Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Katalog firem > Jihočeský kraj > České Budějovice

České Budějovice

 

Sbor Církve bratrské v Českých Budějovicích

U nás si obohatíte svůj duchovní život. Je našim cílem vám pomoci nalézt duchovní vyrovnanost. Zabýváme se obřady a duchovními záležitostmi, které ukazují správnou cestu k bohu. Neváhejte se podívat na některé z našich setkávání. Poradíme Vám, jak využít pomoc v nouzi. Naše bohoslužby mají hluboký smysl..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

M - tes

Rádi vás přivítáme v příjemném prostředí naší vzdělávací instituce. Naše odborné poradenství ve vzdělávání můžete využít kdykoli. S ochotou vám nabídneme to nejlepší vzdělávání. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na dostatek řádně vyškolených zaměstnanců. Naše škola se vyznačuje velkou seriozností. Poradíme vám, jak být správným fotografem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Filozofická fakulta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích

Poskytujeme kvalitní výuku v příjemném prostředí. Naše vzdělávání provádíme vždy s ochotou. Přihlaste na nějaký z našich bakalářských oborů. Na našich magisterských oborech vám poskytneme odpovídající vzdělání. Naše bohatě vybavená knihovna je připravena Vám poskytnout svou nabídku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace U Chromých

Provoz restaurace s nabídkou jídel české i mezinárodní kuchyně a alkoholických i nealkoholických nápojů. K dispozici je WiFi připojení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurant-Pension L-Club

Naše firma se specializuje na kvalitní služby v rámci ubytování. Ke kvalitnímu ubytování poskytujeme parkování. S wifi u nás můžete počítat. Ubytovací objekt je vybaven satelitem. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější ubytování. K dispozici je vám vlastní sociální zařízení. V nabídce ubytování u nás je zahrnuta i televize..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

H+Š ČB, s.r.o.

Naše společnost je zaměřena na služby v oblasti autodopravy. Nabízíme ochotu, slušnost a spolehlivost. V rámci našich služeb zajišťujeme také silniční dopravu a přepravu. Veškeré nabízené služby jsou maximálně kvalitní. Dokážeme výborně zajistit dopravu dle Vašich požadavků díky svým odborným znalostem.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Halina selection, s.r.o., Apartman penzion České Budějovice

Naše firma sází na širokou nabídku ubytování. V naší nabídce naleznete také pokoje s přistýlkou. Zarezervujte si u nás ubytování pro vaši rekreaci včas. Využijte veškerých výhod ubytování v našem kempu. S volným využitím elektrických přípojek u nás můžete počítat. Nabízíme strávení dovolené pod střechou chalupy. Zajistíme vám ubytování i při pobytech pro školy. Na rekondičním pobytu se s námi snadno dostanete do formy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Lahvička - Penzion NR. 36

Naše firma dává také možnost ubytování. Nabízíme krátkodobé i dlouhodobější kvalitní wellness pobyty. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu. Máte-li zájem o rodinný pobyt, podívejte se na naši nabídku. Nabízíme vám relaxační pobyty u nás. Vraťte se do formy díky našim rekondičním pobytům. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Zajišťujeme také pobyty v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiřina Ferenčíková - Ubytování v soukromí

Chcete-li krásné ubytování za příznivou cenu, jste u nás správně. Zabýváme se prodejem atraktivních wellness pobytů. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. Specializujeme se na výhodné rodinné pobyty dostupné pro každého. Skvělý relaxační pobyt v příjemném prostředí se vám bude jistě líbit. Sportovci jistě ocení nabídku našich rekondičních pobytů. Výhodné podmínky nabízíme při ubytování školních skupin. Vyberte si u nás příjemné ubytování v krásné chalupě s naší nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Pilbauer

Prodáváme všechny možné druhy svítidel. Jsme prodejci svítidel a osvětlení, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní. Specializujeme se na prodej svítidel a osvětlení, které splňují normy. Naše společnost v rámci prodeje svítidel a osvětlení poskytuje i montáž. Zabýváme se prodejem i kancelářských svítidel. S našimi žárovkami se Vám bydlení opravdu rozzáří..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku