Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Zmrzlina

 

Color Café

Provozujeme tu nejlepší kavárnu na trhu. V naší kavárně máme k dispozici různé nápoje. Káva u nás vám zpříjemní den. Naše zmrzlina láká k posezení. Můžete u nás ochutnat i poháry. V naší kavárně Vám ke kávě nabídneme i zákusek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Chillis Café

Snažíme se o provozování kavárny na té nejvyšší úrovni. Ochutnejte nápoje v naší kavárně. U nás naleznete občerstvení různého druhu. Kvalita sortimentu naší kavárny předčí konkurenční nabídky. V naší kavárně je možné platit stravenkami. Ovocný pohár k nám láká nejen děti. Nabízíme i míchané nápoje. Víno doporučené naším číšníkem skvěle doplní výběr menu při vaší návštěvě u nás.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Gelati Eis Caffé

Jsme odborníci na provozování kavárny. Jsme kavárna, která nabízí sladké i slané občerstvení. Káva u nás je skvělým zážitkem. Naše kavárna nabízí i zmrzlinu. Ochutnat u nás můžete některý z pohárů z naší velmi pestré nabídky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Salon Čtyřlístek

Provozujeme kavárnu s širokou nabídkou chutných výrobků. V naší kavárně si můžete objednat ze široké škály nápojů. Vyzkoušejte občerstvení v naší kavárně. Čerstvá káva, kterou u nás podáváme voní exotikou. Příjemné prostředí naplní vaše požadavky. Naše výborná zmrzlina překvapí svými chutěmi. Víno uchováváme, tak abyste mohli vždy ocenit při vaší návštěvě jeho kvalitu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku