Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Katalog firem > Jihočeský kraj > Jindřichův Hradec

Jindřichův Hradec

 

Konopa

Naše centrum poskytuje sociální služby včetně sociální pomoci. Dobrovolníci naší organizace Vám jsou k dispozici a vždy Vám rádi poradí. Seriózností u nás rozhodně nešetříme. Jsme humanitární organizace, která pořádá setkávání pro poskytování rady potřebným. U nás se shledáte s ochotou a vstřícným přístupem. Přijďte na některý z našich přínosných seminářů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Vlasta Třeboň

K dispozici jsou vám také naše restaurační služby. Na kvalitě našich restauračních služeb si opravdu zakládáme. Naše parkování je na nehlídaném parkovišti. V naší restauraci můžete využívat wifi připojení. Nabízíme ubytování dětí s výraznou slevou. V naší restauraci se dočkáte kvalitních služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Občanské sdružení Okna

Naše instituce se zapojuje do humanitární pomoci. Neváhejte se obrátit na naši humanitární organizaci, která je velice ochotná. Zabýváme se také poskytováním poradenství. V nouzi u nás najdete pomoc. Jsme velice seriozní organizace. V nabídce našich služeb najdete různé volnočasové aktivity. Nabízíme vám i možnost chráněného bydlení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace U zlatého bažanta

Nabídka asijských jídel a alkoholických i nealkoholických nápojů. K dispozici je 40 míst.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vilém Klaboch - Sport centrum Doubí

Naše firma nabízí příjemné ubytování, kde se budete cítit jako doma. K ubytování můžete využít i naše pokoje s přistýlkou. Neváhejte využít náš kemp! Praktický karavan vám umožní strávit dovolenou dle svých plánů. Ubytování v praktickém obytném přívěsu můžete mít za výhodnou cenu. U nás jsou vám k dispozici také elektrické přípojky. Nabízíme krásné ubytování v chalupách. Ubytujeme vás i při pobytech pro školy. U nás si můžete objednat také rekondiční pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloslav Hospodář-rekreační středisko

Nabízíme možnost ubytování. Z hlediska čistoty má naše ubytování dobré hodnocení. Přijďte si vybrat z nabídky našich ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Využijte ochotu našeho personálu. V blízkosti našeho ubytování je krásná příroda. Vyberte si tu nejvhodnější chatu pro váš pobyt..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Karel Frank-ubytování

Využijte naše spolehlivé a kvalitní služby na ubytování. U nás vždy najdete ubytování v čistotě. Užijte si svou dovolenou v našem úchvatném hotelu s veškerým potřebným vybavením. Doporučujeme vám také návštěvu naší příjemné restaurace. Nabízíme cenově přijatelné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alena Fejková - Penzion u Řehoře

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. K dispozici je vám samozřejmě i náš kvalitní gril. Zejména děti budou rády využívat možnosti koupání nedaleko od našeho ubytovacího objektu. Přijďte si k nám vychutnat dobrou snídani. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici. Nabízíme krásné celoroční ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Frankův Dvůr

Nabídka dostupného ubytování je doménou naší firmy. Zaměřujeme se na bohatou nabídku pobytů pro školy. Doporučujeme vám také příjemné rekondiční pobyty. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly. Vyberte si u nás cenově dostupný a krásný rodinný pobyt. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. V naší nabídce naleznete cenově výhodné ubytování v hotelu. Nabízíme vybavenou kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslava Machová - ubytování

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. Elektrické přípojky jsou k dispozici všem našim ubytovaným hostům. Zastánci vodních sportů jistě rádi využijí nabídky naší půjčovny lodí. V našem kempu vás čeká skvělá dovolená. V nabídce máme také několik pokojů s možností přistýlky. Pro cenově dostupnou dovolenou nabízíme levné ubytování. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup. Pro naše klienty organizujeme tématicky zaměřené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku