Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Wi-fi

 

Alena Žáková

Nabízíme ubytování pro jedinečné hosty, jako jste vy. Vybrat si můžete i některý z pokojů s možností přistýlky. Můžete si také užít pobyt v kempu naší firmy. Ubytujete-li se v našem zařízení, můžete zde počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Pro vaši zábavu jsou k dispozici společenské místnosti. Rádi jistě využijete také možnost ubytování v chalupách. Kromě ubytovacích služeb zajišťujeme také pobyty pro školy. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Imos - Hotel, s.r.o.

Zajišťujeme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. S ubytováním na naší hezké chalupě budete určitě spokojeni. Pro vaše elektrické spotřebiče máme elektrické přípojky. Můžete také využít kempové ubytování. Jsme tu pro vás s naší komfortní ubytovací službou zahrnující i možnost přistýlky. Nabídka našeho levného ubytování vás jistě přesvědčí. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Z našeho wellness pobytu se vrátíte jako znovuzrození.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion pod Paprskem

Komfortní ubytování pro všechny naše hosty. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. Na pokojích můžete sledovat i satelitní programy. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. U nás můžete využít i kuchyň. V našem penzionu se můžete ubytovat za výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Andrea Radkovičová - Ubytování na sklípku

Nabízíme vám ekonomicky dostupné ubytování prostřednictvím našich služeb. Součástí našich ubytovacích služeb je také možnost přistýlky. Náš kemp nabízí příjemné ubytování v dosahu přírody. Nedílnou součástí ubytovacích prostor jsou elektrické přípojky. Neváhejte využít možnosti ubytování v chalupách. Jsme připraveni zajistit vám i pobyty pro školy. Udržujte svou formu i o dovolené při našem rekondičním pobytu. Specializujeme se také na relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Grand hotel

Poskytujeme ubytování rodinám i jednotlivcům. Není problém zajistit na pokoji také přistýlku. Můžete také využít kempové ubytování. Zavedení elektrických přípojek je v našich objektech zajištěno. Poskytujeme také možnost ubytování na plně vybavené chalupě. Zaměřujeme se na bohatou nabídku pobytů pro školy. Rekondiční pobyty vám pomohou dostat se opět do formy. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Max

Nabízíme vám komplexní služby v rámci ubytování. Pomůžeme Vám vybrat ten nejlepší penzion pro Vaši dovolenou. Hosté si u nás chválí krásné, čisté ubytování za dobrou cenu. Nabízíme ubytování vybavené sociálním zařízením. Nabízíme komfortní ubytování s televizí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Rotunda

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. Nabídneme Vám kvalitní apartmán dle Vašich požadavků. S kuchyní, která je součástí ubytování, budete jistě spokojeni. Pro naše hosty je parkování samozřejmostí. Do naší nabídky pěkného ubytování je zahrnuta i televize.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Horská chalupa Trojanka

Využijte našeho kvalitního ubytování za výhodné ceny. K dispozici Vám je společná kuchyň. U našeho ohniště si můžete opékat buřtíky. V naší nabídce naleznete příjemné ubytování. Ubytujete-li se u nás, televize vám nebude chybět. Navštívit můžete i náš pěkný bar..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Hrubejová - Penzion Petra

Ubytování v našich prostorách je vám k dispozici. Poskytujeme ubytovací služby v dokonalé čistotě. K užívání jsou vám zpřístupněny elektrické přípojky. V našem kempu nabízíme různé druhy ubytování. K dispozici jsou vám i pokoje s možností přistýlky. Ubytovat se můžete také v příjemném prostředí některé z našich chalup. Vyberte si z naší nabídky wellness pobyt na míru. Z naší nabídky vám doporučujeme zejména sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Incentives CZ, s.r.o. - Hotel Boston

Využijte naší nabídky ubytování. Ubytovat se můžete také v pokojích s přistýlkou. Ubytujte se v našem krásném kempu. Spolehněte se na možnost využití elektrických přípojek. U nás možnost výběru z pestré palety nabídek v rámci ubytování, včetně chalup. Přijeďte k nám na příjemný pobyt i se školní skupinou. Z naší nabídky si dovolujeme upozornit na možnost objednání rekondičních pobytů. Poskytujeme ubytování v rámci relaxačních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku