Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Vodní dýmka

 

Čajovna Shisha

Jsme čajovna, která se specializuje na prodej čajů. K čaji Vám nabídneme i vodní dýmku. Eventuálně můžete využít i našeho Wi-Fi připojení. Vyzkoušejte naše delikátní bylinky. Při dobrém čaji jistě přivítáte náš prodej tabáku.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Duhová Čajovna

Naše firma se specializuje na prodej čajů. V naší čajovně si jistě vychutnáte jakýkoliv nápoj. K čaji Vám nabídneme i vodní dýmku. Využijte naše prostory čajovny k přednáškám. Zařízený dětský koutek umožňuje strávit u nás hodnotný čas s celou rodinou. Na náš zelený čaj se budete s chutí vracet!

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dobrá čajovna

Na náš prodej čajů se můžete spolehnout. Naše čajovna Vám ochotně pomůže při výběru nápoje. Poradíme Vám, jak správně používat vodní dýmku. V naší čajovně se můžete posadit do nekuřácké zóny. V naší nabídce naleznete i různé tabákové výrobky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Květinová čajovna

Jsme čajovna, která prodává čaje i domů. Připravíme vám lahodné nápoje. V naší čajovně si můžete posedět v opravdu příjemném prostředí. Pokud si nejste jisti s výběrem nápoje, rádi vám ochotně poradíme. Pokud si budete přát něco k snědku, můžeme vám nabídnout také občerstvení. Nabízíme čaje té nejvyšší kvality. Užijte si chvilky pohody u naší vodní dýmky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čajovna Shisha II

Jsme čajovna, která prodává čaje i domů. Nabízíme příjemné prostředí naší čajovny. V sortimentu naší čajovny naleznete i občerstvení. V naší čajovně prodáváme jen čaj o vysoké kvalitě. Naše nabídka zahrnuje kromě čajů také další chutné nápoje. Jsme čajovna, jejíž zaměstnanci jsou velice ochotní a rádi Vám nabídnout ty nejlepší čaje z naší nabídky. Poradíme Vám, jak správně používat vodní dýmku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku