Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Prachatice

 

Lhenice - úřad městyse

Náš orgán je součástí samosprávy. Využijte možnosti poskytování servisu při vyřizování žádostí. Vyberte si z knižního fondu naší knihovna. Probereme s vámi možnosti sociálních dávek.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Ondřich

Prodej matrací, postelí, kuchyní, ratanového nábytku, skříní a sedacích souprav. Nabídka židlí, sektorového nábytku, stolů, kancelářského nábytku, roštů a doplňků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Kadlec, ubytování

Ubytujte se s naší firmou. Chalupy z naší nabídky vám zaručí skvělé a pohodlné ubytování. Všechna stání Vám zpříjemní pobyt mimo jiné vlastní elektrickou přípojkou. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu. Nabízíme pokoje s možností přistýlky. Specializujeme se na wellness pobyty. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. Pořádáme také skvělé rodinné pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kuchyně do kuchyně

Vyrábíme na zakázku designový nábytek na míru, kuchyňské linky, vestavěné skříně, postele, dětské pokoje, knihovny, komody a koupelnový nábytek. Prodáváme kancelářský nábytek, skříně, police, vybavení interiérů. Provádíme truhlářské práce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eva Kubaštová

Pokoje našeho ubytovacího zařízení Vám jsou k dispozici. Rádi Vám vyjdeme vstříc ohledně ubytovacích služeb v blízkosti přírody. Nabízíme ubytovací služby v příjemném a čistém zařízení s ochotným a spolehlivým personálem. Příjemné prostředí ve vás zanechá nezapomenutelné chvíle. Nabízíme cenově výhodné ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Kůrka - Výroba chovatelských potřeb

Poskytujeme výrobu hobby potřeb dle vašich požadavků. Naši seriozní odborníci vám pomůžou při výběru hobby potřeb. Věnujeme se poradenství v oblasti hobby potřeb. Náš úspěch stavíme vysoké kvalitě našich výrobků. Při výrobě hobby potřeb klademe důraz na rychlost zpracování každé zakázky. Naše instituce klade důraz na hluboké znalosti výrobních procesů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladislav Hošek

Znalost cestování je naprostou samozřejmostí. Naším heslem je bezstarostná dovolená. U nás se setkáte jen s kvalitou. Ochota našich zaměstnanců je samozřejmostí. Serioznost je pro nás prvořadá. Pojištění veškerých cestovních služeb dle zákona Vám zaručujeme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kodrea, s.r.o. - Hotel Kodrea

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě. Zveme vás i k pobytům pro školy. Zajišťujeme pro vás nejrůznější rekondiční pobyty. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt. Jsme připraveni zajistit vám krásný rodinný pobyt. Nabízíme krásné sportovní pobyty. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Leona Meindlová, Prodej měřicí a regulační techniky

Zabýváme se také prodejem kvalitního elektrotechnického zařízení. Našim klientům poskytujeme prvotřídní znalost našeho zboží. Ochota pomoci zákazníkovi je pro nás zásadní vlastností. V našem prodeji nabízíme širokou škálu měřící a regulační techniky. U nás si můžete vybrat nejmodernější špionážní a odposlechovou techniku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

CHD - SPEKTRUM, s.r.o.

Úspěchu v oblasti elektro dosáhla naše společnost díky kvalitní výrobě. Můžete se na nás spolehnout, jsme opravdu výborně znalí a zkušení ve svém oboru. Nabízíme to nejlepší poradenství ve výrobě elektra, na které se můžete spolehnout. Spolehněte se, že se snažíme každý váš požadavek a objednávku vyřídit opravdu rychle k vaší spokojenosti. Ručíme za naše produkty, jenž splňují normy ohledně kvality výroby a bezpečnosti. Obraťte se na náš profesionální a ochotný personál, který vám se vším pomůže..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku