Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Pardubice

 

Rykobito, společnost s ručením omezeným

Jednou z našich aktivit je také odborná výroba dekorací. Zajistíme vám rychlost provedení služeb. Snadno vám zajistíme nejvyšší kvalitu dárkového zboží. Využijte výhodné nabídky a pořiďte si u nás kvalitní designové doplňky. Využijte naší výhodné možnosti nákupu dárkového zboží v e-shopu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Říha servis motocyklů

Neváhejte využít naší bohaté nabídky produktů z oblasti auto-moto. V naší autoškole mají matky samoživitelky nárok na slevu. Autodíly za nízké ceny nabízíme v našem prodeji. Přijďte si vybrat z naší velké nabídky použitých náhradních dílů. Náš pneuservis je připraven poskytnout zákazníkům profesionální péči v oblasti pneu. V našem prodeji najdete širokou nabídku kvalitní autokosmetiky. Zabýváme se prodejem kvalitní motorové nafty. Mycí linka je u nás v provozu každý den.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Málek-automobily

V oblasti prodeje aut jsou naši prodejci špičkou. Naši klienti si u nás také vybírají ze široké nabídky autoelektriky. Přicházíme s bohatou škálou produktů autoelektroniky. Prodej potřeb pro motoristické sporty vám nabízíme na té nejvyšší úrovni. Neváhejte využít našich služeb při nákupu automobilů ostatních značek. Nákupy našeho auto-moto zboží na splátky jsou vám s námi k dispozici..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bohumír Holub

Prodáváme elektrospotřebiče za bezkonkurenční ceny. Kromě elektra vám nabízíme také své znalosti. Až na vlastní kůži vyzkoušíte naši rychlost, nebudete věřit, že je to skutečnost. Přijďte se k nám poradit ohledně spotřební elektroniky. Ke každému přání našeho zákazníka přistupujeme vždy seriózně a vstřícně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chillis Café

Snažíme se o provozování kavárny na té nejvyšší úrovni. Ochutnejte nápoje v naší kavárně. U nás naleznete občerstvení různého druhu. Kvalita sortimentu naší kavárny předčí konkurenční nabídky. V naší kavárně je možné platit stravenkami. Ovocný pohár k nám láká nejen děti. Nabízíme i míchané nápoje. Víno doporučené naším číšníkem skvěle doplní výběr menu při vaší návštěvě u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Pleskot autobazar a autovrakoviště

Zaručeně vás zaujme naše nabídka v oblasti auto moto. U nás máme připravené slevy pro samoživitelky. Náš servis nabízí i prodej levných autodílů. Do našich služeb patří i prodej použitých náhradních dílů. Pneuservis, který provozujeme, Vám poskytne komplexní služby. Našim zákazníkům nabízíme prodej autokosmetiky. U nás prodáváme také motorovou naftu. Provozujeme mycí linku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Řečany nad Labem

Využijte služby v našem příjemném prostředí. S naším vzděláváním získáte nové znalosti. Nabízíme poradenské služby na nejvyšší úrovni. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce mají příjemné vystupování, jsou ochotní a splňují náročná kritéria na kvalifikaci. Seriózní přístup ke vzdělávání vám můžeme slíbit. Využijte také služeb naší příjemné knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Roman Prokop-ubytování

V našem ubytovacím objektu můžete strávit příjemné dny dovolené. Zaměřujeme se na bohatou nabídku v oblasti wellness pobytů. Zúčastněte se také některého z našich oblíbených sportovních pobytů. Pro rodiny doporučujeme naše rodinné pobyty. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů. Nabízíme řadu rekondičních pobytů na míru. Naše nabídka zahrnuje pobyty pro školy. Se svou rodinou a přáteli se můžete ubytovat v chalupě z naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloslav Brix

Našim zákazníkům poskytujeme odborný elektroservis. Ochotný personál je pro poskytování těch nejlepších služeb prioritou. Se seriózností u nás můžete vždy počítat. Naši odborní pracovníci vám poskytnou profesionální poradenství v oblasti elektro, mobilů a počítačů. Rychlost a kvalitu služeb naši zákazníci hodnotí pozitivně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jarmila Janurová - JaJa

Rádi vám pomůžeme s činností v oblasti výroby potravin. U nás zakoupíte pouze kvalitní výrobky. Neváhejte oslovit naše ochotné zaměstnance. Naše firma vám zajistí výrobu širokého sortimentu tradičních dortů. Naše firma se zabývá produkcí originálního medu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku