Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Mladá Boleslav

 

Restaurace Na Staré Koleji

Provozujeme nekuřáckou restauraci. Nabízíme minutková i hotová jídla a alkoholické i nealkoholické nápoje. Kapacita je 40 míst. K dispozici jsou dva salonky a datový projektor. Možnost pořádání rodinných i firemních akcí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autoklub Škoda

Jsme nezávislé občanské sdružení lidí. Zajišťujeme mnoho služeb a zakládáme si na ochotném přístupu k vám. Nabízíme poradenskou činnost pro členy i nečleny našeho sdružení. Poskytujeme zázemí osobám pro vzájemná setkávání. Naší prioritou je maximálně seriózní a vstřícný přístup ke každému požadavku našeho člena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sbor dobrovolných hasičů - Kosmonosy

Bezpečnostní instituce je zde zejména za účelem pomoci v náročných situacích. Zajišťujeme ochranu v kterékoli závažné situaci. Nacházíte-li se v těžké situaci, poskytneme Vám pomoc. Spolehlivost je naší hlavní prioritou. Vyzkoušejte moderní způsoby komunikace s naší institucí. Naše instituce se podílí na poskytování pomoci při mimořádných událostech. Policie České republiky poskytuje ochranu občanům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Na Staré koleji

Zaměřujeme se na ubytování. Obslužte se dle své chuti z vybaveného minibaru. Náš bar s dlouholetou tradicí nabízí posezení s příjemným a ochotným personálem. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. Samozřejmostí je čisté sociální zařízení. Vybavení objektu satelitním přijímačem je samozřejmostí. V rámci odpočinkových činností vám můžeme nabídnout i masáže. Naši hosté rádi využívají příjemné účinky sauny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CMS, s.r.o.

Stylové vybavení do vašich domovů za super ceny. Dbáme na to, aby jméno naší společnosti bylo spojováno se seriózností. Seznamte se s nabídkou našich kvalitních prodejních služeb. Naši pracovníci Vám poskytnou kompletní servis včetně poradenství. Cílem vedení naší společnosti je zajistit sortiment na prodejně ve vysoké jakosti a funkčním designu zároveň. Nechte si od nás zpracovat návrhy pro dům i byt..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Textilní velkoobchod Prokůpek

V rámci našeho velkoobchodu nabízíme produkty v nejvyšší kvalitě. Splňujeme normy dle platné legislativy. Zvýšili jsme rychlost vyhledávání v nabídce našich produktů. Můžete se vždy spolehnout na kvalitu našeho zboží. Ochota, flexibilita a přizpůsobivost požadavkům je u nás zaručena.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bar Admirál

Provozování baru je pro nás skutečně jednoduché. Zakládáme si na ochotě personálu. Zákazníci našeho baru doporučují naše služby díky kvalitnímu občerstvení a příjemné obsluze. Mnoho spokojených zákazníků ocenilo kvalitu námi poskytovaných služeb. Užijte si večer v příjemném prostředí našeho baru. U nás naleznete široký sortiment alkoholických i nealkoholických nápojů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Libor Goldbach-přepravní služby

Spolehněte se na naši autodopravu. Se seriózností u nás nešetříme. Disponujeme znalostmi v oblasti dopravy. Dopravu a přepravu poskytujeme v maximální kvalitě. Naše společnost na dopravu a přepravu se vyznačuje ochotou. Sjednejte si u nás také služby mezinárodní dopravy a přepravy. Zajistěte si u nás služby v oblasti vnitrostátní dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

www.biodroga-dolezalova.cz

ZNAČKOVÁ KOSMETIKA BIODROGA INSTITUT BYLA OCENĚNA V ROCE 1994 VE FRANCII KOSMETICKÝM OSKAREM ZA SVOJI KVALITU A ÚČINNOST.NABÍZÍ KOSMETICKÉ OŠETŘENÍ NA NEJVYŠŠÍ ÚROVNI . BIODROGA INSTITUT JE ODPOVĚDÍ NA POŽADAVKY DNEŠNÍ DOBY.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

JARICO

V našem velkoobchodě vám nabízíme velký výběr. Můžete se spolehnout na naši ochotu vyjít vám vstříc. Nabízíme výkup a zpracování zemědělských komodit. Rádi vám pomůžeme vybrat vhodné hračky. Pořiďte si u nás různé druhy textilu za dobrou cenu. Neváhejte využít služeb našeho velkoobchodu s dřevotřískovými deskami. Nabízíme nátěrové hmoty za bezkonkurenční ceny. Nabízíme velkoobchodní nákup potravin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku