Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Obchody a obchůdky

Obchody a obchůdky

S naším katalogem firem a institucí se v oblasti Obchody a obchůdky se určitě neztratíte. Usnadní vám výběr ideálního řešení v podobě skutečného odborníka.

 

Obchody a obchůdky v krajích:

Tipy: Prodej kosmetiky, Prodej dárků ze skla, porcelánu a keramiky, čaj, Bylinky, Smíšené zboží

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Pama - Miroslav Pecháč

Zabýváme se především dovozem plachet, sítí a jejich příslušenství. Zajišťujeme také individuálně výrobu na zakázku dle přání zákazníka.

Nabízíme toto zboží:
- Plachty
- Zakrývací plachty
- Univerzální plachty
- Solární bublinkové
- Skleníkové plachty
- Plachty na míru
- Bílé plachty
- Bazénové kruhové plachty
- Autoplachty

Otevírací doba:
Po – Čt: 8 – 17hod
Pá, So, Ne: Zavřeno
Po telefonické dohodě možno i mimo otevírací hodiny

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Doporučujeme!

Akcent 2000, s.r.o. - e-shop s matracemi

Patříme mezi jedny z největších internetových prodejců matrací v tuzemsku. S prodejem matrací máme zkušenosti již více než 20 let, zastupujeme všechny přední české výrobce.

10 důvodů, proč nakoupit na i-matrace.cz:
- Levně: zboží na míru za pár korun až k vám domů.
- Česká firma: naše zboží vyrábí zlaté české ručičky.
- Certifikovaní dodavatelé: použité materiály odpovídají normám ČR
- Rychlost: dodávky provádíme do méně než 4 pracovních dní
- Produkty na míru: vyrábíme jakýkoliv atypický rozměr matrace a roštu
- Profesionalita: 24 let zkušeností s prodejem, 7 let on-line
- Široký sortiment: na výběr z více než 80-ti druhů matrací, roštů a postelí
- Spolehlivá doprava: proti poškození chrání naše zboží dvojitý obal
- Spokojenost zákazníků: přečtěte si recenze našich klientů
- Partneři sekce matrace: pomáháme s výběrem i na heureka.cz

.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mad Max Sportswear Company, s.r.o. - Prodej potřeb pro fitness a bodybuilding

Nemáme konkurenci v prodeji sportovních potřeb na naší úrovni. Ochotně vám předvedeme veškeré sportovní zboží. Naše výhodná cena je dokonale přizpůsobena vašim požadavkům. Naše znalosti o nabízeném sportovním zboží jsou perfektní a zákazníkovi dokážeme vždy správně poradit. Prodáváme pouze kvalitní zboží. Chraňte své ruce nejen v zimě rukavicemi, které zakoupíte u nás. Příznivci sportu ocení nejrůznější vybavení pro fitness v naší nabídce..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pražský spolek ochránců zvířat

Zaměřujeme se na prodej kvalitních hobby potřeb. Rádi vám ochotně předvedeme veškeré naše hobby potřeby. Náš příjemný personál je připraven vám poradit s čímkoli ohledně hobby potřeb. Využijte našich znalostí v oblasti prodávaných hobby potřeb. Přijďte si k nám vybrat hobby potřeby za výhodné ceny. S našimi kvalitními hobby potřebami budete jistě spokojeni..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ROLIMPEX, spol. s r.o.

Česká firma prodávající obaly a obalové materiály s dlouholetou tradicí. O kvalitě našich služeb svědčí vzrůstající počet zákazníků. Kromě prodeje plastových obalů nabízíme i další úpravy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Petr Putzer, s.r.o.

Naše firma se specializuje na prodej sportovních potřeb. Kvalita je u nás číslo jedna. Ochotně vám předvedeme veškeré sportovní zboží. Využijte výhodných cen kopaček všech velikostí. Z nabídky našich cvičebních pomůcek vám pomůžeme vybrat to nejvhodnější. Příznivci bojových sportů si u nás mohou obstarat veškeré potřebné vybavení. V našem sortimentu se naleznete také ponožky. Zvolte si tu nejvhodnější loď z naší široké nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Srstka

Zabýváme se prodejem kvalitních sportovních potřeb. Koupíte u nás tretry za bezva ceny. V našich kopačkách budete dávat góly. S výběrem správné výživy vám pomohou naši specialisté. Nabízíme i samostatnou kategorii prodeje brýlí. Množství našich tašek je ohromující. Batohy od nás jsou na trhu nejvíce prodávány. Prohlédněte si naši nabídku cvičebních pomůcek všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Hynek Sehnal

Prodáváme především potřeby pro studenty. V našem obchodě vám rádi vám poradíme s nákupem na splátky. Nabízíme studijní materiály na CD. Nabízíme knihy o chemii pro amatérské nadšence i odborníky. Prohlédněte si, jak vypadá vaše vysněná země na našich mapách. V našem obchodě prodáváme studijní materiály z fyziky. U nás si knihu o biologii vybere každý..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jakub Peszyński

Podívejte se jaké kvalitní zboží nabízíme v prodeji z oboru odívání. Nízké ceny a velký výběr plavek. V šatech z naší nabídky zaujmete. Nadkolenky za super ceny. Máme pro vás parádní nabídku kvalitních polobotek. V našem obchodě naleznete celou řadu holinek. Nabízíme vám široké spektrum lodiček za ceny, které potěší. Nabízíme kozačky za skvělé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Filatelie Gringr

Připravili jsme pro vás prodej hobby potřeb. S našimi kvalitními hobby potřebami budete jistě spokojeni. S ochotou vám nabídneme naše pestré hobby potřeby. Příjemný personál je připraven zodpovědět jakékoli vaše dotazy ohledně hobby potřeb. Poradíme vám s čímkoli díky našim znalostem v oblasti hobby potřeb. Seriózní přístup při prodeji hobby potřeb je naší zásadou. Poskytujeme hobby potřeby za výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku