Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Levné ubytování

Vytvořili jsem pro vás přehled institucí a firem zaměřených na oblast Levné ubytování. Všechny firmy nabízejí vysoce kvalitní služby spojené s oborem Levné ubytování.

 

Levné ubytování v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Ubytování Velhartice

U nás můžete využít komfortní ubytování za nejlepší ceny. Naši hosté mají pro své elektrické spotřebiče přípojky k dispozici. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě. Zajišťujeme řadu příjemných pobytů pro školy. Nabízíme zajímavé rekondiční pobyty za skvělou cenu. V naší nabídce naleznete řadu zajímavých relaxačních pobytů. V rámci našich ubytovacích služeb disponujeme též nabídkou vhodnou pro rodinné pobyty. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Veselý

Ubytování v našem zařízení nabízí vysoký standard kvality. Naší prioritou je spokojenost při ubytovávání hostů. V objektu je vám k dispozici sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Baze, s.r.o. - Ubytovna Baze

Neváhejte přijet do našeho ubytování. K dispozici máme pro vás společná sociální zařízení. Ubytování zajišťujeme v pokojích s vlastním sociálním zařízením. Garantujeme vám příjemné a čisté ubytování. U nás máte možnost využití lednice. V rámci Vašeho ubytování Vám je k dispozici i kuchyň..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Mrha, ubytovací služby

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Neváhejte využít našich ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Poskytujeme služby na úrovní a navíc si u nás můžete udělat výlet do blízkého okolí. Rádi Vám poskytneme ubytovací služby v blízkosti přírody. Nabízíme ubytovací služby v příjemném a čistém zařízení. Naše společnost důsledně dbá na ochotu a příjemné vystupování všech našich zaměstnanců. Hledáte-li pěkné ubytování za rozumnou cenu, ideální bude využít našich služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion České Budějovice ubytování Minor

Levné ubytování České Budějovice, penzion Minor patří mezi levné hotely a penziony, se snídaní nedaleko centra města. Ubytování je vhodné pro mladé i seniory, dovolenou, rodiny s dětmi, pracovní služební cesty, možnost volného i uzavřeného parkování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna pod Zámkem

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Nabízíme příjemné ubytování v blízkosti přírody. V příjemném prostředí poskytujeme prvotřídní služby. Na čistotu našeho ubytování se můžete spolehnout. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby. S radostí vás obsloužíme i v našem baru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion u Mikešů

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. Chcete-li prožít dovolenou v blízkosti přírody, poskytneme vám krásné ubytování na chalupě. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Zajistíme vám ubytování i při pobytech pro školy. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu. Sjednejte si u nás včas termín pro váš rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Minor České Budějovice

Pension Minor ubytování České Budějovice. Pension Minor České Budějovice, levné ubytování nedaleko centra města, vhodné pro všechny věkové kategorie, pro seniory, manželské a zamilované páry, pro dovolenou a rodiny s dětmi, obchodníky na služebních pracovních cestách a pro všechny kdo hledají mezi pensiony v Českých Budějovicích a v okolí kvalitní ubytování. Kromě levného ubytování ve městě České Budějovice Vám pension poskytne restauraci a parkování na uzavíratelném parkovišti uvnitř objektu ubytovacího zařízení, které je nepřetržitě monitorováno kamerovým systémem. Ubytování České Budějovice pension Minor, nabízí prostorné kvalitně vybavené pokoje s vlastním WC, sprchou, plochou LCD televizí se satelitním příjmem a minibarem, v celém penzionu je zdarma rychlé internetové Wi-Fi připojení. V restauraci České Budějovice pension Minor jsou podávány chutné snídaně a večeře, ubytování ve městě patří mezi oblíbené hotely a pensiony.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BARKMET - UBYTOVNA

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. Čisté ubytování i pro náročné uživatele. Pořádáme různé výlety do okolí. Náš personál je k našim hostům za všech okolností maximálně ochotný a vstřícný. Naše společnost připravila pro zákazníky zajímavou nabídku ubytování a služeb s ním spojených v příjemné prostředí vyhledávané lokality. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Petr Holuša

Na naše služby v rámci ubytování se můžete spolehnout. K využití nabízíme i prostory kuchyně. Pro naše hosty je parkování samozřejmostí. Disponujeme wifi připojením. V koupelně je k dispozici vana. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku