Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Pelhřimov

 

Pionýr, z. s. - Pionýrská skupina Radost Košetice

Neváhejte se na nás obrátit v případě potřeby sociální pomoci. Pracujeme s lidmi žijícími v chudobě a poskytujeme jim okamžitou pomoc v nouzi. Nabízíme spolehlivé rady. Setkávejte se s lidmi, kteří mají podobné problémy. Každý rodič ocení naše služby pro jejich děti. Zabýváme se nezjištnou pomocí mládeži. Připravujeme nezapomenutelné letní tábory..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení hasičů okresu Pelhřimov se sídlem Pelhřimov

Ochrana vašeho zdraví je pro nás na prvním místě. Nebojte se nás oslovit, rádi vás s ochotou vyslechneme. Využijte rychlosti služeb naší zdravotní instituce. V naší zdravotní instituci vždy dodržujeme platné normy. V našem portfoliu naleznete zdravotnické služby, které vždy vykonávají naši odborně vyškolení zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Čejka- Rekreační střediska

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. Ubytování v příjemném prostředí je jako stvořené pro vás. Dáváme si záležet na čistotě našeho ubytování. Užijte si dovolenou díky výletům do okolí. V blízkosti našich ubytovacích služeb je krásná příroda. Nabízíme cenově přijatelné ubytování. Nabízíme komfortní ubytování s televizí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Prantl - Masný průmysl Žirovnice

Dlouholetá činnost v oblasti výroby potravin nám přinesla mnoho zkušeností. Klademe důraz na kvalitu našich produktů. Naše firma přijímá objednávky na výrobu tradičních zákusků. Přenechte starosti se zásobováním masem na nás. Naše firma se specializuje na výrobu uzenin nejvyšší kvality. Naše firma má bohaté zkušenosti s výrobou tradiční šunky. Nabízíme hranolky jako od maminky. Naše firma se zaměřuje na produkci kvalitního místního medu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Auto - F - Rozkoš, s.r.o.

Prodejce a provozování servisu vozů Fiat, výkup a nabídka osobních a užitkových vozidel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autolaky Miksa

Přijďte se podívat do naší prodejny rychlých aut. Nemyslíme na kvantitu, ale na kvalitu. Naše odborné znalosti auto-moto produktů jsou na vysoké úrovni. V oblasti prodeje vozidel nabízíme rychlost našich služeb. Máme skvělé nabídky s dobrými cenami pro každého zákazníka.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Janoušek - Apartmán Janoušek

Poskytujeme kvalitní ubytování. V rámci našich služeb zajišťujeme pro vás ubytování v chalupách. Naše příjemné prostředí je vhodné i k pobytům pro školy. Využijte našich služeb v rámci ozdravného rekondičního pobytu. Nabízíme vám také relaxační pobyty za skvělé ceny. V rámci našich ubytovacích služeb máme k dispozici rovněž prostory pro rodinné pobyty. Doporučujeme vám také některý z našich sportovních pobytů. Odpočiňte si na některém z našich z wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Josef Hladík - Slovnaft

Jsme specialisté v prodeji aut. S kvalitou našich prodejců se potkáte na každém kroku. Autoelektrika od nás vždy splňuje předpoklady kvality. Naše firma se zabývá především prodejem autoelektroniky. Specializujeme se na prodej potřeb pro motoristické sporty. Naše firma provozuje také prodejnu automobilů ostatních značek. Poskytujeme také možnost splátek za vybrané auto-moto produkty..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Láš

Konečně spolehlivá autodoprava. Garantujeme vysokou flexibilitu při řešení vašich potřeb v silniční dopravě. Provozujeme nákladní silniční dopravu pro přepravu rozličného zboží. Specializujeme se na zajištění služeb z oblasti nákladní dopravy a přepravy. Naše společnost zabezpečuje též mezinárodní přepravy. V oblasti vnitrostátní dopravy máme bohaté zkušenosti. Zabýváme se logistikou přepravy zboží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Komerční banka, a.s.

Bankovní služby v oblasti retailového, podnikového a investičního bankovnictví. Specializované služby: - penzijní připojištění - stavební spoření - faktoring - spotřebitelské úvěry a pojištění.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku