Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Prostějov

 

Dagmar Ondrušová - Odtahové služby

Zákazníci oceňují kvalitu naší autodopravy. Naše silniční doprava je určena každému zákazníkovi. Vedení naší společnosti má striktní a nekompromisní požadavky na kvalitu našich služeb. V oblasti dopravy a přepravy máme díky naší vysoké ochotě výborné reference. Spolehlivé služby nejen v rámci nákladní dopravy. Využijte u nás služeb v oblasti osobní dopravy a přepravy. Můžeme pro Vás zajistit také odtahové služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Konice - městský úřad

S naším vedením samosprávy stále rozvíjíme naši oblast. Jsme úřad, který poskytuje poradenství v různých oblastech. Zakládáme si na ochotném jednání se všemi zákazníky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Discover Czech, s.r.o.

Naše cestovní kancelář je řádně pojištěna dle zákona. Využijte u nás nabídky cestovních služeb nejvyšší kvality. Naším hlavním cílem je Vaše krásná, pohodová a bezstarostná dovolená. Naši pracovníci jsou připraveni Vám ochotně kdykoliv pomoci s výběrem toho správného pobytu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Pospíšil, přepravy zboží

Poskytujeme různé služby v oblasti autodopravy. Využijte rychlost naší přepravy. Přesvědčte se o naší serióznosti a flexibilitě. Rádi pro Vás zajistíme nejvyšší kvalitu dopravy či přepravy. V oblasti mezinárodní služby dopravy a přepravy vám nabídneme širokou paletu služeb. Nabízíme také služby vnitrostátní dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Michal Trnečka - Prodej elektronického zabezpečení domů a bytů

Specializujeme se na prodej vybavení domů. K našim zákazníkům se chováme vždy ochotně. Ve spolupráci s našimi dodavateli jsme pro zákazníky připravili velmi zajímavý sortiment vysoké kvality a různého designu. Jsme společnost na prodej vybavení domů, na serioznosti si zakládáme. Vybavení od naší společnosti je kvalitní a splňující normy. Specializujeme se na alarmy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DAPAS

Naše firma DAPAS spol.s r. o. byla založena v roce 1996 a v současnosti patří mezi jednoho z největších specialistů na obalový materiál v České republice. V naší široké nabídce si můžete vybrat obalový materiál pro nejrůznější oblasti použití - obalový materiál vyrábíme a dodáváme v mnoha provedeních podle přání a potřeb našich zákazníků. Mezi hlavní produkty naší společnosti patří polyetylenové fólie, výrobky z nich - pytle, sáčky, tašky a další - specializujeme se především na výrobu LDPE fólie, hadice, polohadice pro skupinové balení do průmyslu ale i do menších provozoven. Potisk je rovněž v našich možnostech až do 6 barev..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PEZBO SHOWTECHNIC

Vyberte si u nás kvalitní zábavní elektrotechniku za rozumné ceny. S naší firmou rychle vyřídíte své požadavky ohledně elektrotechniky do vašeho podniku. K našim dalším službám patří i ozvučení akcí. Na základě vašich požadavků vyberme to nejlepší osvětlení. Nabízíme prodej elektrotechniky pro podia v zábavních podnicích. Snadno pro Vás zařídíme i pronájem elektrotechniky. Prodej elektrotechniky je naší specializací..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jiří Dohnal, těsnění

Vyrábíme instalační materiál vysoké kvality. Naše znalosti instalačního zboží můžete kdykoli využít. V popředí naší nabídky je rychlé jednání. V naší nabídce najdete instalační zboží splňující všechny požadované normy. Využijte možnosti pořídit si u nás kvalitní těsnění.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autovraky Zapletal

Najdete u nás širokou nabídku v oblasti auto moto. Soustředíme se na to, aby se naše nabídka sestávala z moderních auto- moto služeb. Při využití našich auto-moto služeb oceníte jejich kvalitu. Zabýváme se auto-moto službami za dobré ceny. Naše firma je specialistou v oblasti poskytování oblíbených auto-moto služeb. Zaměstnanci naší společnosti jsou při poskytování auto-moto služeb velice ochotní. Serioznost našich služeb je u nás zajištěna..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloslav Okleštěk, Prodej přívěsů

Prodej automobilů je naší hlavní náplní. Zákazníci se mohou těšit na profesionální a rychlé jednání. Znalost našich prodejců je zárukou kvalitně odvedené práci. Pokud hledáte kvalitu, u nás nemůžete šlápnout vedle. Seriózní přístup při prodeji auto-moto potřeb je pro nás zásadní. S ochotou vám budeme nápomocni při výběru auto-moto potřeb. Nabízíme vám servis za výhodnou cenu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku