Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Odtahové služby

Nikde nenajdete rozsáhlejší databázi firem věnující se oblasti Odtahové služby než u nás. Šetříme váš čas i peníze – nasměrujeme vás na prověřené specialisty.

Odtahové služby v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dagmar Ondrušová - Odtahové služby

Zákazníci oceňují kvalitu naší autodopravy. Naše silniční doprava je určena každému zákazníkovi. Vedení naší společnosti má striktní a nekompromisní požadavky na kvalitu našich služeb. V oblasti dopravy a přepravy máme díky naší vysoké ochotě výborné reference. Spolehlivé služby nejen v rámci nákladní dopravy. Využijte u nás služeb v oblasti osobní dopravy a přepravy. Můžeme pro Vás zajistit také odtahové služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Hruška,odtahová služba

Nabízíme bezproblémovou autodopravu za rozumné ceny. Jednání se zákazníkem a ochota našich zaměstnanců se nedá s nikým porovnávat. Seriózní jednání je jednou z největších kvalit všech našich zaměstnanců. Můžete se na nás spolehnout, jsme opravdu výborně znalí a zkušení v oboru dopravy. Nabízíme cenově dostupnou rychlou přepravu a dopravu. Využijte u nás také odtahové služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Václav Lacina - Autokarolak

Naše firma zajišťuje autodopravu. Ochota, profesionalita, preciznost je u nás samozřejmostí. Jsme seriozní dopravci za nízké ceny. Zaručíme se Vám za vysoký standard naší osobní přepravy. Naše společnost se postará o rychlý a bezpečný odtah.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BEL-VITA CARS, s.r.o.

Naše firma se soustřeďuje na autodopravu. Naši zaměstnanci pro vás ochotně a vždy zajistí služby zaměřené na silniční dopravu a přepravu. Spoléháme se na rychlost a preciznost našich služeb. Nabízíme odtahové služby. Poskytujeme služby spojené s odtahem nepojízdných a havarovaných osobních a nákladních vozidel.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Auto-Ondruš

Poskytování služeb spojených s autodopravou je jednou z hlavních činností naší společnosti. V oboru silniční dopravy se můžete spolehnout na náš individuální přístup a profesionalitu. Kvalitní služby Vám zajistí naše odtahová jednotka. Ohledně nákladní dopravy a přepravy patříme k nejlepším na trhu. Poskytujeme profesionální a komfortní přepravu osob luxusními vozy. Věnujeme se také odtahovým službám..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloš Bukvička

Naše firma zajišťuje služby v oblasti autodopravy. Zajistíme pro vás kvalitní služby z oblasti silniční dopravy a přepravy za skvělé ceny. U služeb, které v rámci dopravy a přepravy poskytujeme, dbáme především na jejich rychlost. V oblasti dopravy a přepravy nemá námi nabízená kvalita konkurenci. Poskytujeme potřebnou znalost. Naše serióznost je zárukou vaší spokojenosti. Neváhejte zavolat našemu odtahu vozidel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autoservis Novák

Snadno pro Vás zajistíme i odborné služby v oblasti autodopravy. Využijte kvalitu našich služeb. Nabízíme vám rychlost, která vás mile překvapí. Hledáte-li ochotného a schopného přepravce, obraťte se na nás. Naše společnost se postará o rychlý a bezpečný odtah.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BELMONT, spol. s r.o.

Nabízíme služby v oblasti autodopravy. U nás se vždy setkáte se seriozností. V nouzi Vám pomůže naše spolehlivá odtahová služba. Naše nabídka služeb z oblasti osobní dopravy a přepravy je pro zákazníky velmi lákavá. Zajistíme Vám odtah Vašeho porouchaného auta.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Auto-Ondruš

Specializací naší společnosti je kvalitní, rychlá a bezpečná autodoprava. Naši klienti jsou s ochotou velmi spokojeni. Silniční doprava s námi vám ušetří starosti. Garantujeme Vám naprostou serióznost jednání s každým klientem. Náš tým odborníků pro vás zajistí mimořádně kvalitní služby zaměřené na oblast nákladní dopravy a přepravy. Na naši osobní dopravu je spolehnutí. Pro naše zákazníky zajišťujeme servis a služby spojené s odtahem vozidel..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HelpnuTi s.r.o.

1.bezbariérové taxi v Brně s nájezdovou rampou, přeprava handicapovaných nejen na invalidním vozíku, senior taxi, osobní přeprava nejen na letiště a do lázní, expresní kurýrní služby, pronájem řidičů, odtah přívěsů. Ve vozidlech najdete bezplatnou wifi síť, nabíjení telefonu, zásuvku 220V, deštník a mnoho dalšího pro vaši pohodu na cestách. Ochotný a trpělivý personál Vás bezpečně přepraví nejen do centra města Brna, ale i mimo něj.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku