Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!

Kavárny

I vy si můžete zajistit profesionála v oblasti Kavárny. U nás máte možnost vybírat z osvědčených institucí a firem, které disponují rozsáhlými zkušenostmi v oblasti Kavárny.

 

Kavárny v krajích:

Tipy: Zmrzlina, Dětský koutek, Bezlepkový, Koktejly, Zahrádka, Wifi, Cukrárna

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Costa Coffee

Provozujeme kavárnu s širokou nabídkou chutných výrobků. Nabízíme pestrý výběr občerstvení. Jsme kavárna, která se zaměřuje na výborné nápoje. Kvalita práce je předností zastnanců naší kavárny. Ochota našeho personálu je zárukou vaší spokojenosti. Naše káva vám připraví skvělé chvíle. Po jídle podáváme nezapomenutelý zákusek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Cukrárna U Moniky

V září 2016 jsme nově otevřeli cukrárnu, která Vás srdečně zve na příjemné posezení. V cukrárně jsou tři salonky a terasa je umístěna do zeleného zákoutí, aby Váš požitek z kávy a zákusku byl ten nejlepší. Pro nejmenší máme dětský koutek, aby si maminky mohli vychutnat lahodnou kávu a zákusek. Dále Vám nabízíme možnost oslavy jmenin , narozenin a firemní akce , vše dle domluvy. Nabízíme Vám - zákusky, zdravé raw a mrkvové dortíky, koláče, chlebíčky, cukrovinky - kvalitní kávu a čaj, horkou čokoládu, ovocné smoothie, koktejly - výbornou kopečkovou zmrzlinu a zmrzlinové poháry, nanuky - kvalitní bílé a červené víno, vaječný koňak, griotku, citrus fernet a další ... - domácí limonády, nealko limonády, ovocné radlery, pivo i nealko - možnost objednání dortu, chlebíčků apod.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Costa Coffee

Zajistíme Vám provozování kavárny. V naší kavárně nabízíme i různé občerstvení. Naše kavárna má ty nejlepší teplé nápoje na trhu. Jsme kavárna s příjemným prostředím. Kvalitu nabídky naší kavárny oceňují všichni naši zákazníci. Naše káva má i netradiční chutě. Dojem z našeho menu zpestřuje zákusek..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Costa Coffee

Provozujeme kavárnu s bohatou nabídkou kvalitních produktů. Občerstvení naší kavárny je tu pro Vás. Nápoje naší kavárny jsou nejlepší v okolí. V naší nabídce naleznete sortiment čerstvé kávy. Káva u nás vám zpříjemní den. Pro příjemné zakončení našeho menu je možné využít z naší nabídky vynikající zákusky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Costa Coffee

Pro nás je provozování kavárny prioritou. U nás naleznete občerstvení různého druhu. Připravíme Vám chutné nápoje pro jakoukoli příležitost. Ochutnejte naši výbornou kávu. Jsme tím správným místem, pokud máte chuť na zákusek s kávou.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna U Holubů

Provozujeme kavárnu s širokou škálou kvalitních výrobků. Podávání nápojů je v naší kavárně samozřejmostí. U nás počítejte s vysokou kvalitou, Příjemné prostředí zlepší vaši náladu. Ochutnejte naši výbornou kávu. Naše nekuřácká provozovna vás zve v otevíracích hodinách k návštěvě. V naší kavárně nabízíme i jídlo..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Orient Coffee

Využijte našich zkušeností v oblasti provozování kavárny. Z naší pestré nabídky chutných nápojů si jistě vyberete. V naší kavárně si kávu vypijete v příjemném prostředí. Zaměřujeme se na prodej občerstvení. Naše káva vám připraví skvělé chvíle.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Salon Čtyřlístek

Provozujeme kavárnu s širokou nabídkou chutných výrobků. V naší kavárně si můžete objednat ze široké škály nápojů. Vyzkoušejte občerstvení v naší kavárně. Čerstvá káva, kterou u nás podáváme voní exotikou. Příjemné prostředí naplní vaše požadavky. Naše výborná zmrzlina překvapí svými chutěmi. Víno uchováváme, tak abyste mohli vždy ocenit při vaší návštěvě jeho kvalitu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Kavárna Evik

Provozování kavárny nás naplňuje. Naše kavárna se specializuje na výborné nápoje. Jsme kavárna s příjemným prostředím. Ochota našeho personálu je zárukou vaší spokojenosti. Prodáváme různé druhy občerstvení. Pro zákazníky kavárny je k dispozici wifi připojení. V naší kavárně si pochutnáte i na vynikajícím jídle..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Costa Coffee

Snažíme se o provozování kavárny na té nejvyšší úrovni. Vyzkoušejte občerstvení v naší kavárně. V naší kavárně máme k dispozici různé nápoje. Ochota našeho personálu je zárukou vaší spokojenosti. Čerstvá káva, kterou u nás podáváme voní exotikou. Naše káva vás překvapí svými skvělými chutěmi. Zákusek zakončuje nabízené menu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku