Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Motoresty

Katalog firem a institucí v oboru Motoresty z dílny zaměstnanců naší společnosti bude vaší devízou. Pomůže vám zorientovat se v dané oblasti a vybrat si skutečného odborníka.

Motoresty v krajích:

Tipy: Restaurace, Zahrádka, Pivo, Ubytování, česká kuchyně, Mezinárodní kuchyně, Bar

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Motorest Ham - Ham

Připravili jsme pro vás širokou nabídku jídel. Kvalita našich služeb uspokojí i náročné zákazníky. Naše šipky nabízí odreagování na cestách. Součástí naší restaurace je také bar. Naše menu obsahuje nejoblíbenější pokrmy české kuchyně. Prostory našeho motorestu Vám jsou k dispozici i na různé oslavy. Jsme motorest, který nabízí různé druhy piv. Rádi přijmeme vaše stravenky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MOTOREST ČESKÝ LEV

Z nabídky jídel našeho motorestu si jistě vyberete. Ke každému našemu zákazníkovi přistupujeme s velkou ochotou. Zabýváme se vysokou kvalitou. Náš motorest nabízí opravdu příjemné prostředí. V naší nabídce naleznete nepřeberné množství nápojů. Nabízíme spoustu druhů občerstvení..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Motorest Krumlov

V našem motorestu si můžete vybrat z široké nabídky jídel. U nás se setkáte jen s příjemným a ochotným jednáním. Podávání nápojů v našem motorestu je samozřejmostí. Při návštěvě našeho motorestu Vás mile překvapí naše příjemné prostředí. V našem občerstvení se budete cítit příjemně. Náš motorest Vám nabízí příjemné ubytování na cestách..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LTE, s.r.o.

V naší nabídce jídel naleznete i pokrmy bez masa. K našim zákazníkům se chováme ochotně. U nás můžete strávit chvíle s rodinou nebo přáteli v příjemném prostředí. Náš motorest Vám k občerstvení nabídne i nápoje. V našem motorestu si můžete dát i občerstvení. Odpovídáme za zaručenou kvalitu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku