Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Katalog firem > Kraj Vysočina > Havlíčkův Brod

Havlíčkův Brod

 

Aeroklub Chotěboř - Letiště Chotěboř

Naše společnost která provozuje autodopravu, se velmi dobře orientuje v platné legislativě. Nabízíme levnou dopravu a přepravu, která je rychlá. Naše společnost se snaží pro klienty zajistit maximální kvalitu nabízených služeb z oblasti dopravy a přepravy, proto zaměstnáváme pouze spolehlivý personál s dostatkem znalostí i zkušeností. Přinášíme také služby letecké dopravy a přepravy. Poskytujeme prvotřídní služby v oblasti vnitrostátní dopravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aleš Pecina - Rekreační střediska

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Naše firma nabízí možnost ubytování v chalupách. Školní pobyty si u nás můžete zcela jednoduše zajistit. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Sjednejte si u nás báječný relaxační pobyt. Nenechte si ujít příležitost rodinného pobytu, který nabízí naše firma. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. Specializujeme se na wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aeroklub Chotěboř

V oblasti sdružení lidí nabízíme podporu. Naše organizace sdružuje členy, které spojuje stejný zájem, ochota a nadšení pro věc. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. Serioznost je jednou z předností našeho sdružení. Jednou z našich aktivit je i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autodoprava KORYS

Naše autodoprava se pyšní širokým vozovým parkem. Nabízíme kvalitní dopravu a přepravu. Co se týče dopravy a přepravy, sází naše firma na serióznost. Kvalitní mezinárodní kamionová doprava od naší společnosti je správná volba. Nabízíme kvalitní spediční služby v oblasti České republiky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lubomír Doležal - Výroba těstovin

Využijte nabídky naší firmy na zajištění činností v oblasti výroby potravin. V naší výrobě vám ochotně splníme vaše přání. Při výrobě potravin využíváme maximálně naše odborné znalosti. Serioznost je naší předností. Zvláště dbáme na pečlivé zpracování výrobních produktů. Naše firma si zakládá na rychlosti a kvalitě služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

APIO CZ, s.r.o. - kovové přepravní palety

Věnujeme se výrobě obalů. Neustále pracujeme na zkvalitnění našich výrobků pro vaši spokojenost. Snažíme se, aby všechny materiály, tvar, pečlivost zpracování a čas věnovaný obalům byl smysluplný. Dobrá znalost našich výrobních linek zajišťuje rychlou výrobu balícího materiálu. Hlavní hodnotou je pro nás serioznost a důraz klademe také na kvalitu služeb. Rychlost při výrobě patří mezi naše hlavní výhody. Máme v nabídce všechny druhy kontejnerů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

odex Marcela Houdková

zakázková výroba pracovních oděvů prodloužené a nadměrné velikosti poskytujeme náhradní plnění dle zákona č. 435 z r 2004 sb doprava zdarma množstevní slevy

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloš Coufal

Podle vašich představ vám vyrobíme kvalitní nábytek. Jsme tu pro všechny, kteří hledají serióznost poskytovaných služeb za přijatelné ceny. Naše společnost se řadí k nejlepším, co se týče pečlivosti zpracování. Nabízíme návrhy ložnic včetně vybavení nábytkem. Okna na míru jsou hlavní náplní naší společnosti. Vyberte si ze široké nabídky postelí za bezkonkurenční ceny. Nabízíme návrhy skříní..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Šimek

Naší hlavní specializací je prodej vybavení domů. Neváhejte využít našich služeb v oblasti poradenství. Zákazníci prodejny naší společnosti si velice oblíbili funkční design našeho nevšedního sortimentu. Přicházíme vždy s kvalitou. Naše firma Vám vybaví dům pouze produkty, které splňují normy. V našem oddělení vybavení domů najdete i kotle. Jsme specialisté na montáž nového vybavení domů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AUTOPoP, s.r.o.

Naše firma se specializuje na nabídku v oblasti auto moto. Opravy aut provádíme moderním a přesto účinným způsobem. Kvalita našich služeb je vysoce nadprůměrná. Naše profesionalita vede ke spokojeným zákazníkům. Naše firma nabízí dobrou cenu poskytovaných auto-moto služeb.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku