Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Nový Jičín

 

ZŠ a MŠ Motýlek, Kopřivnice

V naší instituci jsme pro vás připravili příjemné prostředí pro vzdělávání. V naší vzdělávací instituci garantujeme ochotu. Poradenství je také náplní naší práce. Vyškolení zaměstnanci jsou v naší vzdělávací instituci samozřejmostí. Představitelé naší instituce jsou při učení velice seriozní. V naší jídelně očekávejte jen kvalitní pokrmy. Zajištěna je u nás rovněž družina..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská knihovna Štramberk

Prostředí naší vzdělávací instituce je útulné a vyvolává příjemné dojmy. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete zajistit poradenství. Naše vzdělávací instituce vsází na serióznost. Ochotu kdykoli pomoci Vám můžeme slíbit. Zaměstnáváme vyškolené zaměstnance. Každý si u nás může rozšířit své znalosti. Půjčte si učebnice z naší knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ a MŠ Motýlek, Kopřivnice

Studium v příjemném prostředí vám zajistíme v našem institutu. Poradenství je také náplní naší práce. V naší vzdělávací instituci klademe důraz nejenom na nadstandardní kvalitu poskytovaného vzdělání, ale rovněž i na ochotu a příjemné vystupování našich zaměstnanců. S naším vzděláváním získáte nové znalosti. Pro naše vzdělávání je dobrou vizitkou serioznost. U nás pracují pouze vyškolení zaměstnanci. Naše jídelna vaří chutná a výživná jídla..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

T.J. Frenštát pod Radhoštěm - Turistická chalupa

V oblasti ubytování patří naše firma mezi nejlepší. Zajistíme Vám pronájem celé chaty. Nabízíme příjemné posezení v naší restauraci. Nabízíme ubytování za přijatelnou cenu. Oblíbené chalupy jsou také připraveny pro vaše ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Český svaz ochránců přírody Základní organizace Studénka

Pro lidi se stejnými zájmy jsou otevřené dveře našeho sdružení. Naše organizace sdružuje členy, kterí své volnočasové aktivity ochotně podřizují společnému zájmu. Budeme rádi, pokud začnete chodit na naše setkávání. Staňte se také platným členem naší seriózní instituce. Naše organizace se vedle nejrůznějších činností a realizace projektů zaměřila i na poskytování poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Krajská hygienická stanice Moravskoslezského kraje se sídlem v Ostravě

Zajímáme se také o možnosti ochrany lidského zdraví. Naše zdravotní instituce vám nabízí rychlost svých služeb. V naší zdravotní instituci dodržujeme veškeré platné normy. Seriózní jednání našich zaměstnanců můžete očekávat. Náš státní zdravotní dozor sleduje dodržování hygienických pravidel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chalupa Trojanka

Využijte našeho kvalitního ubytování za výhodné ceny. K dispozici Vám je společná kuchyň. U našeho ohniště si můžete opékat buřtíky. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. Navštívit můžete i náš pěkný bar..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Milan Bosák

Jednou z našich činností je výroba instalačního materiálu. Svým klientům nabízíme poradenství v oblasti instalačních materiálů. Přijďte ocenit naši ochotu. Naše služby jsou provedeny se seriózností. Naší prvotní nabídkou jsou kvalitní služby. Prohlédněte si naši bohatou nabídku hadic. Nabízíme plastická maziva vysoké kvality za výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Antivirové Centrum, Amenit s.r.o.

Naše firma se zabývá poskytování komplexních služeb oblasti výpočetní techniky. Nakupování na splátky nikdy nebylo jednodušší. U nás si vyberete kopírku, která Vám bude opravdu vyhovovat. Pořiďte si u nás spolehlivý tablet. Poskytujeme profesionální služby spojené s instalací serverů. Naše společnost provádí školení výpočetní techniky. Kvalitní výpočetní techniku a software si můžete pořídit za atraktivní ceny na naší prodejně. Obraťte se na nás, pokud potřebujete nový notebook.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Svaz tělesně postižených v České republice, o.s., místní organizace Studénka

Naší činností je poskytování humanitární pomoci. Nabízíme poradenství ve Vaší těžké situaci. Ochota je naší silnou stránkou. Pomáháme na organizovaných setkáních. Ke všem klientům se chováme nanejvýš seriózně. Všem v nouzi vždy ochotně pomůžeme. Jsme organizace, která pomáhá převážně seniorům..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku