Pro příjemné vyplnění vašeho času stráveného u nás můžete využít zapůjčení lodiček. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější kvalitní wellness pobyty. Jsme zaměřeni i na organizaci sportovních pobytů. U nás si jistě vyberete z velké nabídky rodinných pobytů. Vezměte k nám své blízké na relaxační pobyt. Vraťte se do formy na některém z našich rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Vobr

Naše firma se zaměřuje na nabídku v oblasti auto moto. U naší firmy budete s rychlostí auto-moto služeb spokojeni. U nás v servisu je důležitá kvalita. U nás jsou auto-moto služby vždy profesionálně odvedené. Statistiky prodejnosti jsou důkazem moderního pojetí. Naše společnost se může pochlubit znalostmi ohledně auto-moto služeb. Provozujeme pneuservis pro veškerá vozidla..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku