Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Tábor

 

Diakonie ČCE - středisko Rolnička

Pomůžeme vám najít cestu k duchovnímu životu. Využijte možnosti našich společných církevních setkávání. Ukážeme Vám tu správnou cestu k bohu. Na naši poskytovanou pomoc v nouzi se můžete spolehnout. Vy si zasloužíte najít dokonalou duchovní vyrovnanost. Zajistíme duchovní program i pro Vaše děti..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Půjčovna lodí - VERONICA

Pojištění našich služeb dle zákona Vám můžeme zaručit. Ochota k zákazníkům je naší výsadou. Serioznost je jednou z našich priorit. Jsme cestovní společnost, na jejíž znalosti se můžete při nákupu spolehnout. Sjednejte si u nás cestovní služby nejvyšší kvality. Dovolenou na míru vám pomůže vybrat personál naší firmy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Mladá Vožice - Finanční odbor

Náš úřad se zabývá samosprávou. K vyřizování žádostí vám postačí naše pomoc. Náš úřad se zaměřuje na poradenství v různých oblastech života.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Krejčí

Nabízíme ubytování pro všechny a za skvělé ceny. Ochotu máme připravenu pro všechny své zákazníky. Poskytujeme ubytovací služby v blízkosti přírody. Naše ubytovací zařízení se nachází v atraktivní lokalitě, která nabízí řadu zajímavých výletů do okolí. Neváhejte využít našich apartmánů. Nabízíme cenově přijatelné ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Denní a týdenní stacionář Klíček

V budově naší vzdělávací instituce nabízíme kvalitní vzdělání a vkusně zařízené prostory skýtající příjemné a pohodové prostředí. Serioznost je pro nás důležitá. Zaměstnáváme jen vyškolené zaměstnance. Představitelé naší vzdělávací instituce disponují velkou ochotou. Jsme schopni vám poskytnout poddanské služby. Naši lektoři mají skvělé znalosti v oblasti vzdělávání..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Kořínek - dodávková autodoprava

Snadno Vám zajistíme i služby v oblasti autodopravy. S naší silniční dopravou a přepravou budete spokojeni. Objednejte si u nás kvalitní a spolehlivou dopravu. Zakládáme si na navázání seriozního vztahu se zákazníkem. Naší snahu zakládáme na rychlosti, profesionalitě a kvalitě poskytovaných služeb. Naši pracovníci jsou profesionálové a vynikají ochotou a jednáním na úrovni. Kromě nákladní dopravy se zabýváme i vnitrostátní dopravou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Tělovýchovná jednota Jiskra Bechyně

Naše sdružení lidí se zapojuje do všech projektů podporujících rozvoj občanské společnosti. V našem spolku si zakládáme na ochotě. Poradenství u nás poskytují pouze kvalifikovaní členové. I vy se můžete setkávat s lidmi, kteří mají stejné zájmy. Slibujeme Vám seriózní jednání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Martin Tlapa - Pension Alfa

Využijte možnosti ubytování dle Vašich požadavků. Pokoje s možností přistýlky vám kdykoliv na požádání připravíme. Vybavenost našeho kempu určitě oceníte. Při ubytování u nás máte k dispozici i elektrické přípojky. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup. Pobyty pro školy vám rádi zajistíme. Sportovci jistě ocení náš výběr rekondičních pobytů. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marelax, s.r.o. - ATC Knížecí rybník

Nabízíme ubytovací služby, které oceníte. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Naše ubytovací služba poskytuje i možnost přistýlky. Dovolenou můžete strávit v kempu, který nabízíme. Oblíbené ubytování v karavanech poskytujeme za příjemné ceny. Naši hosté mají pro své elektrické spotřebiče přípojky k dispozici. V ubytování na chalupách objevíte kouzlo romantiky. Nabízíme krásné celoroční ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cyklosport Marvan

Naše firma se zaměřuje především na velkoobchod. Garantujeme rychlost dodání a seriózní přístup. V rámci velkoobchodu máme k dispozici i poradenství. Naši zaměstnanci oplývají znalostí kompletního sortimentu zboží. Dodáváme zboží splňující všechny zákonné a další předpisy a normy. Vaši zakázku zpracujeme s rychlostí a pečlivostí. Hledáte obchod se vstřícným přístupem a ochotou vyhovět? Oslovte nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku