Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Obchody a obchůdky (Hlavní město Praha)

Obchody a obchůdky Hlavní město Praha

S naším katalogem firem a institucí se v oblasti Obchody a obchůdky se určitě neztratíte. Usnadní vám výběr ideálního řešení v podobě skutečného odborníka.

 

Obchody a obchůdky v okresech:

Tipy: Prodej kosmetiky, Prodej dárků ze skla, porcelánu a keramiky, čaj, Bylinky, Smíšené zboží

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Doporučujeme!

Pama - Miroslav Pecháč

Zabýváme se především dovozem plachet, sítí a jejich příslušenství. Zajišťujeme také individuálně výrobu na zakázku dle přání zákazníka.

Nabízíme toto zboží:
- Plachty
- Zakrývací plachty
- Univerzální plachty
- Solární bublinkové
- Skleníkové plachty
- Plachty na míru
- Bílé plachty
- Bazénové kruhové plachty
- Autoplachty

Otevírací doba:
Po – Čt: 8 – 17hod
Pá, So, Ne: Zavřeno
Po telefonické dohodě možno i mimo otevírací hodiny

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hodinář - Zlatník Karel Zahradník

Doménou našeho klenotnictví je prodej klenotů a hodinek. Specializujeme se i na výrobu šperků na zakázku. Specializujeme se také na prodej šperků. Naši zaměstnanci vám rádi prodají také hodiny. U nás můžete zakoupit i hodinky. Specializujeme se také na prodej stříbrných šperků. U nás si můžete pořídit i náušnice. Prodáváme i prsteny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horácius, s.r.o.

Naší hlavní náplní je prodej zboží pro studenty. Chcete nové školní potřeby? Kupte si je u nás na splátky. V našem obchodě můžete zakoupit například hudbu na CD a udělat tím radost svým blízkým či rodině. Nabízíme různé druhy filmů na DVD. Nakupte u nás novou literaturu práva. Chystáte se na dovolenou? Vyražte si k nám pro novou mapu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Drahoňovský - Studio D šperk

Naše klenotnictví se zabývá prodejem klenotů a hodinek. Naše zboží si můžete koupit také na splátky. U nás můžete zakoupit i briliantové šperky. Naši zaměstnanci vám rádi prodají také prsteny. Specializujeme se také na prodej hodinek. U nás si můžete pořídit i šperky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Stanislav Kameníček

U nás nakoupíte na internetu. U nás si objednáte vše potřebné on-line. Preferujeme i prodej na splátky. Naše kosmetika je na trhu velmi oblíbená. Prodáváme kvalitní a značkové elektronické cigarety. Náš internetový portál nabízí hodinky. Naše firma prodává obrazy přes eshop. V našem on-line obchodě máme oleje od různých výrobců.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Secondhand WOOW

Zákazníkům nabízíme velké množství použitého zboží. Náš seriózní přístup k prodeji použitého zboží jistě uvítáte. Svým klientům nabízíme prodej bazarového zboží. Připravili jsme pro vás bohatou nabídku našeho second-handu. V naší široké nabídce máme také kvalitní oblečení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Automodels.cz

Rádi vám nabídneme jakékoli zábavní zboží dle vašeho vkusu. Nabízíme zábavní produkty nejvyšší kvality. V naší nabídce najdete zábavní zboží splňující všechny potřebné normy. Máme opravdu bohaté zkušenosti s prodejem zábavního zboží. Neváhejte využít i námi poskytovaných výhodných cen oblíbeného zábavního zboží. Dětské stavebnice jsou krásným dárkem pro jakoukoli příležitost..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PMN - NEREZ

Součástí naší prodejní nabídky je použité zboží. Naší velkou předností je serióznost při prodeji použitého zboží. Nabízíme vám možnost odborného a rychlého provedení služeb naší zastavárny. Svým klientům nabízíme prodej bazarového zboží. Z naší bohaté nabídky praktického zachovalého nábytku si jistě vyberete i vy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

RÁMAŘSTVÍ - Procházka

V našem obchůdku prodáváme umělecké předměty. Zkušeně a rádi poradíme a pomůžeme s výběrem uměleckého předmětu pro jakoukoliv příležitost. Snažíme se, abyste u nás nakoupili vždy za výhodné ceny. Prodáváme předměty umělecké kvality známých a méně známých výtvarníků a řemeslníků. Pomůžeme vám díky našim znalostem nabízených uměleckých předmětů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TOPAZ, spol. s r.o.

Naše klenotnictví se zaměřuje na prodej klenotů a hodinek. Rádi vám pomůžeme v našem poradenství. Zabýváme se prodejem šperků z různých materiálů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku