Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Vše pro firmy > Služby pro firmy > Kongresové, konferenční a výstavní služby

Kongresové, konferenční a výstavní služby

Sháníte-li odborníka na oblast Kongresové, konferenční a výstavní služby se sídlem nebo místem působení ve vašem okolí? Pak si jistě spolehlivě vyberete z našeho katalogu, který jsme vytvořili pro naše klienty.

 

Kongresové, konferenční a výstavní služby v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

A-TechService

Je pro nás samozřejmostí připravovat nabídky služeb uzpůsobených potřebám jednotlivých firem. Využijte příležitosti nákupu na splátky. Pokud jdete na trh s něčím novým, podtrhněte to vaším novým designem. Vyřešte své problémy prostřednictvím pronájmu. Náš marketing vám pomůže proniknout na sociální sítě. Vizitky od nás vás překvapí svým designem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Tennis Club

S potěšením vám představujeme naši nabídku služeb pro firmy. Využijte u nás nabídku nákupu na splátky. S nabídkou našeho školení budete spokojeni. Rezervujte si ubytování u nás ještě dnes. Pořádáme firemní akce na klíč. Specializujeme se na tvorbu a prodej vizitek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dušan Švonja

Naše společnost vám nabízí efektivní a levné služby pro firmy. Všechny naše služby jsou nabízeny za výhodné ceny. Na žebříčku našich hodnot je spolehlivost na prvních místech. V naší společnosti vám poskytneme jen kvalitní služby založené na znalostech. Kontaktujte nás, zajistíme vám pronájem ušitý na míru vašim požadavkům.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

BOS.org, s.r.o.

Naše společnost poskytuje nabídku služeb pro firmy na špičkové úrovni. Garantujeme vám, že u nás se vždy setkáte s ochotou. V oblasti služeb pro firmy sázíme na naši serióznost. Naše služby jsou spolehlivé, rychlé a vysoce kvalitní. Chcete-li odměnit své zaměstnance, uspořádejte firemní akci u nás. Zajišťujeme komlpletní služby včetně pronájmu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Regionální muzeum v Mikulově

Nabízíme firmám ty nejkvalitnější služby. Nabízíme kvalitnější služby za mnohem výhodnější ceny než konkurence. Služby vám nabízíme ochotně a ještě navíc cenově výhodně. Poradenství je jeden z oborů, na který se specializujeme. Pokud se obrátíte na nás, můžete si být jistí naší spolehlivostí. Novinkou našich služeb je pronájem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Pronájem hlasování

S potěšením vám představujeme naši nabídku služeb pro firmy. Naše poradenství je velmi vyhledávanou službou. Nakupujte na splátky u nás a šetřete na úrocích. Dohlédneme na to, abyste v námi poskytnutém pronájmu byli naprosto spokojeni. Využijte všechny výhody, které vám nyní nabízíme v souvislosti s marketingem. Chcete-li zaujmout své obchodní partnery, nechte si udělat vizitky u nás..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

AIM Group International

Poskytujeme rozsáhlou nabídku bezkonkurenčních služeb pro firmy. Rádi vám předáme všechny znalosti a vědomosti, které vám pomohou zvýšit vaše zisky. Na spolehlivosti si zakládáme. Při poskytování služeb je pro nás samozřejmostí ochota. Rychlost a nasazení našich pracovníků jsou garancí dobře odvedené práce.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku