Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Nový Jičín

 

ZVĚROKRUH SAMOHÝL, a.s.

Svým klientům nabízíme výhodný prodej hobby potřeb. Obchod nabízí pro psy různé druhy obojků. Velmi důležitým vybavením pro chovatele ptactva jsou klece, které v naší nabídce samozřejmě nechybí. Náš obchod nabízí také misky pro ptáky. Přinášíme prodej mnoha druhů akvarijních rybiček.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Natálie Mimránková

Naše firma pro vás pravidelně připravuje nabídku profesionálních služeb pro péči o krásu. Rádi vám poskytneme široký sortiment služeb. Využijte akční nabídky maloobchodu na sortiment přípravků pro péči o tělo. Využijte sortimentu péče o tělo z našeho velkoobchodu. Seznamte se také s našimi službami v oblasti prodeje.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Černá

Nabízíme vám možnost zakoupení dárkových poukazů. Využijte naší nabídky na prodej výrobků sortimentu péče o tělo. V našem velkoobchodu najdete široký sortiment zboží pro péči o tělo. U nás vám poskytneme pouze kvalitní služby. Využijte výhodné nabídky našeho maloobchodu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Miloslava Paseková - Lékárna

V prodeji zdravotnického zboží se považujeme za odborníky. Pro dobrý výběr zdravotnického zboží využijte naše poradenství. Perfektní znalost zdravotnického zboží je pro nás samozřejmostí. Využijte naši nabídku na zboží splňující všechny normy. Poskytujeme veškeré služby lékárny. Zaměřujeme se na distribuci léků..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Komerční banka, a.s.

Mnoho spokojených klientů ocenilo ochotu a lidský přístup našich bankovních poradců. Nabídneme Vám podnikatelský účet na míru. Osobní účet je samozřejmostí - u nás Vám ho zřídíme! Sjednejte si pojištění právě u nás. Pokud potřebujete sestavit finanční plán na míru, obraťte se na nás. Staňte se majitelem transparentního účtu. Pomůžeme Vám vybrat nejvýhodnější spořicí účet. Naši pracovníci Vám velmi ochotně vysvětlí podmínky platební karty. Odcizení kreditních karet se stává častým problémem dnešní doby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Vladimír Horák

Naše firma pro vás zajistí záznamovou činnost. Naše služby mají široký rozsah. Budeme rádi, pokud vám budeme moci pomoci s přípravou vaší akce. U nás si můžete pronajmout natáčecí plochy. Jakékoliv grafické služby z naší nabídky si můžete kdykoli objednat.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

René Malina

Jsme společnost, na jejíž montáže se můžete spolehnout. Objednejte si u nás také spolehlivý servis. U nás najdete kompletní nabídku služeb. Poskytujeme našim klientům celou řadu oprav.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dana Hradilová

Jsme tým odborníků připravený poskytnout zákazníkům komplexní servis služeb v oblasti účetní agendy. Hlavní prioritou našich služeb je i finanční poradenství. Potřebujete pomoct s vedením účetnictví? Není nic snazšího než nám zavolat. Postaráme se o vaši daňovou evidenci. Jsme nejlepší společnost v oblasti daňového přiznání. Jsme schopni poskytnout daňové poradenství i náročným klientům. Dobře víme, jak našim klientům záleží na ochotném chování, proto se této zásady držíme..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna U Holubů

Provozujeme kavárnu s širokou škálou kvalitních výrobků. Podávání nápojů je v naší kavárně samozřejmostí. U nás počítejte s vysokou kvalitou, Příjemné prostředí zlepší vaši náladu. Ochutnejte naši výbornou kávu. Naše nekuřácká provozovna vás zve v otevíracích hodinách k návštěvě. V naší kavárně nabízíme i jídlo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hrackyada.cz

Přijďte vybrat dárky pro své blízké z naší velké nabídky zábavního zboží. Využijte také výhodných cen našich praktických hraček. Vybírejte si u nás z bohaté nabídky krásných stavebnic. Nádherné panenky z našeho obchodu vaše děvčátko jen tak neomrzí. Využijte také možnosti nákupu puzzle o různém počtu dílků za výhodné ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku