Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Levné ubytování

Vytvořili jsem pro vás přehled institucí a firem zaměřených na oblast Levné ubytování. Všechny firmy nabízejí vysoce kvalitní služby spojené s oborem Levné ubytování.

 

Levné ubytování v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Penzion u Mikešů

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. Chcete-li prožít dovolenou v blízkosti přírody, poskytneme vám krásné ubytování na chalupě. Nabízíme krásné celoroční ubytování. Zajistíme vám ubytování i při pobytech pro školy. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. Zveme vás do našeho pěkného prostředí k relaxačnímu pobytu. Sjednejte si u nás včas termín pro váš rodinný pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Ubytování České Budějovice

Penzion Ubytování České Budějovice. Penzion Ubytování České Budějovice je vhodný pro služební cesty, turistiku i rodinnou dovolenou, nachází se v tiché části, nedaleko centra, poblíž pivovaru Budějovický Budvar a firmy Robert Bosch. Ubytování Vám zpříjemní výhodná dopravní dostupnost městem České Budějovice a možnost parkování na uzavíratelném a nepřetržitě kamerami monitorovaném parkovišti. Penzion České Budějovice je nekuřácké ubytování, pokoje jsou plně a kvalitně vybaveny vlastním WC, sprchou, satelitem, plochou LCD televizí, rádiem, minibarem a připojením k Wi-Fi internetu, v restauraci jsou podávány chutné snídaně a připravovány večeře dle vlastního výběru z jídelního lístku. Penzion Ubytování České Budějovice lze využít jako příjemnou zastávku k výletům do měst v okolí. Levné ubytování je vhodné nejen pro milovníky nedotčené jihočeské přírody, ale také pro obdivovatele historie a pamětihodností v Českých Budějovicích a okolí v oblasti Jižní Čechy. Velký zájem o ubytování v Českých Budějovicích je koncem letních prázdnin v době konání Jihočeské zemědělské výstavy Země Živitelka. Zvýšený zájem hotely a penziony v Českých Budějovicích bývá také na jaře, kdy se v krajském městě pořádá výstava Hobby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BARKMET - UBYTOVNA

Poskytujeme pohodlné ubytování, které si zamilujete. Čisté ubytování i pro náročné uživatele. Pořádáme různé výlety do okolí. Náš personál je k našim hostům za všech okolností maximálně ochotný a vstřícný. Naše společnost připravila pro zákazníky zajímavou nabídku ubytování a služeb s ním spojených v příjemné prostředí vyhledávané lokality. Rezervujte si u nás možnost ubytování včas..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Petr Holuša

Na naše služby v rámci ubytování se můžete spolehnout. K využití nabízíme i prostory kuchyně. Pro naše hosty je parkování samozřejmostí. Disponujeme wifi připojením. V koupelně je k dispozici vana. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pension Minor České Budějovice

Pension Minor ubytování České Budějovice. Pension Minor České Budějovice, levné ubytování nedaleko centra města, vhodné pro všechny věkové kategorie, pro seniory, manželské a zamilované páry, pro dovolenou a rodiny s dětmi, obchodníky na služebních pracovních cestách a pro všechny kdo hledají mezi pensiony v Českých Budějovicích a v okolí kvalitní ubytování. Kromě levného ubytování ve městě České Budějovice Vám pension poskytne restauraci a parkování na uzavíratelném parkovišti uvnitř objektu ubytovacího zařízení, které je nepřetržitě monitorováno kamerovým systémem. Ubytování České Budějovice pension Minor, nabízí prostorné kvalitně vybavené pokoje s vlastním WC, sprchou, plochou LCD televizí se satelitním příjmem a minibarem, v celém penzionu je zdarma rychlé internetové Wi-Fi připojení. V restauraci České Budějovice pension Minor jsou podávány chutné snídaně a večeře, ubytování ve městě patří mezi oblíbené hotely a pensiony.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna Na Čáře

Připravíme vám to nejlepší komfortní ubytování. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně. Nabízíme příjemné ubytování s využitím parkování. Poskytujeme širokou nabídku ubytování. Ubytovaní mají k dispozici moderní sociální zařízení.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovaní Hubert

Naše firma dává také možnost ubytování. Atraktivní lokalita v blízkosti přírody je jedním z mnoha důvodů proč nás hosté navštěvují opakovaně. Naší prioritou je čistota a dodržování hygienických norem. Nabízíme ekonomicky dostupné ubytování v žádané lokalitě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ing. Jiří Jílek - Holiday Apartments Koptova 7

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí v cenově dostupných relacích. Přesvědčte se o naší ochotě a vstřícnosti. Naše příjemné prostředí se Vám bude líbit. Nabízíme ubytování v našem penzionu. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aleš Pecina

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. Zaměstnanci naší společnosti mají příjemné vystupování a vůči našim hostům jsou velmi ochotní. V blízkosti našich ubytovacích služeb je největším lákadlem příroda. Našim zákazníkům nabízíme příjemné ubytování za výhodné ceny v atraktivní lokalitě, kde je možné podniknout řadu krásných výletů do okolí. Přijďte si vybrat z nabídky našich ubytovacích služeb v příjemném prostředí. Můžete se spolehnout, že naše ubytování je čisté a komfortní. Nabízíme kvalitní ubytování za příjemné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytovna u Planety

Využijte nabídky naší firmy na ubytování. Poskytováním kvalitních ubytovacích služeb a udržováním maximální čistoty jsme získali řadu spokojených zákazníkům, kteří nás opakovaně navštěvují. Jsme ubytování s velkou ochotou poradit svým hostům. Našim hostům velmi vyhovuje nabídka našeho příjemného ubytování v blízkosti přírody. Nabízíme cenově přijatelné ubytování.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku