Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kolín

 

Mgr. Jana Žertová - LÉKÁRNA

Naše firma zajišťuje prodej zdravotnického zboží a léčiv. Zdravotnické zboží vám dodáme za výhodné ceny. Díky našim znalostem vám dokážeme skvěle poradit při výběru zdravotnického zboží. Jsme tu pro vás s nabídkou zdravotnického zboží a odborného poradenství v rámci našeho sortimentu. Máme pro vás zboží splňující normy. Specializujeme se na prodej léků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Lacina - sportoviště

Naše společnost je jedničkou v oblasti sportu. Velkoobchodní prodej sportovního zboží je naší specializací. V maloobchodu, který provozujeme, nabízíme zákazníkům kvalitní sportovní zboží. Naší specializací jsou sportovní služby všeho druhu. Mezi naše poskytované služby patří prodej. Různé druhy sportu můžete praktikovat na našem hřišti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zoo Center

Pro kutily nabízíme ty nejlepší hobby potřeby na trhu. Kvalita on-line služeb je samozřejmostí. Vybereme pro vás to správné akvárium dle vašich požadavků. Nabízíme vám také kvalitní klece za výhodné ceny. U nás najdete to pravé vodítko pro každého mazlíčka. Zvolte si to pravé z naší nabídky krmiva. Naši klienti si u nás vybírají ze široké nabídky rybářských potřeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZUŠ Fr. Kmocha Kolín - Galerie V Zahradě

S radostí zrealizujeme společenské akce dle vašich představ. Poradíme vám s programem i na vaši akci. Zaručujeme vám spokojenost s našimi službami ohledně výstav. Součástí našich společenských služeb je také klub. Nechte si od nás zpracovat nové logo. Využijte možnosti nechat si od nás zajistit ateliér. Můžete mít příjemnou zábavu venku aniž byste zmokli, s party stanem od nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Lacina - Autokarolak

Naše firma zajišťuje autodopravu. Ochota, profesionalita, preciznost je u nás samozřejmostí. Jsme seriozní dopravci za nízké ceny. Zaručíme se Vám za vysoký standard naší osobní přepravy. Naše společnost se postará o rychlý a bezpečný odtah.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zoo Center, s.r.o.

Svým klientům nabízíme výhodný prodej hobby potřeb. U nás najdete kvalitní akvária, která navíc i skvěle vypadají. V obchodě naleznete velký výběr pamlsků pro psy. Pro přepravu Vašeho domácího mazlíčka se Vám mohou hodit přepravky pro ptactvo z naší nabídky. Zakoupit u nás můžete i praktické misky pro ptactvo. Náš obchod nabízí také klece pro ptáky. Vyberte si u nás z mnoha druhů hraček. Úžasný pelíšek pro vašeho psa vás potěší i příjemnou cenou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Solární studio LAGUNA

Naše firma poskytuje profesionální služby zejména pro péči o vaši krásu. Seznamte se s nabídkou sortimentu našeho velkoobchodu. Z našeho solárního studia budete nadšení. Aplikujeme také solární kosmetiku. U nás si můžete aplikací laserového ošetření vlasové pokožky hlavy rezervovat v pravidelných intervalech.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milan Kulhánek Montáž-dveře -podlahy

Zajistíme vám dodávku potřebného zboží. Kvalitní servis je u nás samozřejmostí. Seznamte se s nabídkou našich kvalitních služeb. U nás vám rádi poskytneme široký sortiment oprav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Komerční banka, a.s.

Budete spokojení s výší bankovních poplatků u naší banky. Domácí firma či velká společnost, naše společnost nabízí podnikatelské účty pro každého. Zvolte si výhodný osobní účet, který zhodnotí Vaše finance. Zajistíme pojištění rychle a spolehlivě. Vytvoříme finanční plán přesně podle vašich požadavků. Naši specializovaní pracovníci Vám vždy ochotně pomůžou se založením transparentního účtu. Nabízíme výhodné podmínky u našich spořících učtů. S naší platební kartou se nemusíte bát platit i přes internet.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hůla Milan

Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků na základě rozboru horoskopu osobního nebo partnerského.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku