Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Snídaně

 

Bouda 66

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Naše krásná chalupa je připravena právě pro vás. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Ubytujte se u nás v krásných vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování. Pro své hosty připravujeme také výborné snídaně. V areálu je pro hosty připraveno ohniště.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Imos - Hotel, s.r.o.

Zajišťujeme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. S ubytováním na naší hezké chalupě budete určitě spokojeni. Pro vaše elektrické spotřebiče máme elektrické přípojky. Můžete také využít kempové ubytování. Jsme tu pro vás s naší komfortní ubytovací službou zahrnující i možnost přistýlky. Nabídka našeho levného ubytování vás jistě přesvědčí. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Z našeho wellness pobytu se vrátíte jako znovuzrození.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Sladovna ****

Zajišťujeme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. Naše firma poskytuje také možnost ubytování v kempu. K dispozici jsou vám i pokoje s možností přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Máte možnost využívat i náš velký kongresový sál. Zajišťujeme také pobyty v chalupách. V naší nabídce naleznete spoustu krásných wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Alena Fejková - Penzion u Řehoře

Ubytování právě u nás je zárukou komfortu a pohodlí. K dispozici je vám samozřejmě i náš kvalitní gril. Zejména děti budou rády využívat možnosti koupání nedaleko od našeho ubytovacího objektu. Přijďte si k nám vychutnat dobrou snídani. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. Vášniví diváci televize ji mají v naší ubytovací nabídce k dispozici. Nabízíme krásné celoroční ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Zahradní dům Telč

Naše ubytovací služby zaručeně oceníte. Součástí ubytovacího balíčku je i možnost využít okolní zahradu. Objednejte si naše vyhlášené snídaně. S ubytováním z naší nabídky budete určitě spokojeni.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Společenský dům, s.r.o.

Ubytování u nás si prostě zamilujete. Naše společnost nabízí ubytování v příjemném prostředí. Konferenční sál je našim hostům k dispozici. Ubytujete-li se v našem zařízení, můžete zde počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Dovolenou můžete strávit v kempu, který nabízíme. Je možné zajistit si i pokoj s možností přistýlky. Nabízíme také pobyty pro školy! Pokud hledáte soukromí, nabízíme vám ubytování v chalupách. Rozmazlujte se při některém z našich wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Fantazie

U nás můžete využít komfortní ubytování za nejlepší ceny. Nabízíme kvalitní ubytovací služby v příjemném prostředí s možností řady zajímavých výletů do okolí. K užívání jsou vám zpřístupněny elektrické přípojky. Ubytování v kempu je výhodné nejen po finanční stránce. Zajistíme vám ubytování s možností přistýlky. Nabízíme levné ubytování v našich chalupách. Pozvěte svého partnera na wellness pobyt, který si ve dvou skvěle užijete. Zvolte si vhodný sportovní pobyt z naší bohaté nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Hrubejová - Penzion Petra

Ubytování v našich prostorách je vám k dispozici. Poskytujeme ubytovací služby v dokonalé čistotě. K užívání jsou vám zpřístupněny elektrické přípojky. V našem kempu nabízíme různé druhy ubytování. K dispozici jsou vám i pokoje s možností přistýlky. Ubytovat se můžete také v příjemném prostředí některé z našich chalup. Vyberte si z naší nabídky wellness pobyt na míru. Z naší nabídky vám doporučujeme zejména sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Zdeněk Hudec - Penzion s restaurací Na Fürhaple

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. V našem vybaveném kempu se vám určitě bude líbit. Můžete u nás využít možnost přistýlky. Neváhejte ani s návštěvou našeho příjemného baru. Při ubytování u nás máte k dispozici i elektrické přípojky. Rádi jistě využijete také možnost ubytování v chalupách. Nabízíme wellness pobyty v atraktivních destinacích. Z naší bohaté nabídky sportovních pobytů si určitě vyberete.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Eduard Hajný - Hotel Racek

Nabízíme kvalitní ubytování za příznivé ceny. Naše ubytovací zařízení se nachází v turisticky žádané lokalitě, kde je možné podnikat nejrůznější výlety do okolí. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. U nás si můžete zapůjčit i lodě. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu. Pokud je třeba, zajistíme možnost přistýlky. Užijte si i na pokoji chlazené nápoje z minibaru. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku