Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Servis

 

Satria

V naší nabídce naleznete široký výběr kvalitních elektrospotřebičů. Zabýváme se prodejem audiovizuální elektroniky té nejvyšší kvality. Zabýváme se prodejem digitální fotografické techniky různých parametrů. Náš servis se specializuje na spotřební elektroniku. Nabídku satelitů pravidelně rozšiřujeme o nejnovější typy zboží tohoto druhu. Naše tablety jsou ideálním pomocníkem třeba pro surfování na internetu nebo prohlížení fotek. Vyzkoušejte naši spolehlivou elektroniku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Josef Majerčák, kávovary

Využijte možnosti nakoupit elektrospotřebiče u nás. Můžete se spolehnout, že u nás nakoupíte pouze kvalitní elektroniku. Hračky jsou v našem širokém sortimentu nabízeny ve vysoké kvalitě. U nás můžete nakoupit satelity podle vašich představ. Chladničky vysoké kvality jsou nedílnou součástí našeho prodeje. Prodáváme různé druhy mrazniček. Prodáváme sušičky do Vašich domácností. Zabýváme se prodejem sporáků.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jan Popovský, šicí stroje

Nabízíme široký výběr praktických elektrospotřebičů. Díky velké úložné kapacitě se do našich tabletů vejde spousta složek. S naším sporákem Vám vaření půjde jedna radost. Prodáváme spolehlivé sušičky. Prodáváme různé druhy mrazniček. Zaměřujeme se na prodej chladniček. Pořiďte si u nás satelit k Vaší televizi. Naše hračky jsou zaměřeny na dětskou fantazii, důvtip, paměť a jemnou motoriku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ASKA PRAHA, spol. s r.o.

Spolehněte se, že u nás nakoupíte pouze kvalitní elektrospotřebiče. Díky našim radám zkušeného personálu se budete v oblasti spotřební elektroniky výborně orientovat. Naše elektronika splňuje všechny požadavky kladené na kvalitní zboží. Na naše satelity se můžete spolehnout. Jsme odborníky na chladničky. Zabýváme se prodejem mrazniček. Naše sušičky jsou nepostradatelným pomocníkem. Dovolíme si tvrdit, že naše sporáky patří k prvním spotřebičům, jimiž je nutno vybavit kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ladislav Dvořák, šicí stroje

Využijte naší bohaté nabídky kvalitních elektrospotřebičů. Naše firma se zaměřuje na prodej kvalitní spotřební elektroniky. Nabízíme digitální fotografickou techniku předních světových výrobců. Nabízíme prodej spotřební elektroniky. Náš servis vás příjemně překvapí špičkovou prací. V rámci školení nabízíme i školení na obsluhu různé spotřební elektroniky. Pořiďte si do své domácnosti náš šicí stroj..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bohdana Vinklerová

Prodejna naší společnosti reaguje v nabídce sortimentu elektrospotřebičů na současné trendy a poptávku našich zákazníků. Garantujeme vám perfektní kvalitu naší elektroniky. Hračky pro všechny věkové kategorie najdete v naší nabídce. Zabýváme se prodejem satelitů. Naše chladničky jsou nenahraditelný domácí spotřebič. Jsme specialisté na prodej mrazniček. Vaše domácí práce budou s naší sušičkou jednodušší. V našem ráji spotřební elektroniky pořídíte i sporák.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

František Zetek - šicí stroje

V našem obchodě se spotřební elektronikou si svůj elektrospotřebič vybere každý. Vaše zboží vám odešleme opravdu rychle k vaší maximální spokojenosti. S naším prodejem spotřební elektroniky budete jistě spokojeni. Nabízíme Vám poradenství v oblasti spotřební elektroniky. Přijďte si k nám prohlédnout a zakoupit výrobky náš kvalitní sortiment prodeje. Konečně kvalitní servis pro každého uživatele..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pavel Břenek - Prodej šicích strojů a příslušenství

Naše elektrospotřebiče potěší každého zákazníka. Díky našemu poradenství si budete s našim elektrem vědět rady. Snažíme se o maximální rychlost u každé vaší objednávky. Co největší kvalitu snímků zajistí námi prodáváné přístroje digitální fotografické techniky. Náš široký sortiment prodeje spotřební elektroniky dává zákazníkům velkou možnost výběru. Pokud potřebujete kvalitní servis, obraťte se na naši firmu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Lukáš Kučera - antény

Přijďte si k nám vybrat praktické elektrospotřebiče. I k náročným zákazníkům přistupujeme mile a s ochotou. Můžete se spolehnout na to, že u nás narazíte pouze na opravdové znalce v oboru elektroniky. Náš servis vám poskytne kvalitní pomoc. Pomůžeme vám s montáží vašeho nového zboží.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dalibor Lebeda

Jsme vašim spolehlivým partnerem v oblasti prodeje elektrospotřebičů. Každému poskytujeme maximálně seriózní přístup, který mu usnadní nákup. Na náš servis spotřební elektroniky se můžete spolehnout. Využijte naše služby v oblasti montáže elektroniky. Díky našemu satelitu můžete sledovat spoustu televizních kanálů. Jsme odborníky na zabezpečovací systémy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku