Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Levné ubytování

Vytvořili jsem pro vás přehled institucí a firem zaměřených na oblast Levné ubytování. Všechny firmy nabízejí vysoce kvalitní služby spojené s oborem Levné ubytování.

 

Levné ubytování v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Zdeněk Mrha, ubytovací služby

Příjemné ubytování najdete právě u nás. Neváhejte využít našich ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Poskytujeme služby na úrovní a navíc si u nás můžete udělat výlet do blízkého okolí. Rádi Vám poskytneme ubytovací služby v blízkosti přírody. Nabízíme ubytovací služby v příjemném a čistém zařízení. Naše společnost důsledně dbá na ochotu a příjemné vystupování všech našich zaměstnanců. Hledáte-li pěkné ubytování za rozumnou cenu, ideální bude využít našich služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Levné ubytování České Budějovice pension

Levné ubytování České Budějovice pension. Levné ubytování České Budějovice najdete nedaleko od výstaviště a centra města, poblíž pivovaru Budvar a firmy Robert Bosch. Levné ubytování patří mezi oblíbené pensiony v Českých Budějovicích, pobyt Vám zpříjemní parkování na uzavřeném monitorovaném parkovišti a restaurace, kde jsou podávány snídaně i večeře. Pension České Budějovice nabízí možnost volby z různě velkých pokojů a vybrat si takový, který Vašim potřebám bude nejlépe vyhovovat. Prostorné pokoje jsou vybaveny vlastním WC, sprchou, LCD televizí se satelitním příjmem a minibarem. Rychlé internetové wi-fi připojení je k dispozici v celém pensionu. Ubytování České Budějovice se psem pension akceptuje po dohodě s recepcí, pobyt je též ideální pro seniory, cyklisty, motocyklisty, dovolenou, rodiny s dětmi i pro obchodní cestující na služební cestě do Českých Budějovic. Ubytování v soukromí České Budějovice, pension je snadno dostupný autem nebo městskou hromadnou dopravou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna pod Zámkem

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Nabízíme příjemné ubytování v blízkosti přírody. V příjemném prostředí poskytujeme prvotřídní služby. Na čistotu našeho ubytování se můžete spolehnout. Jedině naše ubytování uspokojí vaše potřeby. S radostí vás obsloužíme i v našem baru..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion u Mikešů

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. Chcete-li prožít dovolenou v blízkosti přírody, poskytneme vám krásné ubytování na chalupě. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Zajistíme vám ubytování i při pobytech pro školy. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu. Sjednejte si u nás včas termín pro váš rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Ubytování České Budějovice

Penzion Ubytování České Budějovice. Penzion Ubytování České Budějovice je vhodný pro služební cesty, turistiku i rodinnou dovolenou, nachází se v tiché části, nedaleko centra, poblíž pivovaru Budějovický Budvar a firmy Robert Bosch. Ubytování Vám zpříjemní výhodná dopravní dostupnost městem České Budějovice a možnost parkování na uzavíratelném a nepřetržitě kamerami monitorovaném parkovišti. Penzion České Budějovice je nekuřácké ubytování, pokoje jsou plně a kvalitně vybaveny vlastním WC, sprchou, satelitem, plochou LCD televizí, rádiem, minibarem a připojením k Wi-Fi internetu, v restauraci jsou podávány chutné snídaně a připravovány večeře dle vlastního výběru z jídelního lístku. Penzion Ubytování České Budějovice lze využít jako příjemnou zastávku k výletům do měst v okolí. Levné ubytování je vhodné nejen pro milovníky nedotčené jihočeské přírody, ale také pro obdivovatele historie a pamětihodností v Českých Budějovicích a okolí v oblasti Jižní Čechy. Velký zájem o ubytování v Českých Budějovicích je koncem letních prázdnin v době konání Jihočeské zemědělské výstavy Země Živitelka. Zvýšený zájem hotely a penziony v Českých Budějovicích bývá také na jaře, kdy se v krajském městě pořádá výstava Hobby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BARKMET - UBYTOVNA

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. Čisté ubytování i pro náročné uživatele. Pořádáme různé výlety do okolí. Náš personál je k našim hostům za všech okolností maximálně ochotný a vstřícný. Naše společnost připravila pro zákazníky zajímavou nabídku ubytování a služeb s ním spojených v příjemné prostředí vyhledávané lokality. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Petr Holuša

Na naše služby v rámci ubytování se můžete spolehnout. K využití nabízíme i prostory kuchyně. Pro naše hosty je parkování samozřejmostí. Disponujeme wifi připojením. V koupelně je k dispozici vana. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Minor České Budějovice

Pension Minor ubytování České Budějovice. Pension Minor České Budějovice, levné ubytování nedaleko centra města, vhodné pro všechny věkové kategorie, pro seniory, manželské a zamilované páry, pro dovolenou a rodiny s dětmi, obchodníky na služebních pracovních cestách a pro všechny kdo hledají mezi pensiony v Českých Budějovicích a v okolí kvalitní ubytování. Kromě levného ubytování ve městě České Budějovice Vám pension poskytne restauraci a parkování na uzavíratelném parkovišti uvnitř objektu ubytovacího zařízení, které je nepřetržitě monitorováno kamerovým systémem. Ubytování České Budějovice pension Minor, nabízí prostorné kvalitně vybavené pokoje s vlastním WC, sprchou, plochou LCD televizí se satelitním příjmem a minibarem, v celém penzionu je zdarma rychlé internetové Wi-Fi připojení. V restauraci České Budějovice pension Minor jsou podávány chutné snídaně a večeře, ubytování ve městě patří mezi oblíbené hotely a pensiony.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna Na Čáře

Připravíme vám to nejlepší komfortní ubytování. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně. Nabízíme příjemné ubytování s využitím parkování. Poskytujeme širokou nabídku ubytování. Ubytovaní mají k dispozici moderní sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovaní Hubert

Naše firma dává také možnost ubytování. Atraktivní lokalita v blízkosti přírody je jedním z mnoha důvodů proč nás hosté navštěvují opakovaně. Naší prioritou je čistota a dodržování hygienických norem. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku