Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Limuzin Servis

Každý chce za své peníze kvalitu a profesionalitu. Instituce a firmy z naší databáze, které se zabývají oblastí Limuzin Servis, vám ji dodají, to se můžete spolehnout.

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

BARTcar

Autodoprava od naší firmy zajistí přepravu vašeho nákladu. V oboru silniční dopravy se můžete spolehnout na náš individuální přístup a profesionalitu. Na naši nadstandardní rychlost jednání se můžete spolehnout. V oblasti dopravy a přepravy je vám u naší firmy k dispozici perfektní znalost oboru. Naši zaměstnanci odvádějí stabilní a seriózní práci. Cílem naší přepravní společnosti je dlouhodobé poskytování kvalitních služeb. V našich službách se vždy setkáte s ochotou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HelpnuTi s.r.o.

1.bezbariérové taxi v Brně s nájezdovou rampou, přeprava handicapovaných nejen na invalidním vozíku, senior taxi, osobní přeprava nejen na letiště a do lázní, expresní kurýrní služby, pronájem řidičů, odtah přívěsů. Ve vozidlech najdete bezplatnou wifi síť, nabíjení telefonu, zásuvku 220V, deštník a mnoho dalšího pro vaši pohodu na cestách. Ochotný a trpělivý personál Vás bezpečně přepraví nejen do centra města Brna, ale i mimo něj.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku