Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kongresové a seminární hotely

Jestliže sháníte někoho, kdo vám nabídne kvalitní služby a produkty z oblasti Kongresové a seminární hotely, náš seznam firem a institucí vám usnadní výběr a pomůže vám najít dokonalé řešení.

Kongresové a seminární hotely v krajích:

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Hotel Baťov

Kvalitní ubytovací služby vám rádi po dohodě poskytneme. V příjemném prostředí našeho baru zcela zapomenete na čas. Vyjeďte si na pěkném kole, které si můžete zajistit v půjčovně kol. Nabízíme možnost společenské bowlingové hry. Stravování si můžete zajistit v prostorách naší restaurace. Příjemné ubytování v našem krásném hotelu se vám jistě bude líbit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Penzion André

Poskytujeme ubytování a služby s ním spojené v nadstandardní kvalitě. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. Nabízíme ubytování vybavené sociálním zařízením. Pro vaše jednání a porady můžete využívat našeho konferenčního sálu.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Hotel Bukovanský mlýn

Ubytujte se v prostorách nabízených naší firmou. Nabízíme vám možnost ubytování v našich prostorách. Nabízíme kvalitní ubytování, které má v příslušenství vanu. Pro děti je v rámci našeho ubytovacího zařízení připraveno hezké hřiště. Minigolf si můžete zahrát i s dětmi. Pokud se u nás ubytujete, je vám k dispozici i golfové hřiště. Ubytovaní klienti mají k dispozici náš krásný bazén. Naši hosté mohou odpočívat také na zahradě.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku