Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Katalog firem > Pardubický kraj

Pardubický kraj

 
 

Magistrát města Pardubice - Odbor majetku a investic

Seznamte se s naší samosprávou. Na ochotu našeho samosprávního orgánu se můžete spolehnout. Naši zaměstnanci vyřizují žádosti fyzických i právnických osob. V případě potřeby vám v rámci naší samosprávy rádi a ochotně poskytneme kvalitní poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MÚ Česká Třebová - Odbor sociálních věcí a zdravotnictví

Zajišťujeme služby samosprávy. V rámci samosprávy jsme jednočkou ve vyřizování stížností. Naší vizí je vykonávání činnosti veřejné správy s největší mírou slušnosti, vstřícnosti a ochotou pomoci. Vaše náležitosti můžete vyřizovat během úředních hodin, kdy je otevřeno. Pokud potřebujete spolehlivé poradenství v oblasti samosprávy, obraťte se na nás. Orgány místní samosprávy jsou přímo odpovědné za poskytování určitého typu sociálních dávek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Restaurace - Sport bar

Provoz nekuřácké restaurace. Nabídka teplých i studených jídel či alkoholických i nealkoholických nápojů a poledního menu. Kapacita je 30 míst.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cestovní agentura LA PLAYA

Zájezdy do celého světa od 270 ověřených cestovních kanceláří včetně NĚMECKÝCH. Dále letenky, ubytování, pojištění. Internetový prodej na www.cestovkalaplaya.cz

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

SKI areál Přívrat

Našim zákazníkům poskytujeme v rámci autodopravy kvalitní a spolehlivé služby. Rádi vás přesvědčíme o naší serioznosti. Provozujeme silniční dopravu a přepravu. Ochota, profesionalita, preciznost je u nás samozřejmostí. Neustále zdokonalujeme své znalosti v oblasti dopravy a přepravy. Realizujeme přepravní služby s důrazem na spolehlivost a kvalitu. Naše společnost poskytuje zákazníkům služby spojené s dopravou a přepravou, dbá na rychlost vyřízení zakázek a dodržování sjednaných termínů..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Radka Poulová, celní služby

Nabídneme Vám zajištění celních služeb. Při poskytování našich služeb je pro nás důležitá hlavně serióznost. Naše firma Vám zprostředkuje rychlost při zařizování celních služeb. Využijte ochoty našeho personálu. Jsme připraveni Vám poskytnout poradenství v oblasti celních služeb. Pomůžeme Vám se znalostí v celních službách. Snažíme se zejména o kvalitu našich celních služeb..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ubytování Jeseníky Kubeš

Naše firma podniká v oblasti ubytování. Všechna stání Vám zpříjemní pobyt mimo jiné vlastní elektrickou přípojkou. Vaše děti určitě ocení krásnou dovolenou v kempu. Vybrat si můžete i některý z pokojů s možností přistýlky. V rámci našich ubytovacích služeb vás ohromí bar. Využívat můžete i naši společenskou místnost. Vyberte si pro odpočinek wellness pobyt z naší nabídky. U nás si určitě vyberete s rozličné nabídky sportovních pobytů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Výprachtice - obecní úřad

Využijte nabídky služeb naší samosprávy. K včasnému vyřízení vaší žádosti je nutné předložit všechny dokumenty. Ochota pomoci každému klientovi je pro nás samozřejmá.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Autoklub Karosa klub v AČR

Jsme svaz sdružující lidi všech skupin. U nás očekávejte naprosto seriózní jednání. Poskytneme vám v rámci našeho spolku opravdu kvalitní poradenství, které zaručeně oceníte. Ochotně organizujeme různá setkání členů. I vy se budete chtít stát členy našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Přijďte mezi nás, pokud vás baví hrát kuželky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městsko - lázeňské informační centrum Lázně Bohdaneč, o.p.s.

Naše společnost, která se věnuje poskytování služeb turistům, má stabilní zázemí a řadu zkušeností i osvědčených kontaktů. Spolehněte se, že náš personál vždy ochotně pomůže všem turistům. Specializujeme se na kvalitu námi nabízených služeb. Vaše opravdová spokojenost je naší prioritou. Skvěle známe každé místo, kam se s námi může každý turista vydat na dovolenou. Zajistíme vám maximálně komfortní ubytování. Na zajímavé akce vám zajistíme vstupenku..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku