Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Golf

 

Bukovanský mlýn

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Náš kemp se vám zaručeně zalíbí. Poskytujeme také pěkné pokoje s možností přistýlky. Můžeme vám doporučit naše levné ubytování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. S naší nabídkou jídel budete spokojeni. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Bukovanský mlýn

Ubytujte se v prostorách nabízených naší firmou. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. Nabízíme kvalitní ubytování, které má v příslušenství vanu. Pro děti je v rámci našeho ubytovacího zařízení připraveno hezké hřiště. Minigolf si můžete zahrát i s dětmi. Pokud se u nás ubytujete, je vám k dispozici i golfové hřiště. Ubytovaní klienti mají k dispozici náš krásný bazén. Naši hosté mohou odpočívat také na zahradě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

PENSION RELAX

Ubytujte se v prostorách nabízených naší firmou. Po dohodě vám budou k dispozici také elektrické přípojky. Náš kemp nabízí příjemné ubytování v dosahu přírody. Našim hostům nabízíme možnost přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Naše chalupy si jistě zamilujete. V nabídce máme také oblíbené wellness pobyty. Vyberte si ten nejvhodnější z našich sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Ivana

Sjednejte si včas ubytování ve vhodném termínu za akční ceny. U nás jsou vám elektrické přípojky k dispozici. Nabízíme krásné ubytování v chalupách. U nás realizujeme rovněž pobyty pro školy. Doporučujeme vám také příjemné rekondiční pobyty. Pro své hosty připravujeme také relaxační pobyty. Jsme specialisté na rodinné pobyty. Jsme odborníci na pořádání sportovních pobytů všeho druhu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Frankův Dvůr

Nabídka dostupného ubytování je doménou naší firmy. Zaměřujeme se na bohatou nabídku pobytů pro školy. Doporučujeme vám také příjemné rekondiční pobyty. Na našem relaxačním pobytu naberete nové síly. Vyberte si u nás cenově dostupný a krásný rodinný pobyt. V nabídce našich pobytů najdete i ty zaměřené na sport. V naší nabídce naleznete cenově výhodné ubytování v hotelu. Nabízíme vybavenou kuchyň.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Monika Baníková, ubytování

Ubytování v příjemném prostředí našeho zařízení je tady pro vás. Rádi vás zveme k posezení v našem útulném baru. Ubytujeme vás i při pobytech pro školy. Poskytujeme nepřeberné množství nabídek rekondičních pobytů. Objednejte si z naší nabídky i příjemný relaxační pobyt. U nás si jistě vyberete z velké nabídky rodinných pobytů. Pořádáme také oblíbené sportovní pobyty pro každého. Specializujeme se na luxusní wellness pobyty v příjemném prostředí.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Milada Hoplíčková

Využijte našeho ubytování za výhodné ceny. Jsme vybaveni také pokoji s možností přistýlky. Nabízíme kvalitní ubytování v kempu. Cena elektrické přípojky se různí podle doby ubytování. V rámci našich služeb zajišťujeme pro vás ubytování v chalupách. Nabízíme možnost ubytování uzpůsobené pro školní pobyty. Dovolenou můžete strávit i v pohybu na některém z našich rekondičních pobytů. Po relaxačním pobytu u nás se budete cítit skvěle.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Green valley

Nabízíme pohodlné ubytování v našich prostorách. Součástí jsou i pokoje s možností přistýlky. Využijte včas volné kapacity našeho oblíbeného kempu. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. Můžete také využít naší nabídky ubytování v chalupách. Můžete využít také možnosti pobytu pro školy. Přijeďte k nám na příjemný rekondiční pobyt. V rámci relaxačního pobytu ručíme za komfortní služby.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

VILLA A. MÁLKA

Naše firma podniká v oblasti ubytování. Výlety do okolí vám zpříjemní pobyt. Zajistíme pro vás příjemnou oslavu. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Možností přistýlky je součástí nabídky našeho ubytování. Disponujeme obsáhlou nabídkou zahrnující ubytování v kempu. S volným využitím elektrických přípojek u nás můžete počítat. Nabízíme skvělé ubytování v chalupách.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Marie Konečná - Penzión U Dračice

Nabízíme ubytování za výhodné ceny. Nabízíme kvalitní ubytování s možností přistýlky. Nabízíme příjemné a klidné prostředí našeho kempu. O možnosti využití elektrické přípojky se informujte v recepci. Z dovolené na naší chalupě si přivezete spoustu zajímavých zážitků. Pobyty pro školy jsou také zahrnuty v naší nabídce ubytování. Zajišťujeme kompletní servis pro rekondiční pobyty. Vyberte si z naší nabídky zahrnující i relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku