Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Dětský domov, Kašperské Hory

Pro naše studenty máme připravené příjemné prostředí. Naši vyškolení zaměstnanci vám nabízí svůj čas a vědomosti. Prioritou naší vzdělávací instituce je seriózní přístup zaměstnanců a nabídka vysoce kvalitního vzdělání. Naše instituce se vždy vyznačuje ochotným a vstřícným přístupem. V naší instituci využíváme zejména své znalosti.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MUDr. Kateřina Šochová, Rehabilitační centrum Šenov

Naše instituce se zaměřuje na ochranu zdraví. Naše společnost dbá na zvyšování kvalifikace a odborných znalostí našich zaměstnanců. V naší zdravotní instituci očekávejte seriózní jednání. Zaměřujeme se na kontrolu dodržování norem. V naší instituci pracují pouze odborně vyškolení zaměstnanci. Nabízíme poradenství v oblasti zdravotnictví..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Dům dětí a mládeže Vracov

Hlavní činností naší instituce je vzdělávání, které uskutečňujeme v příjemném prostředí. U nás je možné využít i služeb odborného poradenství. Za serióznost ručíme. Naše ochota pomoci Vám je pro nás zásadní. Se vším rádi pomohou naši vyškolení zaměstnanci. U nás se dočkáte profesionálního přístupu zkušených a vystudovaných znalců svého oboru, kteří jsou vám ochotní pomoci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Obecní knihovna Eduarda Štorcha

Vyzkoušejte naše vzdělávání v naší instituci, která se nachází v příjemném prostředí. Spolehněte se na ochotu naší školy. Zaměstnanci naší vzdělávací instituce jsou odborníci s dostatkem znalostí a zkušeností. Pro vaše hodiny tu jsou vyškolení zaměstnanci. Dostatek seriózního a kvalifikovaného personálu je zárukou vysoké kvality vzdělání v naší vzdělávací instituci. Zamiřte také do naší knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Okresní hospodářská komora Blansko

S naším sdružením členů hospodářské instituce se Vám bude snadno spolupracovat. Svým klientům nabízíme poradenství v oblasti hospodářství. Ochotně Vám poskytneme hospodářské služby. Naše kvalitní služby v oblasti hospodářství Vám jsou k dispozici. Můžeme se zaručit za svou serioznost.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Ústav biofyziky a informatiky 1. LF

Náš institut se nachází v příjemném prostředí. Naši vyškolení zaměstnanci vám pomohou. Cílem naší vzdělávací instituce je zajistit kvalitní personál s dostatkem znalostí a zkušeností. Nabízíme studium na prestižních bakalářských oborech. Využijte této šance přihlásit se k nám na magisterský obor.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká asociace Sport pro všechny

Naše instituce provozuje činnost zabývající se sdružením lidí. Naši členové mají možnost společného setkávání. Naše organizace ochotně podporuje aktivity členů vycházející ze společného zájmu a oblasti našeho působení. S úrovní serióznosti našeho sdružení budete spokojeni. Specializujeme se na poradenství v oblasti různých sdružení. Naše organizace sdružuje nadšence do gymnastiky..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Oznice - obecní úřad

Naše samospráva řeší problémy a otázky vás občanů. U nás získáte možnost rychlého vyřizování Vašich žádostí. Poradenské služby našeho úřadu zvyšují spokojenost občanů s naší činností. Ochotně a rádi vám pomůžeme v rámci naší samosprávy.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Blansko, Rodkovského

V příjemném prostředí naší vzdělávací instituce se určitě budete cítit dobře. Serióznost jde u nás ruku v ruce se vzděláním. U nás je ochota vždy zaručena. Poskytneme vám 100% poradenství. Doplňte zaměstnancům vzdělání pravidelným vyškolením, které nabízí naše instituce. Studenti i zaměstnanci mohou využít naší jídelnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Čikov - obecní úřad

Náš samosprávný orgán zabezpečuje rozhodování o věcech veřejných. Komunikace, ochota a loajalita je klíčem k úspěšnosti. Pro veřejnost máme otevřeno během úředních hodin.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku