Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Lékařské ordinace

Potřebujete-li Lékařské ordinace? Nabízíme jednoduché řešení v podobě kompletního seznamu firem a institucí zabývajícími se danou oblastí. Vězte, že v naší databázi jsou jen ti nejlepší.

 

Lékařské ordinace v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

PhDr. Josef Sýkora, psycholog

Garantujeme vám velkou nabídku služeb ve zdravotnickém oboru. Chcete-li udělat změny ve svém životním stylu, navštivte naši poradnu. Díky naším znalostem rychle vyřešíme vaše neduhy. Naším ochotným přístupem si můžete být jisti. Ručíme vám za individuální přístup ke každému z pacientů. Poskytujeme odborné konzultace..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Michal Jaroš- Interní ordinace

Nabízíme zdravotnické služby v příjemném a útulném prostředí. S prostorami naší kliniky vás ochotně seznámíme. Upřednostňujeme moderní individuální přístup ke klientovi. Naše firma vám nabídne odbornou konzultaci. Je pro nás samozřejmostí využít naše bohaté znalosti zdravotnického oboru, abychom vám s čímkoli pomohli. Využijte možnosti poradenství v oblasti zdravotnictví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Mgr. Luboš Jeřábek, logopedie

Přinášíme vám celou řadu spolehlivých zdravotnických služeb. U nás se můžete spolehnout na odbornou znalost v rámci námi poskytovaných služeb. Ochota není u nás jen prázdný pojem. Na služby našeho poradenství se můžete kdykoliv obrátit. Připravíme vám odborné konzultace. Nečekejte, až se vada řeči napraví sama, a navštivte naši logopedii..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Naďa Dufková, neurolog

Využijte naši nabídku poskytovaných zdravotnických služeb. Přímo u nás se dočkáte odborné konzultace. Zdraví je jen jedno a proto se mu věnujeme v naší poradně. Díky svým rozsáhlým znalostem v oboru zdravotnictví vám můžeme kdykoliv pomoci. S ochotou vyslyšíme veškeré vaše požadavky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Miloslava Janků

U nás naleznete nejširší nabídku zdravotnických služeb. Naše znalosti aktuálních změn jsou vám k dispozici. Naši klienti oceňují individuální přístup. Máme pro vás připravenou opravdu odbornou péči. Nabídneme vám zajištění odborného poradenství v oblasti zdravotnictví. Doufáme, že kromě vysoké kvality námi nabízených služeb na vás zapůsobí také příjemné prostředí..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Rudolf Dostálek

Zdravotnické služby, které nabízíme, jsou vysoce kvalitní. Naši lékaři nabízí individuální přístup všem pacientům, kterým se budou plně věnovat. Při poskytování zdravotnických služeb využíváme svých bohatých znalostí. U nás poskytujeme zdravotnické služby s ochotou. Provozujeme ambulantní ordinaci všeobecné chirurgie. Jsme renomovaná klinika všeobecné chirurgie..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Miroslav Šulc, privátní gynekologická ordinace

Poskytneme vám veškeré informace o naší nabídce zdravotnických služeb. Rádi vám nabídneme služby našeho poradenství. U nás poskytujeme služby v příjemném prostředí s prvotřídním přístupem. S veškerou ochotou vám poskytneme zdravotnické služby. Naši klienti oceňují individuální přístup.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Jiří Čalkovský, gynekolog

Zdravotnické služby jsou hlavní součástí naší nabídky. Naší klientele nabízíme služby v příjemném prostředí a s profesionálním přístupem. S naším individuálním přístupem budete maximálně spokojeni. Poradenství je nedílnou součástí našich zdravotnických služeb. Naše gynekologické ordinace provádí i těhotenská vyšetření. V naší gynekologické ambulanci se rovněž provádějí také poradenské služby..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Logopedie, s.r.o.

Budeme se snažit, aby si z pestré škály naší nabídky zdravotnických služeb vybral i ten nejnáročnější klient. Kdykoli vám rádi pomůžeme díky našim znalostem v oblasti zdravotnictví. Poskytujeme odborné poradenství ve zdravotnickém oboru. Naši odborní lékaři věnují všem pacientům tu nejlepší odbornou péči. Nečekejte, až se vada řeči napraví sama, a navštivte naši logopedii.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PhDr. Helena Mačasová - Psychologické a psychiatrické ordinace

Poskytujeme nepřeberné množství zdravotnických služeb. Zdravotnické poradenství je dostupné všem našim klientům. Pokud vám stres ničí zdraví, přijďte na konzultaci do naší poradny. Loajalita, vstřícnost a ochota jsou prvořadé v rámci námi poskytovaných služeb. Nabízíme vám příjemné, téměř až domácké prostředí. Znalosti zdravotnického oboru nám dovolují nazývat se opravdovými odborníky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku