Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Trutnov

 

Konopa

Kvalitní sociální pomocí se zabýváme v naší neziskové a humanitární instituci. Naše pracovníci vám poskytnou cenné rady. Jsme opravdu spolehlivá a seriózní instituce. Neváhejte přijít na některé z našich setkávání. Zveme vás také na naše zajímavé semináře. Najdete u nás pestrou paletu kroužků. Organizujeme různé volnočasové aktivity..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

GL Hotel

Provozujeme hotel přímo v centru s kapacitou 24 pokojů, které jsou tvořeny velmi stylově s důrazem na pohodlí klientů, až relaxační atmosféru a intimitu. Celý hotelový komplex je propojen s luxusní stylovou restaurací a kavárnou.Vaříme s respektem k surovinám a sezóně, a taky s láskou. Nabízíme minutkovou kuchyň vařenou jen z čerstvých potravin. Nepoužíváme mražené polotovary ani chemická dochucovadla. Pyšníme se výrobou vlastních moučníků a baget. Profesionální personál u nás mluví několika světovými jazyky a je vždy s úsměvem ochoten Vám vyjít vstříc a dopřát Vám v Grand Luxury Hotelu Trutnov, ten nejlepší možný zážitek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bouda 66

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Naše krásná chalupa je připravena právě pro vás. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Ubytujte se u nás v krásných vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování. Pro své hosty připravujeme také výborné snídaně. V areálu je pro hosty připraveno ohniště.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chata Protěž

Využijte nabídky naší firmy na ubytování. Ubytování ve vybavených chatách je také součástí naší nabídky. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování. V naší nabídce ubytování je sociální zařízení samozřejmostí. Zarezervujte si u nás ubytování pro vaši rekreaci včas.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Klub vozíčkářů Trutnov - Bukovinka, o.s.

Poskytneme vám humanitární pomoc. Dobrovolníci naší organizace Vám jsou k dispozici a vždy Vám rádi poradí. Obraťte se na nás v nouzi, pomůžeme vám. Setkejte se s lidmi, kteří vás mohou obohatit. Seriózností u nás rozhodně nešetříme. Váš problém rychle a ochotně vyřešíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PENSION RELAX

Ubytujte se v prostorách nabízených naší firmou. Po dohodě vám budou k dispozici také elektrické přípojky. Náš kemp nabízí příjemné ubytování v dosahu přírody. Našim hostům nabízíme možnost přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Naše chalupy si jistě zamilujete. V nabídce máme také oblíbené wellness pobyty. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Stavebně-obchodní centrum, s.r.o.

Nabízíme prodej obkladů, dlažby, sanitární keramiky a doplňků do koupelny. Možnost návrhů koupelen na počítači.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dagmar Roztočilová - Metravolt

Naše firma disponuje širokou nabídkou ubytování. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Pro hosty je připravena i společenská místnost. Pro spokojenost našich hostů nabízíme televizi. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování. Hosté mohou k relaxaci využít také vanu v koupelně. Zajišťujeme pobyty zaměřené na turistiku. Počítat můžete také s možností parkování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ATS - servis, v.o.s.

V případě jakéhokoliv dotazu ohledně prodeje aut nás neváhejte kontaktovat. U nás si můžete zakoupit auto-moto potřeby vysoké kvality. Dobré ceny našich auto-moto produktů vás přesvědčí ke koupi. Známe naše zákazníky a víme co chtějí. Očekávejte od nás seriózní přístup při prodeji auto-moto potřeb. Naše služby jsou velmi rychlé a kvalitní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alfeco Trutnov, spol. s r.o.

Zajišťujeme provoz velkoobchodu na vysoké úrovni. Dohlížíme na to, aby naše zboží bylo kvalitní. Zboží od nás splňuje evropské normy na hygienu, zpracování i jakost. Jsme tu pro Vás se seriózní obchodní nabídkou. Naši zaměstnanci vykazují znalost v oboru.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku