Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Bruntál

 

Krnov - městský úřad

Naši členové jsou součástí obecní i krajské samosprávy. Svým občanům zajišťujeme odborné poradenství. Přijďte si k nám pro stavební povolení a můžete začít stavět. V prostorách našeho úřadu najdete knihovnu. Sociální dávky vám pomohou překonat těžkou životní situaci, přijďte si pro ně k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská policie Krnov

Státní úřady jsou připraveny vyřešit Vaše náležitosti. Jsme tu pro vás s úsměvem a ochotou. Náš úřad je pro Vás otevřen během úředních hodin. K našim službám patří také vyřizování žádostí všeho druhu. V nouzové situaci můžete požádat o pomoc policii. Neváhejte navštívit naši městskou policii, která se Vás bude snažit ochránit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alena Žáková

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Vybrat si můžete i některý z pokojů s možností přistýlky. Můžete si také užít pobyt v kempu naší firmy. Ubytujete-li se v našem zařízení, můžete zde počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Pro vaši zábavu jsou k dispozici společenské místnosti. Rádi jistě využijete také možnost ubytování v chalupách. Kromě ubytovacích služeb zajišťujeme také pobyty pro školy. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TURISTCENTRUM Dvorce

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Cílem našeho sdružení jsou společná setkávání. Zaručujeme Vám naprosto seriózní vystupování. Naše organizace se kromě jiného věnuje i odbornému poradenství. Vedeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pojďte si s námi zahrát kuželky, tato hra si vás získá. Zajišťujeme provoz spolku tenisových nadšenců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloslav Niesner - Tony

Ochutnejte naše výborné rychlé občerstvení. V nabídce našeho rychlého občerstvení najdete i nápoje. Naše chutné občerstvení si zamilujete. Kvalitu u nás skloňujeme ve všech pádech. Přijďte vyzkoušet naše jídla. Vyzkoušejte catering naší firmy. Nabízíme širokou paletu alkoholických nápojů. V nabídce nealkoholických nápojů našeho rychlého občerstvení najdete limonády, džusy i ledové čaje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Darja Pavézková - Penzion U Řeky

Zařídíme pro Vás ubytování. V našem ubytování je jen příjemné prostředí. K dispozici Vám je společná kuchyň. Odpočiňte si v příjemném prostředí naší chalupy. Pobyty pro školy jsou také zahrnuty v naší nabídce ubytování. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty. Rádi vás přivítáme v našem příjemném prostředí na rodinném pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Barbora Novotná

Zajišťujeme velkoobchod s bohatým sortimentem zboží. Rádi vám pomůžeme vybrat vhodné hračky. Přijďte si k nám pro kvalitní textil za výhodnou cenu. Přinášíme velkoobchodní prodej mnoha druhů květin. V rámci naší činnosti se zabýváme velkoobchodem s dřevotřískovými deskami. Zaměřujeme se na bezkonkurenční nabídku nátěrových hmot. V rámci velkoobchodu se zaměřujeme na ochranné prostředky. Náš eshop vám přináší výhodné nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RSDr. František Cáb

Naše firma se specializuje na činnosti v oblasti výroby potravin. Naše vinařství patří k tradičním výrobcům kvalitních přívlastkových vín. Vyzkoušejte kvalitu námi vyrobených zákusků. Poskytujeme bohatou nabídku nealkoholických nápojů. Naše firma patří k tradičním výrobcům sortimentu mražených a chlazených bramborových hranolek. Vyberte si u nás ze široké nabídky produkce tradičního medu. Naše firma se specializuje na tradiční výrobu piva. Pečujte o vaše zdraví s našimi potravinovými doplňky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Amin, spol. s r.o.

Rádi vám pomůžeme s činností v oblasti výroby potravin. Obraťte se na naši firmu s požadavkem na výrobu zákusků. Naše firma se zabývá výrobou širokého sortimentu nápojů. Vybere si z našeho bohatého sortimentu mražených a chlazených bramborových hranolek. Vyberte si z naší nabídky poctivého medu. Rádi vás přesvědčíme o kvalitě našich potravinových doplňků. Naše firma se zabývá stáčením kompletního sortimentu minerálních vod..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ATM Hydros, s.r.o.

Firmám i jednotlivcům nabízíme prodej kvalitních aut. Naši prodejci vás rádi zasvětí do tajemství prodeje autoelektriky. Naše nabídka se týká prodeje autoelektriky. Náš obchod se zabývá prodejem potřeb pro motoristické sporty. Ostatní značky automobilů jsou pro náš prodej klíčové. V našem eshopu si nový automobil dokáže vybrat opravdu každý. Nakoupit u nás vozidlo na splátky se vám nyní vyplatí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku