Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Gril

 

Bouda 66

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Naše krásná chalupa je připravena právě pro vás. Ve společenské místnosti mohou hosté trávit svůj volný čas. Nabízíme velmi příjemné ubytování s možností sledování televize. Ubytujte se u nás v krásných vybavených pokojích s vlastním sociálním zařízením. Využijte našich služeb v rámci kvalitního ubytování. Pro své hosty připravujeme také výborné snídaně. V areálu je pro hosty připraveno ohniště.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

David Jašurek - Penzion Magda

Naše firma poskytuje komfortní služby v rámci ubytování. Nabízíme kvalitní ubytování s možností přistýlky. Nejen pro vášnivé trampy, nenáročné turisty, cyklisty nabízíme možnost ubytování v kempu. Ubytujete-li se u nás, můžete libovolně využívat zavedené elektrické přípojky. Pronajměte si naší chalupu za skvělou cenu. Ubytujeme vás i při pobytech pro školy. Poskytujeme nepřeberné množství nabídek rekondičních pobytů. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Lupíků

V našem ubytování se budete cítit jako doma. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Ubytovaní mají k dispozici moderní sociální zařízení. Neváhejte se ubytovat v našem útulném penzionu. K ubytování můžete využít i naše apartmány. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně. Máte možnost objednat si také pokrmy přímo z grilu. Romantické večery můžete trávit u ohniště.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

HOTEL DERMOT, a.s. - Agrocentrum OHRADA

Zajišťujeme spolehlivé ubytovací služby. V naší nabídce poskytujeme možnost přistýlky. V našem vybaveném kempu se vám bude líbit. Pro všechny ubytované máme k dispozici elektrické přípojky. Pro kratší i delší pobyty máme v nabídce ubytování také různé chalupy. Rádi ubytujeme také školní skupiny. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. Když relaxační pobyt, tak jedině u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Avitex, s.r.o.

Díky našim službám na ubytování si svůj pobyt maximálně užijete. Elektrické přípojky u nás můžete využívat dle potřeby. Okolní příroda chalupy nabízí učiněný ráj. Využijte naší skvělé nabídky pobytů pro školy. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. Rezervujte si včas vhodný termín pro váš příjemný relaxační pobyt. Rodinné pobyty jsou to, oč u nás běží. Z naší nabídky vám doporučujeme zejména sportovní pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Řeka

S ubytováním v našich službách neváhejte. Rádi vám připravíme společenskou místnost pro zábavu nebo slavnostní příležitost. V rámci našeho ubytování můžete využívat sprchový kout. Chcete-li si sami uvařit, můžete využívat náš kuchyňský kout. Koupelny jsou u nás vybaveny vanou. Neváhejte si od nás půjčit skvělý gril. K dispozici Vám je společná kuchyň. Vyberte si ten nejvhodnější z naší pestré nabídky apartmánů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel U Dubu

Rádi vás u nás ubytujeme. Není problém zajistit na pokoji také přistýlku. V oblasti ubytovacích služeb se zabýváme provozem kempu. Jsme vybaveni elektrickými přípojkami pro běžné elektrické spotřebiče. Pro jednotlivce, páry i rodiny bude vhodné ubytování v příjemné chalupě. Jsme vybaveni i na pobyty pro školy. V naší nabídce naleznete řadu rekondičních pobytů. Nabízíme pestrý výběr relaxačních pobytů za příznivé ceny.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jizerské hotely, s.r.o.

Oslovte nás kdykoli ohledně kvalitního ubytování v sezóně i mimo ni. Pro všechny ubytované máme k dispozici elektrické přípojky. Nabízíme kvalitní kempování. Vyberte si některý z komfortně vybavených pokojů i s možností přistýlky. Nabízíme bohatý výběr krásných wellness pobytů. Naše sportovní pobyty rádi přizpůsobíme vašim představám. Připravili jsme pro vás několik variant rodinných pobytů. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Lenka

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. Nejen pro vášnivé trampy, nenáročné turisty, cyklisty nabízíme možnost ubytování v kempu. V našich objektech jsou samozřejmostí elektrické přípojky. Součástí naší nabídky je možnost ubytování v chalupách. V oblasti nabídek se zaměřujeme na pobyty pro školy. V nabídce máme také příjemné rekondiční pobyty pro každého. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. Užijte si u nás nezapomenutelný pobyt pro celou rodinu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Inka

Naše firma nabízí ubytování podle vašich představ. Elektrické přípojky jsou u našeho ubytování samozřejmostí. Nabízíme ubytování v chalupách. Sjednejte si u nás také ubytování pro školní pobyty. Z nabídky rekondičních pobytů si jistě vyberete. V rámci našich služeb nabízíme relaxační pobyty. Pro rodiny doporučujeme naše rodinné pobyty. V naší nabídce naleznete bohatý výběr sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku