Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Nový Jičín

 

Libor Nábělek

Naše společnost vyniká v nabídce služeb pro firmy, které vám rádi poskytneme k vaší plné spokojenosti. Máme zkušenosti a věříme v ochotu a spolehlivost. Přijďte si ověřit, zda naše znalosti mohou prospět vaší firmě. Naše firma nabízí seriózní služby, které využilo už mnoho zákazníků. V oblasti služeb pro firmy nezapomínáme na výhodnou cenu. Využijte naše kvalitní služby v oblasti poradenství. Vynikáme rychlostí poskytnutých služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marek Němčík

Snadno Vám zajistíme i odborný elektroservis. Kontaktujte nás, jsme tu pro vás, nabízíme Vám poradenství v oboru elektro. Důležitou vlastností našeho týmu, je ochota. Kvalitní vyřízení požadavků je věc, na kterou se můžete spolehnout. V případě, že potřebujete rychle vyřešit problémy s jakýmkoliv spotřebičem, nebojte se nás kontaktovat. Zabýváme se také prodejem kvalitního elektrozboží. Zajistíme vám kvalitní a rychlý servis vaší pračky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lékárna Javorník

Naše společnost se zabývá prodejem zdravotnického zboží vysoké kvality. Naše lékárna vám nabízí rozsáhlý výběr zdravotnického zboží. Do širokého spektra našich produktů patří také kosmetika. V nabídce máme kvalitní dětskou výživu. Můžeme vám nabídnout homeopatika na různé zdravotní problémy. Jsme dodavatel kvalitních léků. V naší nabídce najdete veškerý zdravotnický materiál. Pro výběr vitamínů se můžete obrátit na nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HAVAI PARK, s.r.o.

Zabýváme se prodejem kuchyňského, koupelnového i čalouněného nábytku, obývacích stěn a nábytkových sestav. Nabízíme rošty, matrace, psací, počítačové i televizní stoly, police, závěsné skříně, regály, předsíňové sestavy, botníky, zrcadla, závěsy a garnýže.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku