Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Penzion

 

Hotel Sladovna ****

Zajišťujeme kvalitní ubytování dle Vašich požadavků. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. Naše firma poskytuje také možnost ubytování v kempu. K dispozici jsou vám i pokoje s možností přistýlky. Nabízíme odpočinkové wellness pobyty. Máte možnost využívat i náš velký kongresový sál. Zajišťujeme také pobyty v chalupách. V naší nabídce naleznete spoustu krásných wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Bukovanský mlýn

Ubytování u nás je ideálním místem pro odpočinek. Náš kemp se vám zaručeně zalíbí. Poskytujeme také pěkné pokoje s možností přistýlky. Můžeme vám doporučit naše levné ubytování. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. S naší nabídkou jídel budete spokojeni. Elektrické přípojky jsou u nás samozřejmě zavedeny. Odpočiňte si u nás na některém z wellness pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

David Jašurek - Penzion Magda

Naše firma poskytuje komfortní služby v rámci ubytování. Nabízíme kvalitní ubytování s možností přistýlky. Nejen pro vášnivé trampy, nenáročné turisty, cyklisty nabízíme možnost ubytování v kempu. Ubytujete-li se u nás, můžete libovolně využívat zavedené elektrické přípojky. Pronajměte si naší chalupu za skvělou cenu. Ubytujeme vás i při pobytech pro školy. Poskytujeme nepřeberné množství nabídek rekondičních pobytů. Součástí našich služeb jsou relaxační pobyty.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oto Lupík - Omega

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. Přijeďte k nám také na sportovní soustředění. K užívání jsou vám zpřístupněny elektrické přípojky. Ubytování na vybavené chalupě se vám jistě bude líbit. Nabízíme velký výběr pobytů pro školy. Rekondiční pobyty potěší všechny milovníky pohybu. Organizujeme také oblíbené relaxační pobyty. Připravili jsme pro vás několik variant rodinných pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Fino club

Nechte se oslovit krásným prostředím a ubytujte se v našem pěkném objektu. Ochotu pomoci zákazníkovi při zajištění ubytovacích služeb Vám můžeme slíbit. Ubytujte se v našem krásném kempu. Díky zavedeným elektrickým přípojkám u nás můžete používat nejrůznější přístroje. Ubytování na vybavené chalupě se vám jistě bude líbit. Výhodná cena je u nás zajištěna při školních pobytech. Velký výběr rekondičních pobytů potěší všechny příznivce pohybu. Přijeďte k nám na báječný relaxační pobyt.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion U Lupíků

V našem ubytování se budete cítit jako doma. Nabízíme různé typy příjemných wellness pobytů. Ubytovaní mají k dispozici moderní sociální zařízení. Neváhejte se ubytovat v našem útulném penzionu. K ubytování můžete využít i naše apartmány. V případě potřeby můžete použít vybavení naší kuchyně. Máte možnost objednat si také pokrmy přímo z grilu. Romantické večery můžete trávit u ohniště.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion pod Paprskem

Komfortní ubytování pro všechny naše hosty. Naše krásné ubytování za dobrou cenu jistě uvítáte. Na pokojích můžete sledovat i satelitní programy. Zveme vás také k návštěvě naší vyhlášené restaurace. U nás můžete využít i kuchyň. V našem penzionu se můžete ubytovat za výhodné ceny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Jana Hrabalová - Penzion Romeo

Nabízíme ubytování v příjemném prostředí. Zaručíme se za čistotu našeho ubytování. Naše nejbližší okolí nabízí řadu pozoruhodností, které lákají ke krátkým i celodenním výletům. Spolehněte se, že náš personál vám vždy ochotně pomůže. Vyzkoušejte dovolenou v našem penzionu. Zaměřujeme se na nabídku výhodného ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Finexa

Naše společnost, která nabízí ubytování, důsledně dbá na čistotu a dodržování hygienických předpisů. U nás můžete počítat se zavedenými elektrickými přípojkami. Neváhejte využít možnosti ubytování v chalupách. Ubytujeme vás i při pobytech pro školy. Zaměřujeme se na bohatou nabídku rekondičních pobytů. V rámci našich služeb realizujeme relaxační pobyty. Zaměřujeme se na rodiny, proto vám nabízíme také rodinné pobyty. Příznivce aktivní dovolené potěší naše nabídka sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion Řeka

S ubytováním v našich službách neváhejte. Rádi vám připravíme společenskou místnost pro zábavu nebo slavnostní příležitost. V rámci našeho ubytování můžete využívat sprchový kout. Chcete-li si sami uvařit, můžete využívat náš kuchyňský kout. Koupelny jsou u nás vybaveny vanou. Neváhejte si od nás půjčit skvělý gril. K dispozici Vám je společná kuchyň. Vyberte si ten nejvhodnější z naší pestré nabídky apartmánů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku