Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Logistické služby

Jedním z cílů naší společnosti bylo vytvořit unikátní a přehlednou databázi, která našim klientům poskytne dostatek kvalitních informací o oboru Logistické služby. Zde jí přinášíme k nahlédnutí.

 

Logistické služby v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ing. Pavlína Moosová,spedice

Zkušenost a spolehlivost našich zaměstnanců v rámci autodopravy umožňuje realizovat dopravní služby dle přání zákazníka. Jsme jedničkou na trhu v oblasti silniční přepravy. Vedení naší společnosti klade vysoký důraz na ochotu a příjemné vystupování našich zaměstnanců. Velmi si zakládáme na naší serióznosti. Vynikáme znalostmi v oblasti dopravy a přepravy. Mezinárodní kamionová doprava je nedílnou součástí nabídky služeb naší společnosti. Pro naše zákazníky jsme připravili zajímavé ceny vnitrostátní dopravy a přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

DROSPED, s.r.o.

Naše autodoprava poskytuje služby v oblasti přepravy. Náš tým řidičů je vždy připravený zužitkovat svoje znalosti a zkušenosti v praxi. Kvalita a spolehlivost jsou nedílnou součástí našich služeb v oboru dopravy. Považujeme za samozřejmé, že nabízené služby jsou kvalitní a přístup k vám je seriozní. Poskytování služeb spojených se silniční dopravou a přepravou je jednou z našich dalších činností. V oblasti mezinárodní služby dopravy a přepravy patříme k nejlepším na trhu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

LB-Sped.cz

Nabízíme vám své kompletní služby v oboru autodopravy. S námi se můžete spolehnout na kvalitu. Věnujeme klientům maximální péči s důrazem na rychlost dopravy. Se všemi klienty jednáme seriózně. Zabýváme se také mezinárodní dopravou a přepravou. Zákazníkům nabízíme služby vnitrostátní přepravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Allyn International Services, s.r.o.

Jsme firma, která si zakládá na autodopravě. Naše známá serioznost je skvělou reklamou. Management naší společnosti klade velký důraz na vysokou jakost poskytovaných služeb z oblasti dopravy a přepravy. Naši dopravní firmu reprezentují řidiči s příjemným vystupováním a znalostí cizích jazyků. Naše silniční přepravní firma se snaží vyjít vstříc všem vašim požadavkům. Zaměřujeme se na logistiku přepravy zboží..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Logistic RST, s.r.o.

Naše autodoprava je nejlepší na trhu. Naši klienti jsou s ochotou velmi spokojeni. Zajišťujeme rychlý a bezpečný způsob dopravy a přepravy. Naše silniční autodoprava je bezpečná, rychlá a ve všech ohledech profesionální. Vaše požadavky v rámci mezinárodní dopravy a přepravy ochotně splníme. Jednou z našich hlavních aktivit jsou služby vnitrostátní autodopravy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku