Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Karlovy Vary

 

INCENTIVES CZ, s.r.o.

Naši spokojení klienti si užili bezstarostnou dovolenou, kterou zakoupili na naší pobočce. Našim klientům zajišťujeme nejlepší kvalitu našich služeb. Znalost oboru je pro nás alfa a omega. Naši pracovníci jsou zde pro vás s maximální ochotou. Poznávejte krásy přírody i památek díky víkendovým pobytům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální rada regionu soudržnosti Severozápad

Náš státní úřad neustále zvyšuje kvalitu poskytovaných služeb. Spolehněte se na to, že Vaše stížnost bude vyřízena. Všechny státní úřady mají otevřeno jen v době úředních hodin. Na ochotu zaměstnanců naší státní organizace se můžete spolehnout. Naše státní organizace poskytuje individuální poradenství svým občanům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bruno Fischer - Služba turistům

S našimi službami turistům budete spokojeni. U nás se nemusíte bát, že se nedomluvíte německy. Výborně ovládáme anglický jazyk. Chcete-li informace a mluvíte-li česky, sdělíme vám je také v češtině. Umíme výborně rusky. Jsme schopni zajistit výlety pro skupiny v různých světových jazycích, např. italsky. Pro francouzsky hovořící turisty zajistíme služby překladatele.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bludiště

Okolí našeho institutu je příjemné prostředí pro vzdělávání se. Jsme odborníci s velkými znalostmi v oblasti vzdělávání. Na naše vyškolené zaměstnance se můžete obrátit s jakýmkoliv dotazem. Maximálně ochotně splní naše instituce každé vaše přání a vyjde vašim požadavkům vstříc. Naši činnost vykonáváme seriozně. Jsme ti praví, pokud vás zajímají vzdělávací semináře..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hana Havlová

V nabídce přinášíme také celní služby. Zajišťujeme celní služby, ochota je pro nás samozřejmostí. Nabízíme celní služby v co nejlepší kvalitě. Nabízíme komplexní služby se znalostí celní problematiky. Svým klientům nabízíme poradenství v oblasti celních služeb. Naše společnost pro Vás zajistí rychlost při vyřizování veškerých celních služeb. Pomůžeme Vám při zastupování v celním řízení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Drevosvet.cz

Nabízíme nábytek z masivu borovice, smrku a tvrdého dřeva: palandy, postele, lůžka, matrace, skříně, komody, vitríny, stolky, stoly, peřiňáky, regály, botníky, police, židle, taburety a bytové doplňky. Dále rustikální nábytek. Provozujeme on-line shop.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hospoda U lípy

Provozujeme restauraci a hostinec s nabídkou teplých jídel, alkoholických a nealkoholických nápojů. K dispozici je Wi-Fi připojení, nekuřácký prostor, parkoviště, letní zahrada a salonek pro pořádání různých akcí, narozeninových oslav, rautů a podobně. Zajišťujeme cateringové služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hodinový manžel - ServisProVášDomov.cz

Naše spolehlivé služby jsou ty nejlepší. Našim zákazníkům poskytujeme pouze kvalitní zboží. Zaměřujeme se na malířské práce Zednické práce za vás provedeme s radostí. Náš hodinový manžel je tady pro vás. Specializujeme se na montáže kuchyňských linek. Vyřešíme za vás problém s čištěním koberců. V rámci služeb pro dům, byt a zahradu se zabýváme se instalatérskými pracemi. Provádíme kvalitní truhlářské práce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

E U C O, spol. s r.o.

Naše firma se specializuje na velkoobchod. Chápeme, jak je rychlost pro naše zákazníky důležitá. Našim velkoobchodním partnerům poskytujeme pravidelné školení a poradenství. Délka dodací lhůty i ochota zaměstnanců splní Vaše nároky. Serióznost považujeme v jednání se zákazníkem za stěžejní atribut. Hledáte -li kvalitu, neváhejte využít našich služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Framato, s.r.o.

V rámci našeho velkoobchodu vám nabízíme pouze prvotřídní sortiment. Zabýváme se prodejem veškerých zemědělských komodit. Provozujeme velkoobchod s ponožkami a punčochovým zbožím. Zabýváme se velkoobchodním prodejem ochranných prostředků. V rámci naší činnosti se zabýváme velkoobchodem s nátěrovými hmotami. V portfoliu našich služeb je velkoobchodní prodej dřevotřískových desek. Vyberte si ze široké nabídky našich hraček..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku