Nepřehlédněte
  • Nový katalog firem je spuštěn!
Firmy > Instituce a úřady

Instituce, úřady

Z našeho nového seznamu institucí a firem zaměřených na oblast Instituce a úřady si můžete pohodlně vybrat osvědčený kontakt, který se danou problematikou úspěšně zabývá.

 

Instituce a úřady v krajích:

Tipy: Obecní úřady, Stavební povolení, Sociální dávky, Výdej občanských průkazů, Městská policie, Katastrální úřad, Základní škola

 
  Seřadit podle
Zobrazovat pouze firmy s www   Zobrazovat pouze aktivní firmy

 

Vyšší odborná škola restaurátorská v Písku

Okolí našeho institutu je příjemné prostředí pro vzdělávání se. V naší instituci zaměstnáváme pouze adekvátně vyškolené pracovníky. Využijte šance odborného poradenství pro oblast výuky a vzdělávání. Naše instituce se zaručí za serioznost svých učitelů. Vyberte si to pravé studium na naší vysoké škole.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

MŠ Praha 2, Viničná

Naše vzdělávací instituce může nabídnout kvalitní vzdělání, vysoce kvalifikovaný personál a příjemné prostředí. Nebojte se využít i našich služeb poradenství. Vedení naší vzdělávací instituce klade důraz na dostatek řádně vyškolených zaměstnanců. Naši zaměstnanci mají dlouholeté znalosti vyučovaných oborů. Nejen serioznost je naší doménou. S radostí Vás pohostíme v naší jídelně..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Místní knihovna Ruda nad Moravou

Využijte šance navštívit příjemné prostředí naší vzdělávací instituce. Ochota našich zaměstnanců je oblíbená. Vaše vzdělávání bude v rukou našich vyškolených zaměstnanců. Členové naší vzdělávací isntituce jsou velice seriozní. Naše vzdělávací instituce zajistila zkušený personál s požadovanými znalostmi splňující náročná kritéria výběru. Služby naší knihovny můžete využívat i vy..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Sdružení hasičů okresu Pelhřimov se sídlem Pelhřimov

Ochrana vašeho zdraví je pro nás na prvním místě. Nebojte se nás oslovit, rádi vás s ochotou vyslechneme. Využijte rychlosti služeb naší zdravotní instituce. V naší zdravotní instituci vždy dodržujeme platné normy. V našem portfoliu naleznete zdravotnické služby, které vždy vykonávají naši odborně vyškolení zaměstnanci.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

TURISTCENTRUM Dvorce

Naše instituce uskutečňuje sdružení lidí různých zájmů. Cílem našeho sdružení jsou společná setkávání. Zaručujeme Vám naprosto seriózní vystupování. Naše organizace se kromě jiného věnuje i odbornému poradenství. Vedeme sportovní, zábavní a zájmové spolky. Pojďte si s námi zahrát kuželky, tato hra si vás získá. Zajišťujeme provoz spolku tenisových nadšenců..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Písnička soukromá školka

Využijte naše služby v našem příjemném prostředí, které si zamilujete. Pokud máte zájem u nás studovat, ochotně vám se vším poradíme. Prioritou naší vzdělávací instituce jsou zkušení a seriózní zaměstnanci, kteří věnují maximální úsilí kvalitě poskytovaného vzdělání. Poskytneme vám 100% poradenství. Jsme vzdělávací instituce, která poskytuje služby jen od vyškolených zaměstnanců. Jsme znalí oboru. Naší mateřské škole můžete věřit..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

ZŠ Škvorec

Sídlíme v příjemném prostředí. Mimo jiné se specializujeme také na poradenství. Jsme vzdělávací instituce, která si zakládá na svých znalostech. Spolehněte se, že u nás narazíte pouze na vyškolené zaměstnance. Doporučujeme Vám nabídku naší základní školy. Vychovatelky v naší družině jsou jedny z nejlepších v okolí. I vy se u nás můžete naučit být fotografem..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Aeroklub Chotěboř

V oblasti sdružení lidí nabízíme podporu. Naše organizace sdružuje členy, které spojuje stejný zájem, ochota a nadšení pro věc. Členové naší organizace se pravidelně setkávají a pracují na různých projektech. Serioznost je jednou z předností našeho sdružení. Jednou z našich aktivit je i poradenství.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

S.T.O.P.

Naše nezisková organizace směřuje humanitární pomoc do různých zemí. Účastníme se setkávání, která pořádají neziskové nebo humanitární organizace. Specializujeme se na humanitární pomoc a seriózně můžeme říct, že naše práce vykazuje všechny prvky profesionality. Jsme ta správná organizace, na kterou se můžete obrátit v oblasti životního poradenství. Chceme pomoci všem, kteří se ocitli v nouzi. Jsme společnost zaměřená na neziskové služby s ochotnými dobrovolníky. V zájmu naší organizace je poskytnutí pomoci zejména mládeži..

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku

Perná - obecní úřad

Naše strana má své členy v místní samosprávě. Náš úřad vám spolehlivě pomůže s vyřízením každé žádosti. Zákazníci oceňují naše služby Czech Point. Vyřídíme pro vás i žádost o sociální dávky.

Zobrazit detail firmy Zaslat firmě poptávku