Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
Lokalita:   Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Městská knihovna Děčín

Jsme vzdělávací instituce, která svoji činnost vykonává v příjemném prostředí. Poskytujeme poradenství, kterému můžete věřit. Naše vzdělávací instituce klade vysoké nároky na znalosti, zkušenosti a osobní kvality zaměstnanců. Naše škola se vyznačuje velkou seriozností. Neváhejte se obrátit na naši školu, která je velice ochotná. Bohatá knihovna je vám k dispozici přímo v naší instituci..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Městská knihovna Štramberk

Prostředí naší vzdělávací instituce je útulné a vyvolává příjemné dojmy. Můžete se na nás obrátit, pokud potřebujete zajistit poradenství. Naše vzdělávací instituce vsází na serióznost. Ochotu kdykoli pomoci Vám můžeme slíbit. Zaměstnáváme vyškolené zaměstnance. Každý si u nás může rozšířit své znalosti. Půjčte si učebnice z naší knihovny..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Farní charita Praha 1 - Malá Strana

S námi získáte bohatý duchovní život. Najdete u nás duchovní vyrovnanost. Pomáháme lidem v nouzi. Využijte služby naší instituce na setkávání se. Naše instituce vám pomůže najít cestu k bohu. Věnujeme se charitě..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZO OS Kovo při a.s. Jihostroj

Jsme tu pro Vás v oblasti ochrany sociálních a pracovních práv. Neváhejte se na nás obrátit s vyřizováním různých žádostí. Naše organizace si zakládá na ochotě ke klientům. Jsme organizací, která je otevřena během úředních hodin. V případě potřeby poradenství se na nás neváhejte obrátit.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní knihovna Kobylí

Činnost naší vzdělávací instituce probíhá v příjemném prostředí. Náš přístup ke vzdělání se zakládá na serióznosti. Ve všem potřebném vám poradíme. Naše vzdělávací instituce splňuje náročná kritéria na kvalitu poskytovaného vzdělání a na dostatek řádně vyškolených zaměstnanců. S našimi znalostmi můžete počítat kdykoli budete potřebovat. I vy velmi oceníte ochotu naší instituce. Navštivte naši příjemnou knihovnu..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Střední škola uměleckopůmyslová Ústí nad Orlicí

Využijte možnosti prohlédnout si příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Ochota vyjít Vám vstříc je pro nás podstatná. Jsme velice seriozní institucí. Jsme střední škola s kvalifikovanými zaměstnanci. Nabízíme širokou škálu pokrmů v naší jídelně. Využijte i našeho kvalitního ubytování..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TJ Sokol Malá Skála

Zabýváme se sdružováním lidí se stejnými zájmy. Staňte se i vy členem některých z našich sportovních, zábavních a zájmových spolků. Sportovní činnost je středem zájmu našeho spolku. Navštivte nás a zahrajte si s námi kuželky. Pokud milujete tenis, přidejte se k nám.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Římskokatolická farnost Skalná

Našim věřícím věnujeme velkou péči. Nebudete sami v nouzi, u nás najdete pomoc. Bude nám ctí přivítat Vás na společných setkáváních. Vaše duchovní rovnováha a duševní vyrovnanost je naším cílem. Přicházíme s možností společných duchovních setkání.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Česká unie neslyšících

Vítejte v našem sdružení lidí. Příjemná a pravidelná setkávání můžete uskutečnit u nás. Naše organizace sdružuje členy se společnými zájmy, kteří se ochotně účastní přípravy a následně i realizování nejrůznějších projektů. Naši zaměstnanci Vám jsou k dispozici s poradenstvím v různých oblastech. Poskytujeme vstřícný a seriózní přístup k přáním našich členů.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Gallery service, s.r.o.

www.audioguide.cz Vícejazyčné AUDIO PRŮVODCE pro turisty. Nahrávky s rodilými mluvčími.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku