Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Blansko

 

Restaurace Sladovna

Nabízíme posezení v nekuřácké restauraci s kapacitou 90 míst. Poskytujeme českou i mezinárodní kuchyni. K využití je i dětský koutek a letní zahrádka. Možnost soukromého, loveckého salónku pro 60 osob či lobby baru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Sladovna ****

Zajišťujeme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. Naše firma poskytuje také možnost ubytování v kempu. K dispozici jsou vám i pokoje s možností přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Máte možnost využívat i náš velký kongresový sál. Zajišťujeme také pobyty v chalupách. V naší nabídce naleznete spoustu krásných wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL DERMOT, a.s. - Agrocentrum OHRADA

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. V naší nabídce poskytujeme možnost přistýlky. V našem vybaveném kempu se vám bude líbit. Pro všechny ubytované máme k dispozici elektrické přípojky. Pro kratší i delší pobyty máme v nabídce ubytování také různé chalupy. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Sladovna

K dispozici vám samozřejmě bude také ubytování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny. Rezervujte si naše oblíbené ubytovací služby včas. V našem ubytovacím zařízení si můžete dopřát i masáže. Užívejte si příjemný odpočinek v naší oblíbené sauně. Při ubytování v našem objektu si můžete užívat i bazén. Zabýváme se také pořádáním veškerých společenských akcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Luděk Řehoř, nábytek

Nabízíme Vám kancelářská křesla, barové a dřevěné židle a sedací soupravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

KŘESLA - ŽIDLE, s.r.o.

Nabídka a prodej kancelářských židlí, křesel a sedacích souprav. Dodáme vám designové, kancelářské, jídelní, kuchyňské židle a stoly či sofa nebo křesla. Z našeho širokého sortimentu kancelářských židlí, křesel a stolů si jistě vyberete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

agrocentrum OHRADA

Nabízíme ubytování v příjemných a vkusně zařízených pokojích. Se svou rodinou a přáteli se můžete ubytovat v chalupě z naší nabídky. Nabízíme cenově výhodné ubytování s elektrickými přípojkami. Nabízíme kvalitní kempování. Využijte naší nabídky levné přistýlky. U nás se vám dostane krásného levného ubytování. U nás si užijete i pobyty pro školy. Příznivci sportování si určitě vyberou některý z našich rekondičních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní hospodářská komora Blansko

S naším sdružením členů hospodářské instituce se Vám bude snadno spolupracovat. Svým klientům nabízíme poradenství v oblasti hospodářství. Ochotně Vám poskytneme hospodářské služby. Naše kvalitní služby v oblasti hospodářství Vám jsou k dispozici. Můžeme se zaručit za svou serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PB Propag, s.r.o.- Výroba reklamního zboží

Zabýváme se výrobou reklamních předmětů za výhodné ceny. Specializujeme se na reklamu, a proto je znalost oboru reklamy pro naši společnost nezbytná. Naše reklamní společnost si velmi zakládá na kvalitě. Naši pracovníci jsou připraveni vám vytvořit kvalitní realizaci DTP. Rádi vám poskytneme i světelnou reklamu. Zabýváme se také výrobou letáků. Pomůžeme vám vybrat banner, který vám bude nejlépe vyhovovat. Připravíme pro vás také nabídku kvalitních transparentů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslava Kopecká, zahraniční pobyty

Chcete-li při výběru dovolené sáhnout po kvalitních zájezdech, jste u nás na správné adrese. Ochota nabídnout zákazníkovi to nejlepší je pro nás důležitá. Pokud je bezstarostná dovolená vaším snem, my vám ho splníme. V nabídce jsou jednodenní i vícedenní zájezdy a výlety. Poznávejte krásy přírody i památek díky víkendovým pobytům. Vytvořili jsme pro vás zajímavou nabídku pobytů u moře za atraktivní ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku