Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Pardubice

 

Magistrát města Pardubice - Odbor majetku a investic

Seznamte se s naší samosprávou. Na ochotu našeho samosprávního orgánu se můžete spolehnout. Naši zaměstnanci vyřizují žádosti fyzických i právnických osob. V případě potřeby vám v rámci naší samosprávy rádi a ochotně poskytneme kvalitní poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městsko - lázeňské informační centrum Lázně Bohdaneč, o.p.s.

Naše společnost, která se věnuje poskytování služeb turistům, má stabilní zázemí a řadu zkušeností i osvědčených kontaktů. Spolehněte se, že náš personál vždy ochotně pomůže všem turistům. Specializujeme se na kvalitu námi nabízených služeb. Vaše opravdová spokojenost je naší prioritou. Skvěle známe každé místo, kam se s námi může každý turista vydat na dovolenou. Zajistíme vám maximálně komfortní ubytování. Na zajímavé akce vám zajistíme vstupenku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MOTOREST ČESKÝ LEV

Z nabídky jídel našeho motorestu si jistě vyberete. Ke každému našemu zákazníkovi přistupujeme s velkou ochotou. Zabýváme se vysokou kvalitou. Náš motorest nabízí opravdu příjemné prostředí. V naší nabídce naleznete nepřeberné množství nápojů. Nabízíme spoustu druhů občerstvení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PAVEL MAČEK - PROUTĚNÉ ZBOŽÍ

Prodáváme rohože za postele, rolety do oken, závěsy, ošatky, zásuvky, košíky, rohožky, paravány

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Weissenstein - Parfilex AG.

Zajišťujeme bezproblémový provoz velkoobchodu. Dbáme na kvalitu poskytovaného zboží. Naše společnost se zabývá převážně obchodem se zemědělskými komoditami. Potřebujete-li kvalitní ponožky, obraťte se na nás. Nakupování v eshopu je v současné době oblíbené, proto pro vás náš velkoobchod také jeden připravil. V rámci velkoobchodu vás nadchneme našimi ochranými prostředky. Nabízíme nátěrové hmoty za bezkonkurenční ceny. Nabízíme vám služby našeho velkoobchodu s dřevotřískovými deskami.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PLYN, s.r.o.

Naše společnost poskytuje širokou nabídku produktů v oblasti auto moto. S výběrem auta vám pomůžeme ochotně a rychle. V oblasti našich služeb se známe všechny moderní novinky trhu a jsme připraveni vám je nabídnout. U nás se setkáte vždy jen s kvalitními službami. Upravíme vaše auto tak, že se stane vaším nejoblíbenějším dopravním prostředkem. Rádi vám pomůžeme s vhodným tuningem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horyna truhlářství

K našim činnostem patří výroba nábytku. Kvalita je základem naší výroby. Kvalitní podlaha je naším posláním. Naši zkušení pracovníci vám poradí s návrhem interiéru. Zaměřujeme se na nabídku skříní různých typů - provedení. V našem sortimentu naleznete kancelářské i kuchyňské židle. Naše společnost se zaměřuje na výrobu jídelních stolů. Jsme osvědčení řemeslníci v oblasti vybavení jídelen.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ivo Kovařík - Kokas

Zabýváme se zejména výrobou kvalitních hobby potřeb. Věnujeme se výrobě hobby potřeb ve vysoké kvalitě. Nerozhodnému zákazníkovi ochotně a seriozně poradíme s výběrem hobby potřeb. Naši specialisté se zabývají poskytováním odborného poradenství pro domácí kutily a chovatele. Zabýváme se výrobou hobby potřeb, které dodáváme rychle a v potřebné kvalitě. V rámci naší činnosti se orientujeme na výrobu krmítek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AMD Netolický, s.r.o.

Máme bohaté zkušenosti s prodejem aut. Rádi vám poskytneme naše znalosti při výběru toho správného vozu. Náš podnik si potrpí na kvalitu našich automobilů. Od nás čekejte pouze seriózní jednání při poskytování jakýchkoli auto-moto služeb. U nás máte možnost nakoupit levné náhradní díly na Váš automobil.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Easy Drive, s.r.o.

Naše společnost se zabývá především velkoobchodem. Naše společnost se zabývá převážně obchodem se zemědělskými komoditami. Nakoupíte u nás ponožky od různých výrobců. V našem eshopu najdete vše, co potřebujete. Prodáváme spojovací materiál všeho druhu. V rámci velkoobchodu se zaměřujeme na ochranné prostředky. Přijďte si nakoupit nátěrové hmoty v našem velkoobchodu. Potřebujete-li kvalitní dřevotřískové desky, obraťte se na nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku