Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Jičín

 

Podkrkonošská cestovní a ubytovací agentura

Pro nás je důležitá serioznost při jednání s vámi. Spokojenosti zákazníků dosáhla naše společnost díky ochotnému personálu a komplexní nabídce služeb v oblasti cestovního ruchu. Pomůžeme Vám zařídit bezstarostnou dovolenou. Hledáte-li kvalitu, u nás ji vždy najdete. Naše víkendové pobyty mohou být krásným dárkem pro vaši drahou polovičku. Naše pobytové zájezdy jsou velice oblíbené..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní knihovna v Miletíně

Naše vzdělávací instituce doufá, že se v jejím prostředím budete cítit příjemně. U nás se při výuce setkáte pouze s vyškolenými zaměstnanci. Pokud nevíte, jaké si vybrat vzdělávání, využijte naše poradenství. Jsme maximálně znalí v oboru vzdělání. Ochotu u nás nehrajeme. Serioznost je pro nás důležitá. K našim službám patří také provoz knihovny obsahující zajímavé tituly..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Eduarda Štorcha

Vyzkoušejte naše vzdělávání v naší instituci, která se nachází v příjemném prostředí. Spolehněte se na ochotu naší školy. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou odborníci s dostatkem znalostí a zkušeností. Pro vaše hodiny tu jsou vyškolení zaměstnanci. Dostatek seriózního a kvalifikovaného personálu je zárukou vysoké kvality vzdělání v naší vzdělávací instituci. Zamiřte také do naší knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Otevřené zahrady Jičínska

Jsme sdružení lidí, které pomáhá svým členům společnými silami zrealizovat své nápady a představy. Naše organizace se zabývá zájmovými setkáváními. Prioritou našeho spolku je serioznost. Ochotně vám u nás vše vysvětlíme. Poskytujeme pomoci nejen v rámci poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Luboš Vomáčka

V naší prodejně prodáváme jen kvalitní a prověřená auta v perfektním stavu. Spokojenost našich klientů spočívá v serioznosti našich prodejců. Kvalitu našich vozů neustále prověřujeme. Prodáváme vozy na protiúčet. Vyřízení a schválení leasingu u nás vás překvapí svou jednoduchostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Off-Road Centrum Jase

Náš podnik se specializuje převážně na prodej aut. Kvalita našich vozů je pro nás prvořadá. Přijďte si vybrat automobil k nám a my vám ochotně poradíme. Automobily od nás jsou spolehlivé i při zachování dobré ceny pro naše zákazníky. V našem bohatém sortimentu najdete auto-moto zboží pro všechny značky aut. Spolehněte se také na naše kvalitní servisní služby. Sjednání leasingu od nás vám otevře cestu k nákupu nového vozu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AUTO-JASE, s.r.o.

Naše nabídka v oblasti auto moto je bezkonkurenčně nejlepší. Zařídíme vám kompletní stk. V naší lakovně se zaměřujeme na kvalitu. Vyladíme vaše auto v souladu s emisními zákony. Specializujeme se na poskytování služeb v oblasti pneuservis. Nabízíme prodej použitých náhradních dílů. Spokojený zákazník je naším cílem, proto nabízíme levné ale kvalitní autodíly. Nabízíme koupi plechových disků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Heršálek & syn - Autodílna

Autoservis.- pneuservis. Provádíme servis a opravy všech značek automobilů do 3,5t.Máme PC autodiagnostiku pro všechny značky vozů, opravujeme motory, převodovky, jsme centrem pro bezpečné brzdy - úplné opravy brzd a brzdové hydrauliky.Jsme autorizováni pro výměnu rozvodových mechanismů pro všechny motory benzín a diessel.Dodáváme a montujeme všechny výfukové systémy a katalizátory. Pneuservis, opravy defektů přezouvání a vyvažování prodáváme veškerý sortiment pneumatik..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DAHER KARBOX, s.r.o.

Poskytujeme kvalitní výrobu v oboru auto-moto. Očekávejte od nás rychlé jednání během vašich nákupů auto-moto výrobků. Naše moderní a efektivní výroba auto-moto komponentů nám zajistila stabilní pozici na trhu. Naši spokojení zákazníci oceňují kvalitu i dobrou cenu naší produkce. Ochota je pro nás základem spokojenosti zákazníka. Využijte kvality a příjemné ceny našeho auto-moto zboží. Serioznost je jednou z našich mnoha předností, které vám můžeme nabídnout..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Švorc - v

Poskytujeme ubytování dle Vašich představ. V blízkosti našeho ubytování se nachází příroda. Rádi Vám nabídneme ubytovací služby s možností výletů do okolí. Příjemné prostředí ve vás zanechá nezapomenutelné chvíle. Spolehněte se, že náš personál vám vždy ochotně pomůže. Naše společnost, která poskytuje ubytovací služby, má na čistotu nekompromisní požadavky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku