Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Jihlava

 

Tyflo Vysočina Jihlava, o.p.s.

Naše společnost se zaměřuje na poskytování sociální pomoci všem osobám, které ji potřebují. Můžete využít naše pravidelná setkávání. Můžete se spolehnout, že jsme opravdu seriózní. Neváhejte nás oslovit také ohledně poradenství. Naše instituce využívá ochotu lidí pomoci lidem v zasažených oblastech. Pořádáme zajímavé kurzy. Věnujeme se zajišťování rehabilitace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lenka Čechová - cestovní kancelář

Ochotu poradit každému zákazníkovi nabízíme na prvním místě. Očekávejte od nás seriózní služby. Zorganizujeme pro vás bezstarostnou dovolenou, na kterou budete rádi dlouho vzpomínat. Naše cestovní kancelář nabízí kvalitní cestovní služby. Odpočiňte si od všedních starostí při některém z našich víkendových pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Zahradní dům Telč

Naše ubytovací služby zaručeně oceníte. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu. Objednejte si naše vyhlášené snídaně. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Moravia Lacto, a.s.

Naše firma se zabývá činností v oblasti výroby potravin. Rádi vám upečeme tradiční sortiment zákusků pro vaše oslavy. Vyberte si z naší aktuální nabídky sortimentu šunek. Naše firma se zabývá tradiční výrobou bramborových hranolek. Našim zákazníkům zajistíme dodávku širokého sortimentu sýra. Našim zákazníkům nabízíme med z naší produkce. Pečujte o vaše zdraví s našimi potravinovými doplňky. Našim zákazníkům nabízíme kvalitní sortiment mléka.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Láník-Taxislužby

Jsme profesionální společností v oblasti autodopravy. Naší doménou je naprostá profesionalita, individuální přístup a seriózní jednání s každým klientem. Dobrá znalost cestovních podmínek a jazyků je u nás na prvním místě. Naši spokojení zákazníci oceňují rychlost a vstřícnost našeho jednání. Využijte naše kvalitní služby na dopravu a přepravu. Využijte služeb naší silniční dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Pavel Kružík

K našim činnostem patří výroba nábytku. Pečlivost zpracování při realizaci objednávek je pro nás prioritou. Při práci dokážeme zúročit své dovednosti a znalosti. Jsme připraveni splnit veškeré vaše požadavky spolehlivě a s ochotou. Naše firma se věnuje na design a realizaci ložnic. Jsme předním výrobcem postelí na zakázku. O kvalitě našich skříní svědčí kladné reference našich zákazníků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BRASSICA-PAP, spol. s r.o.

Naší hlavní činností je výroba papírového zboží. Staráme se o vysokou kvalitu našeho zboží. Naše výrobky jsou oblíbené díky velké pečlivosti zpracování. Zákazníci ocení ochotu zaměstnanců naší společnosti. Naše společnost nabízí služby zaměřené na poradenství v oblasti výroby papírového a polygrafického zboží. Využijte našich služeb v oblasti výroby bannerů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PLASTIKOV, s.r.o.

Naše firma se specializuje na prodej stavebnin. Rádi vám zajistíme dodávku kvalitních interiérových dveří. Žaluzie od nás se snadno montují a hodí se perfektně do jakéhokoliv interiéru. Rádi vám poradíme s výběrem rolet a ostatního sortimentu stínící techniky. Vyberte si parapet, který se vám líbí a můžete si být jisti i jeho kvalitou. Naše okna se chlubí certifikátem kvality..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hronek zahradní technika

Kvalita našich zahrádkářských potřeb je nadstandardní. Náš servis Vám opraví Vaše zahradní vybavení. Dokážeme Vám vybrat to nejvhodnější nářadí dle Vašich potřeb. Nabízíme širokou škálu zahradního nábytku. Vše pro Vaše krásné jezírko nakoupíte u nás. Najdeme pro Vás ten nejvhodnější křovinořez. Pomůžeme Vám vybrat vhodnou pilu. V rámci naší nabídky vybavení pro zahradu prodáváme i sekačky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lukáš Hák - Bazar osobních automobilů

Seznamte se s našimi prodejci, kteří jsou skutečnými odborníky na prodej aut. Pro náš podnik je nejdůležitější kvalita. U nás můžete koupit i autoelektriku. Přijďte si k nám vybrat autoelektroniku, její sortiment je velmi bohatý. Rádi vám s prodejem potřeb pro motoristické sporty poradíme. Auto-moto potřeby vysoké kvality vám můžeme doporučit pro jakoukoli značku vozu. Realizujeme záruční a pozáruční servis. Leasing je u nás zaručen.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku