Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Katalog firem > Kraj Vysočina > Žďár nad Sázavou

Žďár nad Sázavou

 

Moravský rybářský svaz, místní organizace

Snahou našeho spolku je sdružení lidí různých zájmů. Připravujeme zajímavý program na našich zájmových setkáváních. S našimi seriozními členy můžete dlouhé hodiny diskutovat o vašem společném koníčku. Jsme ochotni vám poskytnou jakékoliv informace, které se týkají naší činnosti. V rámci naší činnosti nabízíme vzájemné poradenství – výměna zkušeností členů sdružení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Kujal K-Tour- Zájezdoví a najímaní dopravce

Naši společnost můžete využít, pokud hledáte kvalitní a rychlou autodopravu. Poskytujeme také služby v oblasti silniční dopravy. Pro nás je velmi důležitá ochota v komunikaci. Mezinárodní doprava pro každého zákazníka. Pro naše zákazníky máme připraveny služby vnitrostátní dopravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Harenda

Provoz nekuřácké restaurace s kapacitou 100 míst. Nabídka jídel české kuchyně a točeného piva. K dispozici uzavřené salonky pro různý počet osob. Součástí restaurace je i dětský koutek. Připojení k internetu prostřednictvím wi-fi. Možnost parkování přímo u restaurace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Paprskářová

NOVÉ ÚVĚRY NA COKOLIV A PRO KOHOKOLIV.Bankovní i nebankovní úvěry do 5-8 MIO Kč,na bydlení i hotovostní,zajištěné nemovitou zástavou,možno i družstevním bytem.Též bez prokazování příjmu.Poskytnutí úvěru nebrání negativní záznamy v registrech,zástavní právo či exekuce.Pro celou ČR.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Lhota

Vše, co byste mohli potřebovat, naleznete v naší nabídce v oblasti auto moto. Díky našim znalostem nenapácháme na vašem voze více škody než užitku. Naše auta ochotně poslechnou každý váš požadavek. Serioznost našich služeb je u nás zajištěna. Naši zkušení zaměstnanci vytváří profesionální prostředí. Doučujeme kondiční jízdy pro zdokonalení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Nábytek u Kozů

Prodáváme kuchyňský, laminový a masivní nábytek. Nabízíme kancelářské židle, postele, rošty, matrace, polštáře, peřiny, povlečení, sedací soupravy, kuchyně a doplňky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Nižník - Elvis- Výroba zabezpečovací techniky pro firmy - Výroba kancelářské elektroniky

Zajišťujeme výrobu v oblasti elektra. Náš personál je ke svým zákazníkům vždy maximálně ochotný. Nabízíme několik typů držáků pro nejrůznější využití. Nabízíme výborné zabezpečovací systémy. U nás najdete širokou nabídku elektrosoučástek. Naše společnost se zaměřuje na docházkové systémy. S námi vyřešíte jakoukoli opravu průmyslové elektroniky. O veškeré vaše elektro bude skvěle postaráno v našem servisu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Barbora Hájková- Výroba svíček a vosků

U naší firmy se zaměřujeme na výrobu drogerie a chemie. Nabízíme čistící prostředky té nejvyšší kvality. Zabýváme se výrobou produktů z těch nejkvalitnějších vosků. Vyrábíme a prodáváme různé prací prostředky. Nabízíme velký výběr různých druhů svíček.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Zdeněk Marek- Prodej ojetých vozů ze zahraničí

Prodej kvalitních aut je naše motto. Našim klientům prodáváme i autoelektriku. Náš výběr autoelektroniky Vás osloví. Náš obchod se zabývá prodejem potřeb pro motoristické sporty. Prodáváme také ostatní značky automobilů. Svým klientům poskytujeme výhodný prodej auto-moto zboží na leasing. Krásné vozy si u nás můžete pořídit i na splátky. V našem obchodě vám zajistíme dovoz motorových vozidel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lisovna plastů, spol. s r.o.

Zajišťujeme výrobu instalačního materiálu. Na kvalita našich služeb se můžete spolehnout. Přijďte si k nám vybrat instalační zboží splňující veškeré normy. Naší nabídkou je především serióznost. Ochota vůči zákazníkům je pro nás zásadní.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku