Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Třebíč

 

Jemnice - městský úřad

Vybrané výkony veřejné správy jsou přeneseny na naši samosprávu. S rychlostí, jakou vyřídíme Vaši žádosti, budete spokojeni. Jako samospráva sázíme vždy na ochotu. Jednotlivé orgány našeho úřadu můžete navštívit během úředních hodin. Zaměstnanci obecního úřadu Vám rádi pomohou. Děti i dospělí v naší knihovně najdou knihy, které je budou bavit. Řešením vaší obtížné situace jsou naše sociální dávky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Grand HOTEL OPERA, s.r.o.

Jsme firma, která Vám pomůže s provozováním hotelové restaurace. V naší hotelové restauraci si na jídle opravdu pochutnáte. Zaměstnanci naší hotelové restaurace Vám nabídnou různé nápoje. Ochutnejte jídla v restauraci našeho hotelu. U nás si pochutnáte na mezinárodní kuchyni. Výhodou je prostorný salonek. U nás se můžete přihlásit k síti wifi. S pořádáním narozeninových oslav i svateb jsou zákazníci nadmíru spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Elipso

Hotelová restaurace je zde provozována pro Vás. Vychutnejte si u nás své oblíbené víno. Jsme zařízeni na pořádání společenských akcí. Návštěvníkům našeho hotelu je k dispozici i restaurace. K příjemnému poslechu Vám hraje živá hudba.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Grand hotel

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Není problém zajistit na pokoji také přistýlku. Můžete také využít kempové ubytování. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. Poskytujeme také možnost ubytování na plně vybavené chalupě. Zaměřujeme se na bohatou nabídku pobytů pro školy. Rekondiční pobyty vám pomohou dostat se opět do formy. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace Okříšky

Specializujeme se na provozování hotelové restaurace. Nápoje naší hotelové restaurace jsou vždy čerstvé. Sommeliéři naší hotelové restaurace Vám poradí s výběrem vhodného vína. Nabízíme různá piva. Máte možnost vybrat si některý z alkoholických nápojů. Máte možnost vybrat si některý z nealkoholických nápojů. Jsme zařízeni na pořádání společenských akcí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AUTO Krul

Prodej automobilů patří mezi naše speciality. Dobrá cena, vaše spokojenost. Prodáváme kvalitní automobily a motocykly. Odborná znalost je prioritou našich prodejců. Rychlost řešení vašich přání v oblasti prodeje auto-moto potřeb vám můžeme slíbit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

3 P, spol. s r.o.

Součástí naší nabídky je výroba reklamních předmětů. V naší reklamní společnosti plníme zadané zakázky velmi kvalitně. Naše reklamní společnost si velmi zakládá na rychlosti. Znalost svého oboru je jednou z hodnot, kterou v naší firmě považujeme za nezbytnou. Jméno naší firmy se snažíme postavit mimo jiné na pečlivosti zpracování všech našich zakázek. Vyberte si z velkého množství našich kvalitních LED panelů. Využijte možnosti zajištění světelné reklamy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Majerčák, kávovary

Využijte možnosti nakoupit elektrospotřebiče u nás. Můžete se spolehnout, že u nás nakoupíte pouze kvalitní elektroniku. Hračky jsou v našem širokém sortimentu nabízeny ve vysoké kvalitě. U nás můžete nakoupit satelity podle vašich představ. Chladničky vysoké kvality jsou nedílnou součástí našeho prodeje. Prodáváme různé druhy mrazniček. Prodáváme sušičky do Vašich domácností. Zabýváme se prodejem sporáků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bel Sýry Česko, a.s.

Využijte zkušeností naší firmy s činnostmi v oblasti výroby potravin. Kvalita našich výrobků je naší devizou. Zabýváme se také výrobou tradičních zákusků. V nabídce naší firmy najdete široký sortiment hranolek. Zaměřujeme se na kvalitní produkci mléčných výrobků a sýra. Naše firma se zabývá výrobou tradičního medu. Využijte naší jedinečné nabídky sortimentu potravinových doplňků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Daniel Richter - ubytovna

Nabízíme vám netradiční ubytování v příjemném prostředí. Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům v příjemném prostředí atraktivní lokality. Zamilujete si naše ubytování v blízkosti přírody. Ubytujte se u nás, v naprosté čistotě. Naše zařízení je ke svým hostům vždy opravdu maximálně ochotné. Nabízíme velmi kvalitní ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku