Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Levné ubytování

Vytvořili jsem pro vás přehled institucí a firem zaměřených na oblast Levné ubytování. Všechny firmy nabízejí vysoce kvalitní služby spojené s oborem Levné ubytování.

 

Levné ubytování v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion Florian

Využijte našeho kvalitního ubytování za výhodné ceny. V baru vám namícháme pití dle vašeho přání. Součástí ubytovacích jednotek je i sprchový kout. Příjemné prostředí našeho ubytování vás rozhodně potěší. Na tělesně postižené jsme mysleli bezbariérovým přístupem. Stravování si můžete zajistit v prostorách naší restaurace. Naše apartmány jsou jako stvořené k dokonalé dovolené..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Levné ubytování České Budějovice penzion Minor

Penzion Minor České Budějovice, levné ubytování se snídaní, nedaleko centra města, patří mezi kvalitní levné penziony v Českých Budějovicích a okolí, ubytování se psem je možné po dohodě s recepcí, snadné parkování před penzionem, nebo na parkovišti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Na Kovárně

Zajistíme vám maximálně komfortní ubytování za ty nejlepší ceny. Zákazníci mají v oblibě kvalitu služeb v našem penzionu. U nás můžete využít i kuchyň. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. Rádi vás ubytujeme v našem krásném objektu. Ubytovaní mohou kdykoli využít služeb našeho baru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AK penzion Plzeň

AK Penzion nabízí levné ubytování pro firmy, rodiny, turisty i cyklisty. Ubytování Plzeň v penzionu v pěkně zařízených pokojích nedaleko od centra Plzně.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna Šalamoun

Náš vybavený objekt je připraven pro vaše pohodlné ubytování. Staráme se o čistotu našeho ubytování. Nabízíme útulné a vkusné ubytování v blízkosti přírody. Wifi připojení je samozřejmostí. Kdykoliv si u nás můžete zahrát oblíbený kulečník. K dispozici je vám také praktická prádelna..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hostel Herzog

Naše společnost, která poskytuje ubytování, získala řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Přinášíme Vám ubytovací služby v příjemném prostředí. Využijte i prostory společné kuchyně. Staňte se i vy milými hosty v našem ubytovacím objektu. V naší nabídce ubytování je sociální zařízení samozřejmostí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miroslav Ivánek - Chalupa Ivánek

Pohodlné a cenově dostupné ubytování čeká jen na vás. Nabízíme příjemné a klidné prostředí našeho kempu. Ubytovat se můžete také v pokojích s přistýlkou. Elektrické přípojky jsou k dispozici všem našim ubytovaným hostům. Podpořte své zdraví při příjemném wellness pobytu. Nabízíme sportovní pobyty na vysoké úrovni. Připravili jsme pro vás nabídku rodinných pobytů. Nabízíme pobyty za příznivé ceny zaměřené na relaxaci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion EMMA, s.r.o.

Naše firma nabízí prostory k ubytování. Ubytovací objekt je vybaven satelitem. Nabízíme komfortní ubytování v atraktivní lokalitě. Hostům jsou samozřejmě k dispozici hygienicky čistá sociální zařízení. V nabídce našeho ubytování je televize samozřejmostí. Ubytovat se můžete také v pokojích s přistýlkou..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Miloslav Planeta - AUTOELEKTRIKÁŘ - Turistická ubytovna U Planety

Naše společnost, která poskytuje ubytování, získala řadu spokojených zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí. Využijte krásné výlety do okolí. Svým klientům zajišťujeme ubytovací služby v příjemném prostředí. Jsme ubytování s velkou ochotou poradit svým hostům. Naše ubytování v blízkosti přírody je jako stvořené pro vaši dovolenou. Sjednejte si u nás výhodné ubytování pro jednotlivce i rodiny s dětmi..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jaroslava Machová - ubytování

Zajišťujeme možnost ubytování po celý rok. Elektrické přípojky jsou k dispozici všem našim ubytovaným hostům. Zastánci vodních sportů jistě rádi využijí nabídky naší půjčovny lodí. V našem kempu vás čeká skvělá dovolená. V nabídce máme také několik pokojů s možností přistýlky. Pro cenově dostupnou dovolenou nabízíme levné ubytování. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup. Pro naše klienty organizujeme tématicky zaměřené wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku